Про odnoklassniki.ru

13.02.2016

Про odnoklassniki.ru (rss )

Чудовий сайт, у мене там багато зареєструвалися хлопці з мого класу і ще з паралельних, яких не забула. А ще подобається, що там представилися багато эсэнговские політики.

Взагалі-то довго вагався, в яку колонку писати, але позитивні емоції перемогли. По можливості зібрати старих друзів і знайомих Однокласники поки попереду всієї мережі. Але якою ціною це досягається: щоб прописати один навчальний заклад (школу чи ВУЗ), потрібно внести 4-6-8 записів. Такого безладу ніде більше немає!

2Гробовщик. От коли ти вколу закінчиш, коли не будеш бачиться зі своїми однокласниками більше 10 років, ось тоді ти зрозумієш всю принадність цього сайту і не будеш говорити про якісь недоліки в оформленні сайту.Важлива сама суть знайти знайомого, якого не бачив багато років. У будь-якому випадку проект відмінний,завдяки цьому сайту відшукали своїх далеких родичів,які живуть в Америці,так і знайомих багато кого зустрів,поспілкувався.Всю принадність таких проектів зрозумієте тоді,коли пройде років 10 або більше.Коли це буде чи не єдиний спосіб поспілкуватися зі своїми колишніми однокласниками, однокурсниками і з тими, з ким працював.

Я там була зарегистирована. Навіть знайшла пару цікавих мені людей. Правда, одна дівчина мені так і не відповіла. Може, не пам’ятає мене. Всетаки 8 років не бачилися, так і до цього не дуже-то спілкувалися. А з однокласників своїх українських взагалі нікого не знайшла. Через півроку я закінчу школу і мені навіть в голову не прийде шукати когось із сьогоднішніх моїх однокласників. З ними нічого спільного у мене немає. Після останнього ж багрута видалю всі їхні контакти з аськи. Ах так, однокласники.ру. Об’єктивно непогано, хоч і безглуздо, що не можна шукати людей за місцем проживання.

На рахунок дизайну погоджуся, його дійсно варто було б доопрацювати. Додам, що коли я виявив сайт — «однокласники», то звернув увагу, що він зроблений так так незручно, що спочатку ніяк не міг дотумкати, як з ним працювати. Але це все нитак важливо, просто сама по собі ідея «однокласників» досить непогана. У перші зайшов на нього в травні минулого року, зареєструвався, відшукав своє місто, свою школу, однак на жаль при першому відвідуванні я там за винятком однієї колишньої однокласниці так нікого із знайомих не зустрів, навіть серед випуску мого року там було зареєстровано не більше п’яти осіб включаючи мою колишню однокласницю. Однак через якийсь час там все ж народ став мало по малу, але все ж збільшуватися і зі своїх колишніх я вже нарахував неменьше п’яти чоловік, що теж непогано. Я розумію, що особливо мені все це й непотрібно, ми давно розлучилися давно не бачилися, час зробило нас остаточно чужими, але все ж приємно побачити своїх колишніх хоча б на фотографіях.

Так, звичайно, деякі недоробки на цьому сайті є, так і глючить він іноді. Але ідея дуже навіть хороша. В принципі з допомогою цього сайту можна знайти будь-яку людину з яким колись спілкувався. А адже ще кілька років тому я і не мріяв, що зможу знайти людину з якою колись дружив. Зараз є і інші аналогічні сайти, але odnoklassniki.ru був першим.

Це кіборги. Вони поневолили планету. А ну да, етож флуд. Чудовий проект на громадських засадах. Як добре що можна знайти Петю Какина, який тероризував мене у другому класі. Маня Сосулькина з 2-го Московського заводу гумових виробів досі зберігає пам’ять про мене і подарований мною їй на 32-х річчя червоному ліфчику у велику люмінесцентну горошину.

Хороший ресурс! Завдяки цьому сайту мною було знайдено дуже багато друзів, з якими давно не було ніякого зв’язку. Щодо якості сайту — питання спірне, звичайно. Лажає іноді, є така справа! Але в цьому відношенні і ЛХ ненабагато краще, якщо чесно.

Я дуже вдячна тому, хто придумав цей сайт, я знайшла свою кращу подругу, яку я не бачила 10 років. ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ.

На цьому сайті запросто можна подружитися і поспілкуватися з будь-якою знаменитістю. Аж до Президента Росії або СНД

Позавчора завів собі сторінку, не втримався, хоча і ставився досить скептично. Взагалі не все так погано, друзів там багато виявив: і шкільних і університетських. Або просто хороших знайомих. Причому вони не тільки московські — з Ставропольського краю, наприклад.

А мені не подобається, сайт дуже незручний, негарний, кострубато зроблений. Немає кнопки «реєстрація» — щоб зарегиться, потрібно спочатку вибрати країну, потім область, потім місто, потім школу, і тільки потім перед тобою відкриється «сезам» у вигляді реєстраційної анкети. А ще, якщо хочеш подивитися яку-небудь іншу школу або вуз (не свої), то сайт визначає їх як твої, тобто ти там нібито навчався. Легше вже в гуглі кого-небудь знайти, ніж через цей сайт.

1. Забирає купу часу, як робочого, так і особистого (дружина стирчить там всі вечори і вихідні безперервно!). 2. Мені нема чого особливо приховувати, але не можу оттделаться від думки, що цей сервіс пасуть спецслужби. 3. Вибачте за високопарний термін, але не АМОРАЛЬНО це — багато зізнаються, що реєструються там з єдиною метою — знайти і оттрахать, нарешті, свою першу любов. А якщо вона/він вже давно заміжня/одружений, це нічого. НЕНАВИДЖУ. блін.

Відразу скажу — я там не реєструвалася))) зате купа знайомих там. дивишся часом деякі фотки і їй-Богу смішно стає: кожен виставляється як може — типу «Ось я біля крутої тачки», «А ось я креветку їм» і т. п. Бе-е-е-е

Нецікаво мені це місце. Як-то непродумана (для мене), і тому безглуздо. Ніякої користі сайт не приности, нічого пізнавального, позитивного для мене там немає. ну на фіга мені на моїй домашній сторінці — друзі друзів? і гості. от жеж потворність. один хрін з універу приперсо. адже знає шо я побачу шо він приходив. так ні ж. прийшов. ну шо тобі треба? шо? фотографії в окремий альбом можна засунути, як на меилах, висять собі все. та ще, бали-шмаллы, сьогодні поэксперементировал, взяв наставив друзям двійки. ой, скока вию було — скока обзывательств, і всі думають шо вони унікальні і я тільки їм напаскудив. даж з друзів видаляти сталі. ой мамо, ну і тупість. та, ще он чє. на сайті адміністрація репетує шобы не розміщували чужі фото і дані, мовляв, буде негайно видалено, однак жеж це не заважає бути там путіну, медведєву, і ссакашвилкину та іншим личнйстям.

Чудовий ресурс для інтелектуального спілкування. Вони там спеціально за шаблонами фоткаються? І підписують? » Я в своїй машині», «Я на дачі» «У себе на кухні». Ні, це так важливо уточнювати, а то решта, не дай Бог, подумають, що Ви в чужій машині, або в чужому домі. Для повного докази могли б докладати ксерокопію документів про власність. Але більше мене розчулюють фотокартки з серії: з коханим чоловіком» і тому подібні. Обов’язково треба писати, що чоловік «улюблений»? а ЩО, Є ЩЕ НЕ УЛЮБЛЕНИЙ КОХАНЕЦЬ?

Я взагалі далеко не прихильник світити свої реальні дані в інеті, а вже тим більше — добровільно вивішувати повний компромат на себе в будь-л. популярних соціальних мережах, будь то «Однокласники», «У контакті» та ін. потребують обов’язкової реєстрації (ненавиджу!) і, більше того, відстежують будь-які Ваші переміщення по сторінках вакансій, що Вас персон (от за це взагалі вбивати треба). Про роздолля для ФСБ згадувати банально, зате про інших структурах (включаючи потенційних недоброзичливців, банківських кредиторів, військкомати тощо), яким неймовірно полегшується завдання отслежки за досьє і ланцюжку ваших контактів, варто було б і подумати. Крім усього іншого, у мене ні грама інтересу спілкуватися з людьми, що символізують давно минулі етапи мого життя; дорогі мені люди і так поряд, а все інше — пил минулих років, і мені абсолютно пофіг, хто там наскільки расплодился і скільки майна собі нажив. Все це пахне нудотних нарцисизм в дусі «дивіться, як я відбувся у житті!»

Ярмарок марнославства, школа лихослів’я, аукціон ідіотизму. Інші смертні виставляють фотожопные фотографії — ну не дурість чи що? І все-то треба показати: кого народили, де живуть, з ким живуть, на чому і куди їздять, де працюють і де відпочивають. Мені один приятель задав питання: невже тобі не цікаво, як змінилися люди, з якими ти вчилася? А чому, сорбственно, мені має бути цікаво? По-перше, якщо мені хтось конкретний цікавий — я його сама знайду, поспілкуюся, так дізнаюся. А всі ці фотографії — це як в журналі інтерв’ю з зірками. Насправді чоловік алкаш б’є дружину наркоманку на очах дітей — ідіотів. Але на фотографії ми бачимо усміхнені пики в домашньому інтер’єрі. Те ж і з цими сайтами. Лубочні картинки. І головне — ДУЖЕ цікаво

«взяв наставив друзям двійки. ой, скока вию було — скока обзывательств, і всі думають шо вони унікальні і я тільки їм напаскудив. даж з друзів видаляти сталі.» Ги, така тема теж є. Прямо смертний гріх. П’ятірку не поставив — ти мені не друх. Коли я там зарегилась (зараз видалила — навіщо треба, а «проекти» не роблю, бо не цікаво), так от, про мене одна краля сказала: ой, ти зовсім одна, у тебе немає друзів. Як кажуть, я плакалъ. Так, ша, ща буду всі свої карти розкривати, всі свої зв’язки, включаючи порочні і побічні. Так, розмріялися. Шобы ще бачили, через кого, як я з ними пов’язана. В друзі включила лише Путіна, Мадонну та якихось мультяшок

Це там ціле резюме: де працював, з ким навчався, коли сидів, та чого лікувався. І все-то треба вказати. І по павутинці попалзут зв’язку, а потім ще з’ясуються і побічні зв’язку. До чого пов цікаве заняття.

Оч незручний інтерфейс там і купа банерів, до того ж не можна викладати стоку відео в контакті. Та й потім моїх знайомих там всього пару чол, решта все в контакті сидять. Так що контакті набагато краще, я там знайшов і ще надибав там купу анімації, ігор і тд.

Особисто мені однокласники нічого доброго не дали, як в емоційному плані, так і в життєвому. шукала старих друзів і позитиву, але в підсумку не знайшла ні того, ні іншого. Все змінюється. Факт.

Сайт — відстій. Дуже незручно. Якщо ти не зареген — хер що подивишся. А ця безглузда функція коли бачиш гостей. Коротше маячня. Та й взагалі, проходячи по офісу плюватися хочеться, коли бачиш у співробітників загруженую сторінку Однокласників. Я для себе вибрала vkontakte. поки там мені більше подобається, не дивлячись на запущений вірус

Абсолютно нецікавий сайт.Зарегестрировался на ньому я тільки заради галочки — однокласників я не шукав,бо те,що діється в сьогоденні з моїми однокласниками мені до глибокої дупи і після закінчення ненависної мені школи я практично ні з ким не контактую вже з рік.Звичайно, бувають випадки,коли я перетинаюся з колишніми однокашниками, але діалог з ними триває,від сили 20 хвилин.Якщо вже в реалі я не горю бажанням спілкуватися з онными,то на сабже я тим більше не буду відкопувати дорослих сусідів по парті. Що стосується спільнот, то на однокласниках.ру вони ще в зародковій формі і ця кустарна діяльність мені теж не цікава.Наприклад, вконтакте.ру, незважаючи на деяку схожість будови і призначення з сабжем, можна знайти багато цікавих речей,типу раритетної музики, рідкісних епізодів з арт-хаусних фільмів, красивих фотографій і тд (в однокласниках такого майже нема).

вчора було зарегилась, подивилася на дизайн, зрозуміла,що жодного разу не зручно, пошук нетямущий. пішла і повертатися поки не збираюся. «Контакт» у цьому плані інформативнішою, простіше, презентабельнішими по виду і взагалі)

Сайт зроблено жахливо незручно. Інтерфейс відштовхує. Просто не хочеться викладати там інформацію про себе. У цьому плані навіть Моий світ Mail.ru виглядає краще

Що може бути гірше ніж зустріти тих, з ким нудився в школі? Ми ніколи не були потрібні один одному, і не будемо. У кожного своя дорога, краще розійтися і більше ніколи не зустрічатися.

Тому, що мій гаряче улюблений братик постійно сидить там. Я йому кажу: «Я тебе вб’ю коли-небудь. Ти мене дістанеш з совими оноклассниками!» Він ірже, і далі сидить. Причому не півгодини, і не година, а як мінімум три години. І що там можна знайти такого хорошого? Так мало того, що сидить братик, так ще й мати там завела собі сторінку. Це ж*па повна. Особисто мені цей сайт не потрібен, тому що я ще не закінчила школу. І, впевнена, якщо доживу до того моменту, коли починають користуватися цими однокласниками, то не стану там заводити сторінку, тому що мої однолассники — це гламурні суки, гопники або просто відсталі люди. І з усіма ними мені, як я думаю, особливої радості не принесе спілкування з ними.

НЕНАВИДЖУ odnoklassniki.ru. Моя мама там седит. До компу не дає підійти. Цей сайт напевно створив сам диявол. що б люди туди вливалися. кажуть його скоро закриють. Навіть в камеді клабе Незлобін глюмился над цим сайтом.

Незручний сайт багато непотрібного знову ж пов РЕКЛАМА все змушує відмовитися від нього на користь вконтакту :)
Але сильно втягуватися в соціальні мережі не варто потратиш гроші, час і сили даремно.

Огидний сайт! по-перше, убогий інтерфейс. по-друге, бісить рубрика «друзі моїх друзів», де навіщо-то висвічуються люди, яких я в очі не бачила, по-третє, ідіотська система особистих повідомлень, по-четверте, не можна спокійно ні до кого зайти на сторінку — відразу світишся! в контакті — форева!))

Тому,що він мене дістав! Куди не сунешся з усіх банерів стирчить ця дурість. Згадай свою першу любов і всяке таке. І так пам’ятаю,але це суто моя особиста справа. Друзі ,які потрібні ,і яким сподіваюся потрібен я і так є, а на цю дурість, мені глибоко плювати. Нерозуміючі,що на всіх напало як Гонконгський грип:тільки й чути-а ти там був? а ти там регился? а ти туди заходив? Ні-навіщо.

Допоможи! Що мені робити? Однокласники ламають моє життя. Звертаюся насамперед до нормальним здоровим у всіх сенсах хлопцям (дівчата вибачте!), які не сидять цілодобово в цих Однокласниках. Мій чоловік з січня 2008 р. зареєструвався, а я зараз дізналася вже в таємниці від мене поїхав на зустріч з ними в інше місто і через рік готуватися на ювілей цих його однокласників, хоча минуло вже 30 років. А там Перша Любов, яка вчепилася в нього з відкритими натяками, навіть не сказавши, що у неї 2 дітей і чоловік — мій дуже здивувався потім, що в неї чоловік. Я дивилася фото цієї зустрічі, він весь час з нею на всіх. І заявив мені, що вона найкрасивіша з усіх тіток-однокласниць. Він мені раніше не брехав, а тут приховав від мене цю зустріч з однокласниками і все йому відмінно. Як можна боротися з цією віртуальною реальністю, я навіть не можу їх листування прочитати.

однокласників.ру люблять всі, хто не знає що є вконтакті.ру, який в 1000 разів зручніше і корисніше.

Так хоча б за те, що там є така «чудова» можливість — дивитися, хто заходив до тебе на сторінку. Воно мені треба? «У Контакті» в цьому сенсі набагато все простіше. На «Однокласниках» я, але не під своїм ім’ям. І після реєстрації була всього 1 раз.

Короткий опис статті: однокласники.ру odnoklassniki.ru

Джерело: Про odnoklassniki.uk

Також ви можете прочитати