Приворожити дівчину, Приворот, зробити любовний приворот у ворожки

19.02.2017

Магія Ворожки Клавдії

Приворожити дівчину

Приворот, як приворожити до себе дівчину, зробити любовний приворот на дівчину у ворожки.

1)Сім днів, починаючи з суботи, перед тим, як Ви лягаєте спати, сидячи на ліжку, промовляйте:

«Міхаель, Габріель і Рафаель! Зробіть, щоб (ім’я) полюбила мене, як люблю її я. Амінь».

2)На зростаючу місяць чоловік бере свою сперму, змішує її з м’якушкою хліба, який він попередньо носив під пахвою чотири дні. Потім видобутий волосся дівчини потрібно спалити і трьома пелюстками червоної троянди, змішати попіл з кашкою з сперми і м’якушки і залити цю суміш червоним солодким вином.(не хімією магазинної, а справжнім вином). Настоювати в темному місці два тижні. Потім акуратно процідити, розпити вино з вашою дівчиною. Зазвичай це засіб діє безвідмовно, але якщо раптом не допомогло, повторіть.

3) На зростаючу місяць висмикніть у себе кілька волосків, спитайте їх у грудочку з волосками вашої дівчини і окропіте цей грудочку своєю спермою. Почекайте коли сперма висохне, а потім віднесіть його в будинок вашої дівчини і постарайтеся сховати ваш грудочку в її ліжку.(можна знизу прикріпити скотчем). Через десять днів це засіб зазвичай починає діяти.

4) На зростаючу місяць пробийте собі безіменний палець лівої руки, видавіть кілька крапельок крові, потім змішайте свою кров з невеликою кількістю червоного вина і цим розчином, у закритою посуді, настоюйте пелюстки червоної троянди чотири дні. Процідіть свій настій, долийте туди залишилося вино і почастуєте їм свою дівчину.

5) На зростаючу місяць придбайте невеликий тортик. Свою сперму змішайте з маслом, збийте суміш міксером, додайте туди трохи барвника і на цьому тортику, серед вже наявних квіток, помістіть свої масляні, маленькі квітки.(або листочки, або просто смужки). Пригостіть цим тортиком вашу дівчину і простежте, щоб вона з’їла його весь до останньої крихти за один присід, а тому тортик повинен бути дуже невеликим. Засіб дуже дієвий, але бажано повторити три рази.

6) На зростаючу місяць читайте цю молитву по три рази у відкриту кватирку.

Читати потрібно рано вранці до сходу сонця:

«Встану я, раб Божий (ім’я), помолюся, і перекрестясь, і нехай я піду з дверей у двері, з воріт у ворота, в чисто поле, під чисті зірки, під лунь Господній (місяць). І лежать три дороги, і не піду ні праворуч, ні ліворуч; піду по середній дорозі, і та дорога лежить через темний ліс. У темному лісі стоїть дерево туги; сумує і горює туга, печалиться, і поселяю я ту тугу в рабу Божу (ім’я); вийди в її біле тіло і завзято серце, і русяві коси, кров гарячу, в руду кипучу, щоб вона по рабу Божому (ім’я) сумувала, і все б вона про мене думала; в питво б вона не запивала, в страву б вона не заїдала, уві сні б вона не засинала, і завжди б вона мене, раба Божого (ім’я) на умі держала. Як сонцю і місяцю перешкоди немає, так би й мою змови перешкоди не було. Амінь, амінь, амінь».

Читати потрібно всього три ранніх ранку в місяць. (всього три місяці).

7) Якщо викопати землю, на якій відбилась нога вашої дівчини, і цю землю всипати в горщик і засадити туди квітку мерців, т. до. його зазвичай садять на могилах; зауважимо до речі, що ця квітка ніколи не в’яне. Подібно до того, як ця квітка росте, цвіте і ніколи не в’яне, нехай любов дівчини до вас розквітне і ніколи не відцвітає.

8) Якщо чоловік хоче привернути до себе жінку, то на зростаючу місяць, нехай напише на папері наступне: «В ім’я Отця, Сина і Святого Духа (проте не слід писати слова «амінь», бо це зовсім знищує дію застосовуваного засобу). Я, (ім’я), люблю тебе, (ім’я). Ти будеш до мене прихильна, хоча ти тепер недоступна для мене; ти знову будеш любити мене, хоча в даний час ти остаточно відштовхнула мене; ти хочеш віддатися мені, хоча тепер зневажаєш мене». Потім папір спалюється до перетворення її на попіл; з цим попелом необхідно поводитися вкрай обережно. Ні в якому разі не можна допустити, щоб він змішався з сміттям або попелом від яких-небудь інших речей. Потім, його додають в їжу або який-небудь напій і подають його бажаної жінки. Вона, безумовно, полюбить цієї людини, незалежно від того, хоче вона цього чи ні.

9)Ритуал проводиться вночі на зростаючу місяць. Одягатися у все чорне, крейдою креслите коло. Розставляєте чотири свічки по лінії кола, Одна зі свічок повинна бути церковна.

Берете листок паперу, червону ручку (якщо є «магічні чорнило» — тоді краще їх), голку (або ніж) і фото вашої коханої красуні.

Сядьте в коло і від одного сірника (запальничка у цьому випадку навіть краще) запаліть свічки проти годинникової стрілки, починаючи з церковної. Потім скажіть собі: «Я в колі сили. Нехай здійсниться те, що я задумав».

Потім, поглядаючи на фото (налаштовуючись на людину) пишіть на листку — «ІМ’Я з цього дня і з цього часу твоє життя належить тільки мені, ти думаєш тільки про мене, ти говориш тільки про мене і хочеш говорити тільки зі мною, ти любиш тільки мене, ти підкоряєшся тільки мені, ти бажаєш тільки мене, твої ноги несуть тебе тільки до мене, ТЕПЕР ТИ МОЯ І ТІЛЬКИ МОЯ! ХАЙ БУДЕ ТАК!»

При цьому відчуйте кожну фразу. Уявіть, що вона дійсно тепер думає тільки про вас, говорить тільки про вас і тощо

На фразі «тепер ти моя», ви немов берете її за комір і притягуєте до себе різко й агресивно, підпорядковуючи.

Після цього пишіть цей текст:

Утоли, Сатана, всі печалі проклятих,

Але не втамовуй любові (ІМ’Я)

До мене.

Вклади, Сатана, вогненну іскру в його серце,

Піт і живу кров.

Нехай (ІМ’Я )без мене не живе,

Їжі не їсть, води не п’є,

Мило в білі руки не бере,

Голову на подушку без мене не кладе.

нехай Страждає і сумує,

Спокою і продиху не знає.

Як мертві вірні своїм гробах,

Так і мені він вірний буде завжди

Ім’ям твоїм хай звершиться!

Хай буде так.

Після цього голкою (ножем) робите невелику ранку на безіменному пальці лівої руки і кров’ю малюєте на листку перевернутий хрест або пентаграму.

Потім полум’ям церковної свічки спалюєте листок з текстом, а попіл заливаєте вином, наполягаєте два тижні, процеживаете і пригощаєте їм свою дівчину.

Однак перед тим, як вийти з «кола сили», ви гасіть свічки за годинниковою стрілкою, повторюючи «тепер ти тільки моя» над трьома свічками, а над церковною свічок сказавши «Хай буде так».

Повернутися в розділ Приворот або дізнатися інший спосіб привороту — Приворот на дзеркало

Короткий опис статті: як приворожити дівчину Приворот, як приворожити до себе дівчину, зробити приворот у ворожки. приворожити дівчину, зробити приворот

Джерело: Приворожити дівчину — Приворот, зробити любовний приворот у ворожки

Також ви можете прочитати