Приворот в домашніх умовах зробити не складно. Як приворожити в домашніх

19.02.2017

Історії читачів: приворот в домашніх умовах (4)

У 14 років мене дуже сильно подобався молодий чоловік, старший за мене, який зовсім ніякої уваги на мене не звертав. юнацька нерозділене кохання.

якось на дачі знайшла старі бабусині книжки, щось на зразок «Настанови цілителя», а в них розділ «Любовні привороти», і вирішила, що це вихід з моїх душевних терзань. Зробила приворот в домашніх умовах на яблуко, все як годиться, і рівно через визначений час об’єкт моїх бажань став проявляти до мене дивовижної сили нав’язливу симпатію. Але, дізнавшись його трохи краще, я більше не бачила його своєю другою половинкою (пізніше дізналася, що цей хлопчик зовсім спився і снаркоманился, хоча ніяких передумов до цього не було).

А тепер найцікавіше: після декількох років з’явилися такі закономірності в моєму житті: чим сильніше мені хтось подобався, тим холодніше він до мене ставився, всі відносини не складалися довше, ніж на кілька місяців, поступово сходячи нанівець, а всі молоді люди, які не викликали абсолютно ніяких, або негативні емоції, ставали до нудоти нав’язливими. Не знаю, чи пов’язано це з тим змовою, або справа в мені, але прочитавши інші історії, тепер я більше схиляюся до того варіанту, що на перший погляд безневинний вчинок юності мені доведеться ще довго розплачуватися!

Вчіться на чужих помилках, і не псуйте собі життя!

СК, 20 років.

Хочу повідати всім мою історію. По-перше, мені дуже соромно, мені нелегко про це писати, мені навіть думати про це важко. По молодості, по дурості зробила приворот в домашніх умовах на чоловіка, навіть не знаю навіщо мені це потрібно було, боялася втратити, напевно. Чула, що існує приворот на крові, зробила! А адже він любив мене і без цього, все було цілком нормально — молода сім’я, тільки весілля справили, всі вважали нас ідеальною парою, батьки мої в ньому душі не чаяли… Але приворот той не приніс мені щастя, чоловік став пити, скандалити, його почали цікавити проблеми друзів, сусідів, але тільки не мої! Я не могла завагітніти, тоді не розуміла чому Бог не дає мені дитинку. Я навіть забула, що колись-то приворот зробила, мабуть, не вважала це чимось страшним і серйозним. Молила Бога про дитинку, мабуть, дійшли мої благання до Бога, народила. Тільки ситуація не змінилася, чоловік пив по-чорному, я періодично поверталася до батьків, він приходив за мною, на колінах благав повернутися, мовляв не можу без тебе, вибач, більше не буду пити. потім все заново!

Набридло, розлучилася. Прожили кілька років роздільно, з’явився, знову обіцянки, благання, сльози — повірила, повернулася! Але ситуація знову-таки не змінювалася, постійні випивки, скандали і любов. любив, сильно любив, не міг без мене. Виходить, що я домоглася свого, а щастя цей приворот мені не дав! Отримала тільки хвороби на ґрунті розлучення і стресу від життя з алкоголіком і самотність! Я розумна, молода, красива жінка, в мене закохуються, зустрічаємося — і раптом без пояснень мої чоловіки зникають. Я не могла зрозуміти, в чому справа, думала: за що мені така частка, чому я не можу знайти плече в цьому житті? Зараз я люблю одну людину, ніколи ні з ким мені не було так спокійно і добре, як з ним. тільки він став якимось відчуженим. Я злякалася, зрозуміла, що втратити його я не в силах. І стала шукати способи, як його повернути. На сайті знайшла оголошення ворожки, мовляв поверну, приворожу. Написала їй, отримала відповідь, тільки суму вона запросила велику, і я вирішила знайти кого-небудь подешевше. і натрапила на цей сайт!

Боже мій, а я ж не думала, що це таке чорне діло, думала, легкий приворот — це не гріх, а виявляється — я душу свою бісам на розтерзання сама піднесла на тарілочці в який вже раз! Як же я вдячна творцям цього сайту, всім священикам, психологам, які працюють над тим, щоб повернути втрачені душі! СПАСИБІ ВАМ, НИЗЬКИЙ ВАМ УКЛІН, БЕРЕЖИ ВАС БОГ. Я почала молитися, сльози течуть струмком, я не знаю молитов, але це не важливо, слова самі знаходяться, сльози самі ллються. Мені стало легко, наче камінь із серця впав, і я молюся не тільки за себе. немає — не так, молюся я не за себе, а за душі моїх чоловіків, нинішнього і теперішнього, молюся, щоб їм було добре, щоб якось очистити їх від тієї гидоти, якої вони не заслуговували! Прошу у них вибачення, і буду просити все життя, нехай все у них буде добре в цьому житті! Не знаю, чи зможу бути разом з моїм улюбленим, гідна я цього. але все в руках Божих, я тепер з Богом.

А далі як вийде, якщо призначено, щоб я була разом з коханим — так тому і бути з волі Божої, а немає — хай їм буде щастя в особистому житті з чистим і гідною жінкою! Мені зараз погано, соромно, збираюся піти в церкву на сповідь до батюшки, навіть не уявляю, як мені це розповісти, як про такий гидоти в церкві розповісти. Люди добрі, милі, не робіть такого ніколи, не беріть гріха на душу, не калічте долі — свою і чужу! Насильно адже милим не будеш, справжня любов — вона не вимагає, треба просто любити — безоплатно! Насильство — це не щастя, щастя — коли душа чиста перед коханим, коли дивишся на нього, а в очах — не хіть і бажання мати у що б то не стало, а ніжність, лагідність і ЛЮБОВ! СПРАВЖНЯ, ЧИСТА, НЕЗАПЛЯМОВАНА. Щастя Вам, такого, щоб навіть і не думати про привороти в домашніх умовах! Дуже прошу надрукувати цей лист, можливо, хтось знайде щось для себе і стане на правильний шлях!

Аня.

У 16 років я закохалася в хлопчика. Були ніжні зустрічі, сльози по ночах. Я дуже хотіла, щоб він був моїм. Будь-якою ціною. Він був першим, хто звернув на мене увагу — були в мене проблеми з зовнішністю, потім їх виправили, але комплекси залишилися. Я дуже боялася його втратити. Сексу не було — я дуже цього боялася, і набриднути теж боялася. А потім він віддалився, чи мені це здалося. Зараз навіть не знаю. І я прив’язала його до себе. Зробила приворот в домашніх умовах. Сильний приворот на любов. Зопалу, від відчаю. Я можу це робити, у нас сімейний. Нерозумно звучить, але я, якщо хочу, можу, наприклад, поглядом свічку запалити. Я знаю, що це гріх, я тримаю себе в руках, але тоді. Я так хотіла, щоб він був тільки мій, БУДЬ-якою ЦІНОЮ.

загалом, я його отримала. І ціну заплатила, і ще буду платити. Всією своєю молодістю і сивиною в 20 років. І вічним соромом і страхом за дітей.

загалом, я вчепилася в нього і пройшла повз любові, яка могла бути так можлива. Повз людину, яка дійсно мене любив. Який дійсно був моїм людиною. Мій приворожених чоловіків чоловік зійшов з розуму, і я багато років була дружиною душевнохворого, не маючи сил розлучитися з ним. Одночасно мучачи іншої людини.

Я кинула чоловіка. Пішла до іншого. Я не винесла хрест до кінця. Тільки його рук та його очей мені не забути ніколи. Він любив мене по-щенячьи. І мені страшно при думці, скільки вона вистраждала. Шизофренія. У нього не було інтелектуального дефекту, поза нападу він був нормальним. Та інші хвороби. Він взагалі не пив спиртного, не курив, але мучився через виразки, яка ніяк не відпускала, йому 27 років 3/4 шлунка вирізали, і тільки дивом він тоді залишився живий. І з жовчним проблеми, він останні роки жив тільки на таблетках, без них ніяка їжа не засвоювалася. Але при цьому він вмів сміятися і вмів працювати. Тільки жити без мене він не міг. І не зміг. От і все. Я знаю, де він зараз. Впевнена. А ще знаю, де буду я сама. І знаю, що я це заслужила повністю. Я так йому нічого і не розповіла. Але я знаю, що він мене пробачив. Він завжди і все міг мені пробачити. Я в його очах не могла бути винна. Тільки я сама себе ніколи не пробачу.

Анастасія, 27 років

Приблизно близько року тому я в домашніх умовах приворожила хлопця. Ніякого ефекту не було, а тільки одні муки і переживання, півроку намучилася, а потім пішла до церкви й покаялася, стала молитися до Божої Матері. Душу заспокоїло хлопця, звичайно, не повернула, але десь в глибині душі знаю, що будемо разом все одно і висновок сам по собі напросився. Навіщо нам бігти до бабок, коли у нас є така заступниця як Божа Мати!

Просто дівчина, 23 роки

Все починалося як у всіх. Мені 16, йому 26. і тут я вирішила, що він — любов мого життя. Зробила приворот в домашніх умовах. У підсумку він з мене очей не зводив, переслідував, присвячував вірші та пісні. А потім я зрозуміла, що він мені просто набрид. Він приходив до мене, просив його відпустити і дати побудувати своє життя з іншою жінкою. Я його відпустила з полегшенням, ніби як від сміття позбулася, а він ще 2 роки ходив і казав, що не може бути ні з ким, крім мене. Слава Богу, зараз у нього життя налагодилося, є сім’я та чудовий син.

Минув час, і зустріла чергову «любов». Вирішила, що якщо в перший раз допомогло, зроблю і зараз. Хлопець жити без мене не міг, дивився як на богиню. Збиралися одружитися, у підсумку перед подачею заяви в ЗАГС посварилися до бійки. Потім він розповідав, що 9 років переживав наше розставання, і досі вважає мене любов’ю всього його життя, хоча зараз і живе з іншою. Мені ж після нашої сварки хотілося тільки знущатися над ним.

Минуло ще час, я знову познайомилася з чоловіком. Красень, заможний, з положенням у суспільстві, так і я йому дуже подобалася. Зав’язалися стосунки, але я порахувала, що вони розвиваються дуже повільно. І знову любовний приворот. Після чого він починає пити по-чорному і на мене вже просто не звертає уваги. В результаті я знову залишаюся одна.

Минуло ще якийсь час і я зустріла ЛЮБОВ ВСЬОГО СВОГО ЖИТТЯ. Ми полюбили один одного щиро і безмежно, але стосунки не складалися. Так і прожили шість років. І одне без одного не можемо, і разом не залишаємося. Стільки разів хотіла причарувати її до себе, але постійно щось зупиняло. Так хотілося, щоб він любив мене без магії. І він дійсно любив, пропонував переїхати до нього, остаточно зійтися. Але я весь час відмовлялася (сама не знаючи чому), хоча хотіла цього більше всього на світі. А він просто не міг жити у мене. І я знову зламалася, вирішивши, що готова піти на все, лише б він був зі мною (не переїхати до нього, а ПРИВОРОЖИТИ). Коли готувалася до ритуалу, він зателефонував мені і сказав, що відчуває, що я на нього ворожу, і в мене з’явилася така впевненість в тому, що я роблю все правильно, що я, замість того щоб зупинитися поки не пізно, продовжила.

8 березня я провела ритуал любовного привороту в домашніх умовах, ми з ним зустрілися ще пару раз, зізнавалися один одному в нескінченній любові, а 19 вересня його вбили. Всього за півроку я власними руками вбила мого коханого. Коли його не стало, я зрозуміла, що для мене було б простіше померти, ніж пережити його смерть. Його батько помер, не зумівши пережити його смерть, буквально через 3 місяці. Я пішла в запій, з симпатичної дівчини перетворилася в стару, дещо як видерлась.

Зараз, через 1,5 року, розумію, що моя пухлина, відсутність дітей, сім’ї, пухлина моєї мами і батька інфаркт — це моїх рук справа. Так і моє здоров’я і благополуччя не важливо, а важливо те, що я власними руками вбила людину, якого досі люблю.

Милі дівчата, хлопці, та просто люди! Перш ніж зробити приворот, згадайте мене і вчіться на моїх помилках. Зараз мені залишилося тільки одне — просити Бога про прощення, але не моїх гріхів, а тих людей, яким я зламала життя.

Наташа, 31 рік

Нічого хорошого від привороту немає: мого рідного дядька приворожила його тоді ще не дружина. Він любив Вареньку, а тітка моя, наполовину циганка, його причарувала в домашніх умовах (потім зізналася по п’яні), він одружився на ній. Ну і що? Йому з нею погано було, лаялись вони все життя, як собаки, і без неї йому погано.

Коротше він запив, а вона вже сама не рада була, але зворотного ходу немає. Прожили вони 30 років, а потім вона померла: біля газової плити стояла, варила щось і впала мертва: інсульт, їй було 55 років. А через деякий час їх єдиний син втопився в річці, заліз п’яний купатися, а їх єдиний онук у в’язницю потрапив: наркотики, крадіжка та інше. А дядько все так і п’є.

Коротше, рід їх майже зник.

Любов, по-моєму, це коли взаємно і за своїм бажанням.

Короткий опис статті: як приворожити дівчину Приворожити у домашніх умовах легко, але дуже важко потім розплатитися за зроблений гріх. Приворот в домашніх умовах так само небезпечний як привлорот у самого чорного чаклуна. приворожити в домашніх умовах, привороти в домашніх умовах

Джерело: Приворот в домашніх умовах зробити не складно. Як приворожити в домашніх умовах?

Також ви можете прочитати