Приворот на дівчину або дружину на волосся або по фотографії

19.02.2017

Любов – зло і щастя одночасно

    Зміст статті:

Якщо вона взаємна, то в мирний час між закоханими спостерігається повна ідилія. Вони відмінно ладнають, піклуються один про одного, радіють кожній миті, проведеним разом. Але під час сварок вони завдають один одному нестерпний біль, так як відмінно знають слабкі місця своєї другої половинки і знають куди бити.

Нерозділене кохання – печаль, страждання і швидкоплинна радість від випадкової зустрічі, ненавмисного дотику, усмішки на її обличчі. Тоді залишається жити лише надією на можливе щастя, примарною мрією про взаємності.

Як не сумно визнавати, але любов з її болем і стражданнями набагато краще самотності, що пояснюється тим щастям, яке вона все-таки дарує людям. До речі, як зробити приворот на дівчину краще розкажуть білі, а не чорні маги. Адже кохання – світле почуття, що робить людину кращою, і звернутися до надприродним силам в такій справі – нормально.

Приворот на волосся дівчини

Жіночі волосся – потужні енергетичні антени. Вони приймають космічну енергію, забезпечують зв’язок з померлими предками і … зберігають інформацію про рід і самій дівчині. Волосся – дуже потужний засіб для накладення чар. Використовуючи їх в магічних цілях, Ви налаживаете контакт з її родом та Улюбленою на астральному рівні. Таку зв’язок зруйнувати дуже важко.

Приворот на волосся дівчини робиться за допомогою червоної свічки. Також потрібні кілька Ваших і її волосків. Добути локони Улюбленої досить просто: проведіть рукою по її голові та «зніміть гусеницю (мурашки, павука і т. д.)» або придивіться до її спині (зазвичай на жіночому одязі є випали волосинки).

Щільно скрутіть свої і її волосся, а потім закріпіть отримані пута краплями воску свічки і словами:

Як наші волосся з’єдналися, так нехай і долі з’єднуватися! Амінь!

Отриманий артефакт зберігайте в лівій кишені сім днів і сім ночей. Після намагайтеся заховати його в будинку Коханої. Якщо доступу до її обителі немає, то закопайте на дорозі, що веде до її будинку.

Приворот на дівчину з фотографії

Такою приворот на дружину діє так само сильно, як і на ту, з якою познайомилися лише нещодавно.

Зображення людини має енергетичну зв’язок з його душею. Для впливу на почуття дівчини потрібна свіжа фотографія (зроблена не більш, ніж за рік до цього), на якій Ваша Улюблена зображена одна. Дуже важливо якість зображення: очі – дзеркало душі – повинні бути видні гранично чітко. Благо, є Інтернет і соціальні мережі. Скачати можна з її сторінки.

Короткий опис статті: як приворожити дівчину Кохання – зло і щастя одночасно Зміст статті: Приворот на волосся Приворот приворот на дівчину з фото, приворот на дівчину на волосся, приворот на дружину наслідки

Джерело: Приворот на дівчину або дружину на волосся або по фотографії

Також ви можете прочитати