Прикольні статуси та статуси про Життя

19.02.2017

Прикольні статуси

Завдяки оригінальним і прикольним статусів, жартів, крилатих висловів, афоризмів, анекдотів, висловів гумористів, які ви можете використовувати в якості статусів, ви знаходите нових друзів і шанувальників, стаєте ще більш привабливим для всіх своїх друзів. Такі статуси користуються великою популярністю, їх колекції постійно оновлюються новими цікавими, дотепними висловами, їх кількістю та різноманітністю немає межі. Придумуйте свої прикольні статуси, діліться ними з друзями, і гарного вам настрою.

Статуси про Життя

Статуси про Життя дозволяють не просто знайти саме те, що співзвучно нашої життєвої ситуації. Статуси про життя дозволяють здійснити принцип зворотного зв’язку. Тобто, поділитися своїми враженнями, знайти однодумців. При цьому, статуси про життя дозволяють нам зрозуміти, що саме життя — це чудове, ні з чим не порівнянне Диво. Що всі труднощі, які нам здаються нерозв’язними, насправді, легко переборні і не стоять переживань. Також — ми відразу бачимо, коли нашим друзям необхідна наша допомога, в залежності від того, які вони застосовують статуси про життя.

А може бути, одного разу прокинувшись і зрозумівши, що все, що було з нами до цієї миті, було лише підготовкою до найважливішої події в житті, ми захочемо оповістити про це весь світ? Як це зробити простіше всього, таким чином, щоб нас зрозуміли все без винятку? І в цьому випадку немає нічого краще, ніж статуси про життя. Нас зрозуміють. І тоді — щастя навколо стане більше.

Короткий опис статті: однокласники головна

Також ви можете прочитати