Православні знайомства Азбука Вірності. Сайт знайомств православних християн

26.01.2016

Православні знайомства «Азбука вірності»

Дорогі брати і сестри!

Ми раді вітати вас у безкоштовному клубі знайомств «Азбука вірності», одному з розділів порталу «Азбука віри» .

Наша православна служба знайомств відкрита і для тих, хто поки ще не може назвати себе православним християнином. Ми ставили собі завдання зробити службу знайомств без розпусти, проституції та перекручень, максимально чисту від спокус цього світу; для тих, хто прагне до благочестя і справжньої любові.

Якщо Ви цінуєте справжню любов, багатство щирих і справжніх почуттів у шлюбі, а не духовну порожнечу швидкоплинних пристрасних відносин, то ми будемо раді бачити Вас серед наших учасників.

Це я вам заповідую, щоб любили один одного (Ін. 15:17)!

Спілкування, дружба, подружній союз – все це належить до категорії Богом певних вічних цінностей і благословень.

Недобре бути чоловікові одному… тобто людина призначений до того, щоб не бути самотнім, щоб у другій свого подружнього половинці знайти повноту.

Створімо йому помічницю, відповідну йому… Давньоєврейське слово перекладене у нас як помічниця, дослівно означає заповнює. Тобто дружина заповнює чоловіка в бутті.

Залишить чоловік батька й матір, пристане до дружини своєї; і будуть одним тілом… Одна плоть – значить одна істота. Бути разом, жити одним життям з одними устремліннями, цінностями, радощами і бідами…

Згадаймо чудові слова про кохання апостола Павла: любов ніколи не перестає, хоча і пророцтва припиняться, і мови замовкнуть, і знання скасується. Про що це? Про те, що подружня любов, єдність, здобутий ще на землі, перейдуть з нами у вічність.

Ваші побажання та пропозиції просимо залишати на нашому форумі .

Короткий опис статті: однокласники знайомства Сайт православних знайомств для створення сім’ї і серйозних відносин. Знайомства православних братів і сестер. православні знайомства, православне спілкування, спілкування з православними, дружба православними, любов, створення православної сім’ї

Джерело: Православні знайомства Азбука Вірності. Сайт знайомств православних християн

Також ви можете прочитати