Послуга: Сервіси на сайті www.odnoklassniki.ru

08.06.2015

Сервіси на сайті www.odnoklassniki.ru (4646)

Кожен зареєстрований користувач сайту www.odnoklassniki.ru має можливість користуватися додатковими сервісами, що надаються на сайті:

1. Сервіс «Невидимка»

Кожен зареєстрований користувач сайту www.odnoklassniki.ru має можливість активувати режим «Невидимка».

Зайшовши на свою сторінку, розташовану на web сайті www.odnoklassniki.ru користувач бачить розділ активації режиму «Невидимка».

У розділі активації режиму «Невидимка» користувачу пропонується у спеціально відведених вікнах вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про активації режиму «Невидимка»:

«Відправте SMS-повідомлення з кодом 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646 і Ви активуєте режим «Невидимка» на 30 (Тридцять) днів», де Сервіс-код — індивідуальна комбінація цифр (пароль), яку користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі надсилання коректного SMS-повідомлення користувач отримає відповідне SMS-повідомлення наступного змісту: «Послуга успішна активована!»

У випадку, якщо користувач допустив помилку при введенні коду або сервіс-коду, у відповідь він отримає SMS-повідомлення наступного змісту: «Ви допустили помилку при відправці SMS-повідомлення, спробуйте ще раз ! Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru

Кожен зареєстрований користувач сайту www.odnoklassniki.ru має можливість скористатися послугою «Видалити оцінку».

У розділі «Оцінок» користувачу пропонується послуга «Видалити оцінку», далі в спеціально відведених вікнах необхідно вибрати із додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про видалення оцінки:

«Відправте SMS-повідомлення з текстом: 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646 і активуйте послугу «Видалити оцінку» на 30 (Тридцять) календарних днів», де Сервіс-код – індивідуальна комбінація цифр (пароль), яку користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі надсилання коректного SMS-повідомлення користувач отримає відповідне SMS-повідомлення наступного змісту: «Дякую! Ви замовили послугу – «Видалити оцінку». З повагою, Odnoklassniki.ru» . «Spasibo! Vy zakazali uslugu — «Udalit’ ocenku». S uvazeniem, Odnoklassniki.ru».

У випадку, якщо користувач допустив помилку при введенні коду і сервіс-коду, у відповідь він отримає SMS-повідомлення наступного змісту: «Ви помилилися. Перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru .

4. Сервіс «Додаткові особисті фотографії»

Кожен зареєстрований користувач сайту www.odnoklassniki.ru має можливість змінити ліміт своїх фотографій в розділі «Фотографії» на 20 штук.

Користувач може додати 20 особистих додаткових фотографій.

У розділі «Фотографії» користувачу пропонується змінити ліміт і замовити послугу «Додаткові особисті фотографії», далі в спеціально відведених вікнах вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про послугу «Додаткові особисті фотографії»:

«Відправте SMS-повідомлення з текстом: 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646 і активуйте послугу «Додаткові особисті фотографії», де Сервіс-код – індивідуальна комбінація цифр (пароль), яку користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі надсилання коректного SMS-повідомлення, користувач отримає відповідне SMS-повідомлення наступного змісту: «Дякую! Ви замовили послугу — «Додаткові особисті фото». З повагою, Odnoklassniki.ru» .

У випадку, якщо користувач допустив помилку при введенні коду або сервіс-коду, у відповідь він отримає SMS-повідомлення наступного змісту: «Ви помилилися. Перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru .

5. Сервіс «Додаткові фотографії»

Кожен зареєстрований користувач сайту www.odnoklassniki.ru має можливість змінити ліміт своїх фотографій у розділі «Фотоальбоми» на 100 штук.

Користувач може додати 100 додаткових фотографій в фотоальбоми.

У розділі «Фотоальбоми» користувачу пропонується змінити ліміт і замовити послугу «Додаткові фотографії», далі в спеціально відведених вікнах вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про послугу «Додаткові фотографії»

«Відправте SMS-повідомлення з текстом: 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646 і активуйте послугу «Додаткові фотографії», де Сервіс-код – індивідуальна комбінація цифр (пароль), яку користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі надсилання коректного SMS-повідомлення, користувач отримає відповідне SMS-повідомлення наступного змісту:«Дякую! Ви замовили послугу – «Додаткові фотографії», З повагою, Odnoklassniki.ru» .

У випадку, якщо користувач допустив помилку при введенні коду або сервіс-коду, у відповідь він отримає SMS-повідомлення наступного змісту: «Ви помилилися. Перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru .

6. Сервіс «Відключення стрічки активності»

«Відключення стрічки активності» — це розділ на сайті, де показуються публічні дії друзів на сайті, такі як: додавання нових друзів, фотографій і фотоальбомів, повідомлень на форумах коментарів до фотографій, а також приєднання до груп і спільнот. Для тих користувачів, які не бажають, щоб їх дії відображалися в стрічці, існує можливість відключення стрічки активності.

У розділі «Відключення стрічки активності» користувачу пропонується у спеціально відведених вікнах вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про активації режиму «Відключення стрічки активності»:

«Відправте SMS — повідомлення з кодом 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646. і у вас з’явиться можливість замовити послугу «Відключення стрічки активності», де Сервіс-код – індивідуальна комбінація цифр (пароль), яку користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі надсилання коректного SMS-повідомлення користувач отримає відповідне SMS-повідомлення наступного змісту: «Дякую! Ви замовили послугу — «Відключення стрічки активності». Odnoklassniki.ru» .

У випадку, якщо користувач допустив помилку при введенні коду або сервіс-коду, у відповідь він отримає SMS-повідомлення наступного змісту: «Ви помилилися. Будь ласка, перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru .

7. Сервіс «Зробити подарунок»

Кожен зареєстрований користувач сайту www.odnoklassniki.ru має можливість зробити подарунок іншим користувачам сайту, скориставшись сервісом «Зробити подарунок». Відправивши одне SMS-повідомлення, користувач отримує можливість подарувати подарунки у кількості 3 (трьох) штук, у тому числі можливість подарувати приватний подарунок (інші користувачі не будуть бачити, хто подарував подарунок), який дорівнює 2 (двох) простим подарункам з 3 (трьох) подарунків, наданих користувачеві. Користувач, навівши курсор на потрібну фотографію, бачить розділ активації режиму «Зробити подарунок».

У розділі «Зробити подарунок» користувачу пропонується вибрати подарунок і в спеціально відведених вікнах вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про активації режиму «Зробити подарунок»:

«Відправте SMS-повідомлення з кодом 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646 і Ви активуєте сервіс «Зробити подарунок». Це дозволить збільшити ліміт подарунків на 3 (Три) штуки», де Сервіс-код – індивідуальна комбінація цифр (пароль), яку користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі надсилання коректного SMS-повідомлення користувач отримає відповідне SMS-повідомлення наступного змісту: «Дякую! Ви замовили послугу — «Зробити подарунок». З повагою, Odnoklassniki.ru» .

У випадку, якщо користувач допустив помилку при введенні коду або сервіс-коду, у відповідь він отримає SMS-повідомлення наступного змісту: «Ви помилилися. Будь ласка, перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru .

8. Сервіс «Закритий профіль»

Кожен зареєстрований користувач сайту www.odnoklassniki.ru скориставшись сервісом «Закритий профіль», отримує можливість заборонити відвідувати свій профіль, переглядати, оцінювати та коментувати фотографії, відправляти повідомлення і залишати коментарі в форумі всім користувачам, крім своїх друзів.

Як тільки користувач зайшов в розділ «Закритий профіль», йому пропонується у спеціально відведених вікнах вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про активації режиму «Закритий профіль»:

«Відправте SMS-повідомлення з кодом 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646. і у Вас з’явиться можливість замовити послугу

«Закритий профіль», де Сервіс-код – індивідуальна комбінація цифр (пароль), яку користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі надсилання коректного SMS-повідомлення користувач отримає відповідне SMS-повідомлення наступного змісту: «Дякую! Ви замовили — «Закритий профіль». Odnoklassniki.ru» .

У випадку, якщо користувач допустив помилку при введенні коду або сервіс-коду, у відповідь він отримає SMS-повідомлення наступного змісту: «Ви помилилися. Будь ласка, перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru .

9. Сервіс «Видалити гостей»

Кожен зареєстрований користувач сайту www.odnoklassniki.ru має можливість видалити будь-якого користувача зі списку своїх гостей, скориставшись сервісом «Видалити гостей». Відправивши одне SMS-повідомлення користувач отримує можливість видалити будь-якого зі своїх гостей протягом 30 днів.

У розділі «Видалити гостей» користувачу пропонується у спеціально відведених вікнах вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про активації режиму «Видалити гостей»:

«Відправте SMS — повідомлення з кодом 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646 і Ви активуєте сервіс «Видалити гостей» на 30 (Тридцять) днів», де Сервіс-код – індивідуальна комбінація цифр (пароль), яку користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі надсилання коректного SMS-повідомлення користувач отримає відповідне SMS-повідомлення наступного змісту: «Дякую! Ви замовили — «Видалити гостей». Odnoklassniki.ru» .

У випадку, якщо користувач допустив помилку при введенні коду або сервіс-коду, у відповідь він отримає SMS-повідомлення наступного змісту: «Ви помилилися. Будь ласка, перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru .

10. Сервіс «Додаткові групи»

Кожен зареєстрований користувач сайту www.odnoklassniki.ru скориставшись сервісом «Додаткові групи», отримує можливість збільшити ліміт своїх груп на 5.

У розділі «Змінити ліміт» розділу «Групи» користувачу пропонується у спеціально відведених віконцях вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про активації режиму «Додаткові групи»:

«Відправте SMS-повідомлення з кодом 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646. і у Вас з’явиться можливість замовити послугу «Додаткові групи», де Сервіс-код – індивідуальна комбінація цифр (пароль), яку користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі надсилання коректного SMS-повідомлення користувач отримає відповідне SMS-повідомлення наступного змісту: «Дякую! Ви замовили послугу «Дод. групи». Odnoklassniki.ru .

У випадку, якщо користувач допустив помилку при введенні коду або сервіс-коду, у відповідь він отримає SMS-повідомлення наступного змісту: «Ви помилилися. Будь ласка, перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru .

11. Сервіс «Додаткові смайлики»

    Скориставшись сервісом «Додаткові смайлики», користувач може завантажувати і відправляти в повідомленнях свої смайлики і користуватися чужими. Після закінчення часу дії послуги смайлики з відправлених повідомлень не зникнуть.

Коли користувач сайту «Однокласники» хоче надіслати іншим користувачам повідомлення, відкриється спеціальне вікно в якому можливо набрати текст повідомлення, а також вибрати смайлик з набору стандартних смайликів, який буде використовуватися в даному повідомленні. У випадку, якщо користувач бажає завантажити свій смайлик або скористатися чужим, йому пропонується активувати послугу «Додаткові смайлики». Далі в спеціально відведених вікнах вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про послугу «Додаткові смайлики»:

«Відправте SMS-повідомлення з текстом: 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646 і активуйте послугу «Додаткові смайлики» на 30 (Тридцять) днів», де Сервіс код — індивідуальна комбінація цифр (пароль), яку користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі успішної обробки SMS-повідомлення користувач отримує таке зворотне SMS-повідомлення: «Дякую! Ви замовили послугу — «Дод. смайлики». Odnoklassniki.ru» .

«Spasibo! Vy zakazali uslugu — «Dopolnitelnye smailiki». S uvazheniem, Odnoklassniki.ru»

Якщо користувач допустив помилку при введенні коду або Сервіс-коду (пароля), у відповідь йому прийде SMS-повідомлення з таким текстом: « Ви помилилися. Будь ласка, перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru .

Vy oshiblis’. Pozhalujsta, prover’te kod i poprobujte ewe raz. Dopolnitel’naja informacija na www.odnoklassniki.ru ».

12. Сервіс «Віртуальна валюта»

    «Віртуальна валюта» — це сервіс, що дозволяє користувачам соціальної мережі придбати віртуальну валюту порталу Однокласники. За допомогою віртуальної валюти користувачі соціальної мережі зможуть розплачуватися за нові сервіси порталу. Гаманець з віртуальною валютою, можна поповнювати/не поповнювати по мірі необхідності.

Сервіс «Віртуальна валюта» доступний для зареєстрованих користувачів сайту www.odnoklassniki.ru.

Зайшовши на свою сторінку, розташовану на web сайті: www.odnoklassniki.ru користувач бачить розділ «Віртуальна валюта».

У розділі «Віртуальна валюта» користувачу пропонується у спеціально відведених вікнах вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про сервіс «Віртуальна валюта»:

«Відправте SMS-повідомлення з кодом 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646 і Ви активуєте сервіс «Віртуальна валюта», де Сервіс-код — індивідуальна комбінація букв і цифр (пароль), який користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі успішної обробки SMS-повідомлення користувач отримує таке зворотне SMS-повідомлення: «Дякую! Ви замовили послугу — » Віртуальна валюта». Odnoklassniki.ru

Якщо користувач допустив помилку при введенні коду або Сервіс-коду (пароля), у відповідь йому прийде SMS-повідомлення з таким текстом: «Ви помилилися. Будь ласка, перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru ».

13. Сервіс «Рамка для фотографії»

У розділі завантаження фотографій у користувача сайту www.odnoklassniki.ru з’явиться можливість прикрасити свою фотографію рамкою. Деякі рамки будуть доступні тільки після підключення послуги «Рамка для фотографії». Такі рамки будуть позначені як «premium». Термін дії послуги не обмежений.

Користувач в розділі завантаження фотографій бачить розділ «Рамка для фотографії». В цьому розділі користувачеві пропонується вибрати рамку, і якщо ця рамка позначена як «premium», то в спеціально відведених вікнах вибрати додається списку країну і Оператора стільникового зв’язку, у якого обслуговується даний користувач. Після цього користувачеві показується вікно, в якому вказана інформація про активації режиму «Рамка для фотографії»:

«Відправте SMS-повідомлення з кодом 33, далі Сервіс-код, на Короткий номер 4646 і Ви активуєте сервіс «Рамка для фотографії», де Сервіс-код – це індивідуальна комбінація букв і цифр (пароль), який користувач бачить у вікні разом з кодом.

У разі успішної обробки SMS-повідомлення користувач отримує таке зворотне SMS-повідомлення: «Дякую! Ви замовили послугу — «Рамка для фотографії «. Odnoklassniki.ru»

Якщо користувач допустив помилку при введенні коду або Сервіс-коду (пароля), у відповідь йому прийде SMS-повідомлення з таким текстом:«Ви помилилися. Будь ласка, перевірте код і спробуйте ще раз. Додаткова інформація на www.odnoklassniki.ru ».

    Суть режимів

Активація додаткових можливостей для користувачів на: www.odnoklassniki.ru

Для реалізації додаткових можливостей сайту www.odnoklassniki.ru. «Невидимка», «Видалити оцінку», «Оцінка 5+», «Додаткові особисті фотографії», «Додаткові фотографії», «Відключення стрічки активності», «Зробити подарунок», «Закритий профіль», «Видалити гостей», «Додаткові групи», «Додаткові смайлики», «Віртуальна валюта» користувачеві необхідно зайти у відповідне вікно в якому вказана інформація про активації потрібного режиму:

«Відправте SMS-повідомлення з кодом 33. далі Сервіс — код, на короткий номер 4646 », де Сервіс код — індивідуальна комбінація букв і цифр (пароль), який користувач бачить у вікні разом з кодом.

Тарифи

Вартість вихідного SMS-повідомлення на номер 4646 становить 135 крб. (включаючи ПДВ).

Короткий опис статті: www.однокласники.ру

Джерело: Послуга: Сервіси на сайті www.odnoklassniki.ru

Також ви можете прочитати