Послуга перенесення мобільного номера не стане масовою, velcom. 21.by

19.02.2017

Послуга перенесення мобільного номера не стане масовою — velcom. 21.by

Послуга перенесення мобільного номера не стане масовою — velcom

1 вересня, Мінськ /Андрій Асфура — БЕЛТА/. Рівень затребуваності послуги перенесення мобільного номера (MNP — Mobile number portability) буде меншим, ніж багато хто вважає. Таку думку висловив кореспонденту БЕЛТА заступник генерального директора з продажу та абонентського обслуговування ІП «Велком» Роберт Дашян.

«Я не очікую, що після запуску цієї послуги на ринку стільникового зв’язку Білорусі почнеться якась революція», — зазначив він. Причому, за словами топ-менеджера, на прикладі Болгарії можна сказати, що після впровадження послуги MNP чистий приплив може виявитися на користь того оператора, який спочатку не прогнозувалася як потенційний бенефіціар.

Між тим оператор velcom не збирається відмовлятися від впровадження цієї послуги. «Якщо очікується, що MNP посилює конкуренцію, то ми готові її підтримати, — запевнив Роберт Дашян. — Але разом з тим ми не прогнозуємо, що вона буде масовою».

Компанія поки не приступила до установки устаткування, необхідного для запуску послуги. «Власне, не бачу сенсу робити це завчасно: процес введення MNP контролюється державою, і всі учасники рухаються синхронно, — уточнив співрозмовник. — Крім того, регулярно зустрічаються представники робочої групи, які вже визначили основні етапи впровадження цієї послуги, включаючи межоператорское тестування та алгоритм її надання».

Роберт Дашян нагадав, що центральну базу даних, де буде міститися інформація, в якій мережі номер обслуговується, буде супроводжувати РУП «Белтелеком». При цьому оператори стільникового зв’язку повинні будуть синхронізувати свої бази даних з центральним вузлом.

Впровадження послуги перенесення мобільного номера дозволить абонентам вільно переходити від одного оператора до іншого, зберігаючи за собою колишній номер. Така послуга впроваджена в багатьох країнах світу і дозволила посилити конкуренцію серед мобільних операторів.

Мінзв’язку Білорусі ще в серпні 2008 року створив робочу групу, в яку увійшли представники держави і мобільних операторів, в результаті був розроблений план заходів щодо впровадження послуги перенесення номера. Запустити послугу планується в лютому 2012 року.

Короткий опис статті: мобільні номери дівчат Новини товариства: суспільні новини Білорусі та світу. Останні новини політики та економіки, бізнесу і фінансів, спорту і авто, науки і техніки, шоу-бізнесу, суспільства і культури, кіно, музики та освіти. новини товариства, економіка, суспільство, у світі, події, hi-tech, здоров’я, культура, спорт, авто, головні новини

Джерело:
Послуга перенесення мобільного номера не стане масовою — velcom. 21.by

Також ви можете прочитати