Пошук по картинці або що таке реверсивний пошук зображень?

10.06.2016

Пошук по картинці або що таке реверсивний пошук зображень?

Сьогодні ми розповімо Вам про реверсивному пошуку зображень і способи його ефективного використання в повсякденному житті. Почати розповідь, якщо можна так висловитися, варто з самого поняття реверсії. Трактувань цього слова багато і вони відрізняються залежно від сфери застосування.

Реверсивний пошук — це ідентифікація об’єкта, якщо бути точніше, то це пошук початкового джерела або автора об’єкта. Застосовно до картинок — це може бути пошук фотографа, який зробив фотографію, місця дії, особистості на зображенні або вебсайту, який помістив об’єкт першим на просторах інтернет.

В мережі, реверсивний пошук зображень онлайн є аналогом пошуку схожих зображень з заданою картинці.

Як використовувати пошук по картинці (реверсивний пошук зображень)?

Реверсивний пошук зображень заснований на порівнянні шуканого об’єкта з наявними в базі даних сервісу схожими або ідентичними об’єктами. Основними цілями використання такого пошуку є:

  • пошук власника або джерела зображення;
  • пошук такого ж зображення, але в кращому якості;
  • пошук персони на зображенні;
  • пошук ресурсів, на яких опубліковано зображення;

Приклад з пошуком модного одягу.

Щоб краще зрозуміти призначення такого пошуку, розберемо кілька прикладів з життя. Припустимо, Ви збираєтеся купити ось таку куртку в інтернет магазині за 60 доларів:

В даному інтернет магазині не вказано бренд і склад куртки, а також її доставка займає майже 3 тижні. Куртка Вам до вподоби, але Ви хочете дізнатися про неї докладніше. Використовуючи реверсивний пошук, ми знайшли таку ж куртку в китайському магазині, причому за 30 доларів:

Таким чином, ми розуміємо що магазин «нагріє» нас на 30 доларів плюс попросить оплатити доставку в пару доларів, при цьому обов’язково зріже або перешьет бирки. Тим більше з китайського магазину ця ж куртка буде добиратися до Вас поштою тих же два-три тижні, Ви дізнаєтеся її склад та заощадите щонайменше 20-30 доларів.

Приклад з фотографіями.

Припустимо, тепер Ви розлучилися зі своїм бойфрендом або подругою, але Вам відомо, що у нього/неї є Ваші компрометуючі фотографії. З допомогою реверсивного пошуку можна дізнатися, не розмістили Ваші фотографії онлайн на якому-небудь ресурсі типу Reddit, Фішок або «для дорослих».

Чи, наприклад, Ви — фотограф і подорожуєте з Сибіру в пошуках кращих кадрів, а потім продаєте свої знімки за 10 доларів на якому-небудь ресурсі. Ви зможете перевірити, не розмістили Ваші роботи для безкоштовного скачування де-небудь ще.

Приклад з особистостями

За допомогою пошуку схожих картинок можна дізнатися, хто зображений на фото, наприклад, співачка або актриса. Також Ви можете спробувати знайти своїх далеких родичів або друзів, якщо вони активні онлайн і розміщували коли-небудь свої фотографії в мережі.

Сервіси для реверсивного пошуку

У мережі є два найбільш потужних сервісу, що надають послуги реверсивного пошуку або пошуку по картинці — Tineye і Google Images, хоча останній себе так не позиціонує відкрито.

Обидва сервісу працюють гранично просто. Вам достатньо завантажити Вашу картинку і почекати пару секунд до видачі результатів.

У випадку з TinEye Ви можете шукати, завантаживши фото за посиланням або з ПК:

Щоб використовувати сервіс TinEye використовуйте посилання нижче:

Google Images також надає послуги пошуку схожих картинок по зображенню. Ви можете перетягнути Вашу картинку прямо з ПК в рядок пошуку, і вона завантажитися для пошуку. Також можна шукати за посиланням або за допомогою стандартної завантаження зображення через «Огляд». Для цього потрібно клікнути по фотоапарату в рядку пошуку.

Короткий опис статті: картинки пошук Як використовувати пошук схожих зображень або реверсивний пошук. Що таке реверсивний пошук і які сервіси його надають онлайн? пошук по картинці,реверсивний пошук,що таке реверсивыный пошук,як використовувати пошук по картинці,пошук схожих зображень,Usefulr,пошук,ви,пошуку,онлайн сервіси,інтернет сервіси,про інтернет,безкоштовні сервіси,халява в інтернет,фото сервіси

Джерело: Пошук по картинці або що таке реверсивний пошук зображень?

Також ви можете прочитати