Пошук людей ВКонтакте

09.06.2016

Пошук людей ВКонтакте

Пошук людей ВКонтакте

Сьогодні ми поговоримо про те, як знайти того або іншої людини в соцмережі ВКонтакте. Існує кілька різних способів, про які ми вам розповімо прямо зараз. Ну а яким з них краще скористатися, вирішуєте лише ви самі.

• Неважко здогадатися, що найпростіший спосіб — це реєстрація на сайті. Після того, як ви створите свою сторінку, то прямо з неї можете шукати людей, ввівши ім’я у верхній частині екрана. Пошук здійснюється не тільки по імені та прізвища, але і по регіону, школи, університету, віку, статі, сімейного стану і навіть життєвої позиції! Інша справа, що багато користувачів просто не заповнюють ці дані про себе, що, втім, не дивно. Зате практично завжди присутня фотографія. До речі, з недавніх пір з’явилася нова функція, що дозволяє сортувати людей з однаковими іменами з дати реєстрації або популярності.

• Як варіант, ви можете відкрити сторінку http://vk.com/people/ і вписати ім’я користувача. Якщо він є на сайті, ви обов’язково знайдете його. Скористатися таким пошуком можна і без реєстрації, що дуже зручно, проте тут є свої моменти. Ось вам приклад: якщо користувач відкрив свою сторінку тільки для учасників ВКонтакте, то відкрити його аккаунт ви зможете тільки після реєстрації на сайті.

Пошук людей ВКонтакте

• Третій метод набагато більш простий. Вам не потрібно реєструватися ВКонтакте, досить лише відкрити одну з популярних пошукових систем. В нашому випадку це буде або Yandex або Google. Що ми робимо? Просто вводимо ім’я та прізвище розшукуваного людини і натискаємо пошук. Наприклад, ми шукаємо Павла Іванова — у видачі на першій сторінці зазвичай показується одна сторінка з ВКонтакте з таким іменем, проте велика ймовірність, що це зовсім не той, хто вам потрібен. До того ж пошук ускладнюється ще й тим, що користувач, якого ви намагаєтеся знайти, може приховати свій аккаунт від індексування пошуковими системами.

Пошук людей ВКонтакте

• Четвертий спосіб також вимагає звернення до соціальних мереж. У пошуковому рядку вам необхідно ввести наступний запит: site:vk.com ім’я, прізвище, місто проживання. Тобто запит виходить приблизно таким: site:vk.com іванов павло вологда. В тому ж Яндексі першою вийде посилання, в якій можна побачити одразу всіх людей з такими даними і це дуже зручно. Мінус в тому, що в цьому списку не відображаються користувачі, які заборонили індексувати свої профілі пошуковим системам. Причому цей спосіб пошуку, як, втім, і зазначені вище, цілком легальний, так як користувачі самі надають свої дані для індексування пошуковими системами (це на той випадок, якщо хтось турбується з приводу поширення особистих даних).

Пошук людей ВКонтакте

Як бачите, все легко і просто. Якщо хочете знати нашу думку, найбільш оптимальний спосіб — перший.

Короткий опис статті: контакти пошук Сьогодні ми поговоримо про те, як знайти того або іншої людини в соцмережі ВКонтакте. Існує кілька різних способів, про які ми вам розповімо прямо

Джерело: Пошук людей ВКонтакте

Також ви можете прочитати