Пошук друзів в Однокласниках

19.02.2017

Шукаємо друзів в Однокласниках

Чим зайнятися після того, як була створена сторінка у соціальній мережі Однокласники? Я б напевно запропонував слідувати логіці, і почати шукати всіх своїх однокласників, з ким колись навчався. Щоб почати цю процедуру, увійдіть під своїм логіном і паролем в свій аккаунт. Тепер в головному меню знайдіть пункт «друзі» і перейдіть туди.

Пошук друзів в Однокласниках

Там буде серед інших кнопок — кнопка «знайти друзів».

Пошук друзів в Однокласниках

Тут вам система надасть три різних способи пошуку своїх друзів. Пропоную розглянути кожен детальніше.

перший — основний, через систему пошукового рядка. Ця система дозволить вам швидко знайти потрібну людину, але тільки в тому випадку, якщо є у нього свій аккаунт у соціальній мережі Одноклассники.

Пошук друзів в Однокласниках

У вікні заповнюйте всі поля, згідно з вимогами системи. Тобто, якщо в полі написано ім’я та прізвище, значить, туди вписуємо ім’я і прізвище людини, яку збираєтеся шукати. До речі, якщо ви шукаєте жінку, то потрібно буде шукати і за справжнім прізвищем, або по дівочій, якщо пошук нічого не видасть за першим пошуку. В поле, де необхідно вказати вік, поставте приблизний вік, від і до. Якщо ж ви точно знаєте, скільки років людині, то в обох графах ставите одне і те ж значення. Якщо знаєте точно, де людина проживає в даний момент, то введіть ці дані теж. Це полегшить ваш пошук. Але можна звичайно це все не заповнювати. І просто спробувати пошукати однокласника, ввівши його ім’я і прізвище. Але такий вид пошуку може зайняти тривалий час. І доведеться шукати однокласника серед кілька десятків, а то і сотень анкет з такими ж іменами і прізвищами. Загалом, чим більше ви вкажете даних про людину для пошуку, тим швидше ви закінчите.

Отже, ми з вами розглянули варіант перший. Тепер будемо розбирати другий варіант пошуку однокласників. Суть другого варіанта полягає в тому, щоб відіслати запрошення людині, використовуючи його адресу електронної пошти. Що для цього потрібно? Потрібно ввести адресу, ім’я та прізвище запрошеного, а так само написати текст запрошення листи. Після всього натисніть на кнопку «відправити».

Пошук друзів в Однокласниках

В цьому полягає другий варіант пошуку однокласників. Переходимо до останнього, третього варіанту. Він простий, ви переглядаєте серед списку доданих друзів їхніх друзів. Часто буває, що в їхніх друзях ви знайдете тих, кого знаєте, і з ким хотілося б поспілкуватися. З цього зробимо висновок, що чим більше у вас додано в друзі, тим вище ймовірність таким чином знайти тих, з ким колись доводилося спілкуватися і зустрічатися.

Пошук друзів в Однокласниках

Короткий опис статті: однокласники пошук друзів, Щоб почати процедуру пошуку друзів, увійдіть під своїм логіном і паролем в свій аккаунт. Пошук друзів в Однокласниках

Джерело: Пошук друзів в Однокласниках

Також ви можете прочитати