Поради і Секрети однокласників (Однокласники.ру). Обговорення на LiveInternet, Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

28.08.2015

Поради та Секрети однокласників (Однокласники.ру)

Четвер, 15 Грудня 2011 19:46 + в цитатник

djdiplomat.ru/odnoklassniki. ki-sekrety

Всі ми знаємо сайт однокласники. хочеться представити статтю з кілька порад у використанні ресурсів сайту. Сподіваюся Вам буде корисно прочитати.

Поради та Секрети однокласників (Однокласники.ру)

В даному розділі ви знайдете безкоштовні секрети Однокласників, які відомі і були випробувані мною особисто. Знання цих секретів допоможе вам стати справжньою акулою сайту Однокласники, здатної легко відрізнити лож від правди. Прочитавши цей та інші розділи даного сайту, ви навчитеся самі розкривати секрети однокласників і ніколи не потрапите в лапи шахраїв, які під виглядом секретних програм підсовують архіви з кліпами і т. п. єрессю. Одним словом: «Всі секрети Однокласників, які реально працюють, а також корисні поради можна прочитати тут!

Способи завантажити відео з YouTube, RuTube, Video.mail

Не дивлячись на те, що безпосередньо скачати відео з YouTube, RuTube і Video.mail не представляється можливим (на цих сайтах відсутні кнопки для скачування відео), способи, що дозволяють це зробити існують

Як видалити свою сторінку на однокласниках

Щодня сотні користувачів соціальної мережі однокласники задаються питанням «Як видалити свою сторінку на сайті?». Навіть при уважному вивченні всіх пунктів меню в однокласниках, у багатьох так і не виходить досягти мети. Причина невдач полягає в тому, що посилання для видалення сторінки в однокласниках прихована від звичайних користувачів. Тим не менш спосіб видалити свою сторінку в однокласниках все ж є.

Маленькі Секрети сайту odnoklassniki

У цій статті зібрано найбільш часті питання та відповіді які так чи інакше стосуються проблем при обміні повідомленнями на сайті odnoklassniki.

Як знайти зірку на сайті однокласники – каталог зірок

Не секрет, що сотні тисяч фанатів в однокласниках кожен день шукають сторінки своїх кумирів в соціальній мережі. Однак знайти зірку серед тисяч клонів досить складно і тому Однокласники створили спеціальний каталог зірок.

Як захистити свою сторінку в однокласниках від злому

Як це не парадоксально, але в 70% випадків у тому, що вашу сторінку в однокласниках зламали, винні ви самі. А все тому, що ви знехтували простими правилами безпеки. Отже, що ж потрібно, щоб захиститися від злому?

Як створити свою групу в однокласниках

Дуже багато починаючі користувачі соціальної мережі одноклассники (odnoklassniki) запитують мене — як створити свою групу в однокласниках?

Кнопка клас — однокласники порадували сайтостроителей!

Зовсім нещодавно соціальна мережа Однокласники в черговий раз порадувала своїх шанувальників, презентувавши кнопки «Клас» і «Поділитися», які кожен бажаючий зможе розмістити на сторінках свого сайту і блогу.

Безкоштовні подарунки в Однокласниках

Короткий опис статті: однокласникии djdiplomat.ru/odnoklassniki…ki-sekretyВсе ми знаємо сайт однокласники, хочеться представити статтю з кілька порад у використанні ресурсів сайту. Сподіваюся Вам буде корисно прочитати. Поради і Секрети однокласників (Однокласники.ру) В данно… щоденник,коментарі,блог,блоги,поради,секрети,однокласників,(однокласники.ру)

Джерело: Поради та Секрети однокласників (Однокласники.ру). Обговорення на LiveInternet — Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Також ви можете прочитати