Покер в Однокласники. Найпопулярніші програми

06.07.2015

Покер в мережі Однокласники
Покер мережі Однокласники

Соціальна мережа odnoklassniki.ru тому і називається однокласниками, що вона призначена для спілкування зі старими друзями, обміну новинами, фотографіями і відеороликами, ідеями і хорошими жартами. Для всього вищепереліченого цей соціальний портал підходить просто ідеально, чого ніяк не можна сказати про його ігрової частини, особливо, якщо це стосується карткових ігор і, в першу чергу, такої складної і витонченою, як покер.

Вибір покеру в «Однокласниках» великий, в пошуку по іграм легко виявити кілька десятків варіантів покеру, і кожен має свої особливості, і своїх шанувальників і знавців, і, як не сумно про це говорити, свої недоліки.

Далі ми назвемо найпопулярніші з цих ігор, а прочитавши докладні огляди (якщо захочете), зможете дізнатися більше.

Покер в Однокласники. Найпопулярніші програми

найпопулярніші покер в Однокласниках

www.odnoklassniki.ru/game/wc-poker) з більш ніж 11 мільйонами зареєстрованих учасників (як буд-то кожен), хоча WC-poker стартував в Однокласниках пізніше основних конкурентів. Тут гравцям дається право участі в декількох популярних міжнародних турнірах. Гра не має помилок і збоїв, але і не особливо цікава справжнім знавцям.

На другому місці знаходиться «Poker Jet » з більш ніж 6-ма мільйонами учасників. Це справжній Texas hold’em. Та ще включає детальну програму навчання і дає для старту аж :)
10 тисяч своїх грошей. До основних недоліків варто віднести те, що вона була неодноразово зламана, і на інтернеті можна знайти до неї безліч багів і кодів.

На третє місце віднесемо покер «Покер на кістках » з близько 2,5 мільйонами учасників. Насправді цю гру і покером-то назвати складно, тому що замість карт тут використовуються гральні кості, і будь-який поважаючий себе шанувальник покеру грати в неї не стане.

Четверте місце займає покер «Shark». у який грають 2,3 мільйона «однокласників». Poker Shark — це лідер покеру вконтакте. також являє реалізацію безлімітного холдему, в яку можуть грати як новачки, так і ветерани, однак при всіх її достоїнствах, вона, безумовно, не дотягує до рівня сучасних покер-румів. та до того ж вже була багаторазово зламана і «роздування» свого рівня тут не представляє ніякої складності навіть для «чайників».

На останньому п’ятому місці нашого огляду ставимо «Покер-Квест » майже досяг 2-х мільйонного рубежу. При досить стандартних правилах, для багатьох вважається найцікавішою грою в покер соціальних мережах. і навіть «професіонали» (це жарт) інколи не гребують можливістю в неї пограти.

На додаток, поки поза конкурсом представляємо Покеристів. який активно рекламується і потроху набирає гравців.

Покер в Однокласники. Висновки

При різноманітності вибору, суть у всіх ігор покер в Однокласниках одна: всі вони не є справжнім покером і не можуть задовольнити навіть любителів, не кажучи вже про знавців. Справжніх грошей тут виграти не можна, а це, безумовно, головна мета будь покерной гри. І досягти цього результату, а також відчути себе справжнім майстром можна тільки спробувавши справжній покер, на цьому ігровому сайті без всяких знижок на друзів і однокласників.

Огляди всіх покер-румів

Короткий опис статті: однокласники Покер мережі Однокласники дозволяє зайняти час з друзями, але можна навчитися нормально грати викликає великі сумніви — рівень безкоштовної гри незначний покер однокласники, відгуки

Джерело: Покер в Однокласники. Найпопулярніші програми

Також ви можете прочитати