• Різне

  Подарунки в однокласниках

  28.08.2015

  Подарунки в однокласниках

  Автори: admin, mashunya, stingerzak

  З чого починає свій новий день практично кожен другий сучасний чоловік? Правильно! З перевірки своєї електронної скриньки та повідомлень в соціальних мережах, однією з яких є сайт «Одноклассники.ги»! Ми спілкуємося з близькими друзями, далекими родичами, одногрупниками, колегами і просто випадковими знайомими, з якими познайомилися завдяки цьому сайту!

  Зробити подарунок?

  З допомогою пропонованих сайтом послуг можна привітати всіх своїх друзів з Днем народження, професійним святом або просто без приводу, подарувати гарну чи смішну картинку-подарунок, яка, безсумнівно, підніме настрій! Подарунки в однокласниках

  Подарункові рубрики

  Вибір подарунків на сайті настільки великий, що доводиться тривалий час витратити на вибір картинок, які розділені на певні підгрупи: квіти, романтика, нагороди, іграшки, жарти, свята, тварини, прапори і країни та інші. Отримані подарунки будуть відображатися на головній фотографії вашого друга або подруги протягом 7 днів з дня вручення.

  Що?

  Послуга «Подарунок другу» платна! Ви можете розплатитися з допомогою кредитної картки, електронних грошей, терміналів або включити дану статтю видатків у рахунок за мобільний телефон!

  Безкоштовні подарунки в Однокласниках

  www.villis.ru/photo/stikhi/risunki_dlja_foruma/18-0-177 Подарунки в однокласниках
  Там можна вибрати готові картинки, або ж навчитися робити картинки самим, там про це все детально написано.

  Як видалити отриманий подарунок?

  Якщо ви хочете видалити отриманий вами подарунок, то допомогти в цьому зможе тільки адміністрація сайту, так як ще недавно доступна послуга «Видалити» припинила своє існування! Для цього слід надіслати адміністраторам сайту лист-заявку, в якому детально вказати причину, чому ви хочете видалити отриманий вами подарунок. Але гарантії в тому, що адміністрація прибере подарунок з вашої сторінки, на жаль, ніхто не дає!

  Чому варто дарувати оригінальний подарунок: 1. Це чудовий вибір подарунка для людини близької за душевним якостям, переконанням, спогадів (і так далі за списком), але далекого в географічному сенсі цього слова. 2. Такий подарунок можна зробити, не виходячи з дому. Чому не варто дарувати оригінальний подарунок: 1. Цей подарунок не можна помацати руками, поставити на полицю або покласти поруч з собою спати. 2. Зробивши комусь подарунок в «Однокласниках», обдаровуваний дізнається про нього тільки в той момент, коли зайде на свою сторінку на цьому сайті, а раптом це станеться через місяць або навіть рік?

  І все ж, незважаючи на наявні подарункові «підводні камені», вітайте всіх друзів із святами або просто даруєте подарунки.

  Короткий опис статті: в однокласниках

  Джерело: Подарунки в однокласниках

  Також ви можете прочитати