Особистий кабінет платника податків

29.02.2016

Особистий кабінет платника податків

Інтернет-сервіс «Особистий кабінет платника податків для фізичних осіб» дозволяє платнику податків:

 • отримувати актуальну інформацію про об’єкти майна та транспортних засобах, про суми нарахованих і сплачених податкових платежів, про наявність переплат, щодо заборгованості по податках перед бюджетом;
 • контролювати стан розрахунків з бюджетом;
 • отримувати і роздруковувати податкові повідомлення і квитанції на сплату податкових платежів;
 • оплачувати податкову заборгованість і податкові платежі;
 • скачувати програми для заповнення декларації з податку на доходи фізичних осіб за формою № 3-ПДФО, заповнювати декларацію за формою № 3-ПДФО в режимі онлайн, направляти до податкової інспекції декларацію за формою № 3-ПДФО в електронному вигляді, підписаний електронним підписом платника податків;
 • відстежувати статус камеральної перевірки податкових декларацій за формою № 3-ПДФО;
 • звертатися в податкові органи без особистого візиту до податкової інспекції.

Доступ до сервісу «Особистий кабінет платника податків для фізичних осіб» здійснюється одним із двох способів:

 • За допомогою логіна і пароля, вказаних у реєстраційній картці. Отримати реєстраційну картку ви можете особисто в будь * інспекції ФНС Росії, незалежно від місця постановки на облік. При зверненні до інспекції ФНС Росії за місцем проживання при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу. При зверненні в інші інспекції ФНС Росії при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу, та оригінал або копію свідоцтва про постановку на облік фізичної особи (свідоцтво про присвоєння ІПН)/повідомлення про взяття на облік. Отримання доступу до сервісу для осіб, які не досягли 14 років, здійснюється законними представниками (батьками, усиновителями, опікунами) за умови пред’явлення свідоцтва про народження (іншого документа, що підтверджує повноваження) та документа, що посвідчує особу представника.

Якщо логін і пароль були Вами отримані раніше, але Ви їх втратили, слід звернутися в будь-яку * інспекції ФНП Росії з документом, що засвідчує особу, і (при зверненні до інспекції ФНС Росії, відмінну від інспекції за місцем проживання) оригіналом або копією свідоцтва про постановку на облік фізичної особи (свідоцтво про присвоєння ІПН)/повідомлення про взяття на облік.

 • За допомогою кваліфікованої електронного підпису/Універсальної електронної карти. Кваліфікований сертифікат ключа перевірки електронного підпису повинен бути виданий центром, акредитованими Мінкомзв’язку Росії і може зберігатися на будь-якому носії: жорсткий диск, USB-ключі, Універсальної електронної карти або смарт-карті. При цьому потрібно використання спеціального програмного забезпечення-криптопровайдера: CryptoPro CSP версії 3.6 і вище.
 • При наявності питань по роботі сервісу Ви можете скористатися режимом «Питання-відповідь ».

  Короткий опис статті: увійти в однокласники

  Джерело: Особистий кабінет платника податків

  Також ви можете прочитати