Онлайн конструктор логотипів Створити лого Онлайн програма для створення

19.02.2017

Конструктор логотипів онлайн

Онлайн конструктор логотипів Створити лого Онлайн програма для створення

Безкоштовна програма для створення логотипу російською онлайн

На цій сторінці відбувається створення логотипу за допомогою спеціального онлайн конструктора. Конструктор логотипів – це програма для створення логотипу онлайн російською мовою, робота в якій здійснюється за допомогою браузера. Користувачеві не потрібно попередньо завантажити програму для створення логотипів і встановити її на комп’ютері, перевага веб-сервісу саме в тому, що він доступний завжди і скрізь, на будь-якому пристрої, підключеному до інтернету.

Пропонована безкоштовна програма для створення логотипів призначена для того, щоб швидко і просто створити якісний логотип своїми руками. Розробка логотипу у програмі полягає у виборі дизайну з готових шаблонів, його редагування і додавання текстових написів.

Генератор логотипів онлайн розрахований на користувачів різного рівня, максимальна простота покликана полегшити новачкам завдання самостійного створення лого для особистих цілей, досвідчені користувачі та дизайнери отримають зручний інструмент для своєї професійної діяльності. Інформація для тих, хто цікавиться заробітком в інтернеті — Як заробити на логотипах .

Подивимося, як працює конструктор логотипів і як з його допомогою зробити красивий логотип.

Як створити лого в онлайн конструкторі

Щоб створити лого онлайн, потрібно виконати всі лише 4 кроки. Працювати в конструкторі логотипів дуже просто, будь-відразу в ньому розбереться, але все ж нижче наводимо коротку інформацію про процес створення лого в генераторі. Детальна покрокова довідка розміщена тут — Як створити логотип в конструкторі .

1 Перший крок – вказуємо, хто ми

В полі «Назва» слід написати назва фірми, адреса сайту, ваше ім’я, напрям діяльності або те, що хотілося б бачити на логотипі.

Якщо на логотипі має бути слоган, натисніть на посилання «+Додати слоган». Відкриється додаткова строчка, де можна вказати слоган або будь-який бажаний текст, який розміститися другою строчкою на логотипі, наприклад, можна написати номер телефону або контактної адреси.

Тепер залишилося вибрати вид діяльності, щоб програма для створення лого зробила відповідну добірку відповідних іконок для логотипу, і натискаємо «ДАЛІ».

2 Другий крок – вибір дизайн

На наступному етапі створення логотипу потрібно вибрати відповідний зовнішній вигляд з великої кількості варіантів і натиснути «ДАЛІ». У сервісі представлена значна база логотипів на різні тематики, зроблені професійними дизайнерами. На основі зазначеного тексту і обраного дизайну генератор логотипів скомпонует початкове зображення логотипу.

3 Третій крок – редагуємо вихідний логотип

Настав час для редагування створеного логотипу. Для цього потрібно клікнути на кнопку «Редагувати лого». Тут можна вибрати розташування картинки, назва і гасло на логотипі, за необхідності можна змінити картинку, змінити колір заливки картинки, колір шрифту і додати тінь. Тих, кого цікавить створення логотипу програма російською мовою дозволяє створити логотип, використовуючи кирилицю. Після всіх необхідних маніпуляцій з редагуванням макет логотипу потрібно продовжити, натиснувши на кнопку «ДАЛІ».

4 Четвертий крок – зберігаємо макет

Якщо все влаштовує і логотип вийшов таким, яким його представляли, тиснемо кнопку «ЗБЕРЕГТИ», після чого буде запропоновано завести обліковий запис у сервісі, щоб з’явилася можливість викачувати, створювати і редагувати логотипи облікового запису. У вже створений аккаунт ви можете створити логотип для інших цілей або змінити вже зроблений логотип.

Після простої реєстрації в сервісі створення логотипів, з’явиться можливість для скачування створеного логотипу. Програма для логотипів онлайн генерує 6 колірних варіацій оригінального макета. Одержаний логотип онлайн конструктор дозволяє завантажити безкоштовно в форматі png маленького розміру, а також придбати за оплату исходники у високому дозволі, при цьому сама програма для логотипу безкоштовно надається всім бажаючим.

Є і інші безкоштовні програми для створення логотипів, в тому числі програми для логотипів російською мовою, але розміщений на даній сторінці сервіс по праву вважається одним з кращих, з великою колекцією красивих разнотематических шаблонів, розроблених професійними дизайнерами.

Короткий опис статті: створити герб онлайн Зручний онлайн-сервіс, в арсеналі якого безліч цікавих шрифтів і якісних зображень. Тут можна швидко і простро самому зробити красивий логотип онлайн конструктор логотипів, online конструктор логотипів, онлайн генератор логотипів, безкоштовна програма для створення логотипів російською

Джерело: Онлайн конструктор логотипів Створити лого Онлайн програма для створення логотипів російською безкоштовно (генератор логотипів)

Також ви можете прочитати