ОК.РУ, вхід на Моя сторінка Однокласники . Як налаштувати?

06.06.2016

Як налаштувати?
ОК.РУ — вхід на «Моя сторінка» Однокласники

Соціальна мережа Однокласники — друга за популярністю в Росії після ВКонтакте. Прийнято вважати, що основна аудиторія цієї соціалки аж ніяк не молодіжна — домогосподарки і люди за 45. Так, на відміну від Контакту, тут є навіть бабульки за 70. Але тим не менш, основна частина населення ОК.РУ — це молоді люди від 24 до 35, причому чоловіків ніяк не менше, ніж жінок.

Так вже історично склалося, що соцмережа Одноклассники з’явилася в Рунеті в 2005 році, що на рік раніше ніж VK.COM і вже навіть тому вона як би старше. Старше вона і в плані поведінки її учасників на сторінках і в групах. Дійсно, хіба буде школяр біситися і матюкатися в паблике, якщо це може почитати хтось із батьків або родичів, близьких чи далеких. Тому і порядку тут хоч і не на багато, але побільше буде.

На жаль, поки ще не всі з комп’ютером на «Ти» і орієнтуються в Інтернеті як «риба у воді». Особливо важко в цьому плані літнім людям. Один раз зареєструвавшись на ok.ru, згодом у них не виходить зайти в Однокласники на свою сторінку.

Другий яскравий приклад — це коли системним адміністратором за наказом керівництва (або за власною ініціативою, що рідше) закритий доступ в Однокласники на роботі чи в інституті. Робиться це обмеження з допомогою налаштувань проксі-сервера або корпоративного Інтернет-шлюзу. У користувачів при спробі зайти на ок. ру видається повідомлення «доступ закритий». Що робити в цьому випадку і як потрапити в улюблену соціальну мережу. Про все це ми зараз з Вами і поговоримо.

Вхід на сайт Однокласники з комп’ютера або ноутбука

Це самий звичайний і простий спосіб, яким користується близько 70% відвідувачів соціальної мережі. Для того, щоб зайти в однокласники з комп’ютера на Windows, Linux або Mac OS X — треба просто запустити веб-браузер (Edge, Chrome, Opera, Firefox) і в рядок адреси ввести адресу: ok.ru і натиснути кнопку Enter. Після цього Ви побачите ось таку яскраву сторінку з окремою формою для введення логіна і пароля:

Якщо Ви вперше відвідуєте сайт «Однокласників» і не маєте логіна і пароля для авторизації, то для того, щоб зайти на ОК.РУ спочатку доведеться зареєструватися .

до Речі, до недавнього часу ця соцмережа працювала на домені «однокласники.ру», але з 7 серпня 2014 року вона перейшла на новий домен — «ок. ру»:

Тим не менш, через стару адресу теж можна зайти. Ввівши в адресному рядку odnokassniki.ru Вас автоматично редиректит на сторінку:

http://ok.ru/dk?st.cmd=anonymMain

де знаходиться форма авторизації, або перекине в «Моя сторінка», якщо Ви вже авторизовані на сайті і логін з паролем запомнен браузером.

ОК.РУ вхід на сайт через мобільну версію

Як і у будь-якого поважаючого себе Інтернет-порталу, Однокласники і мобільна версія сайту. На неї Ви потрапляєте при спробі зайти на ок. ру з планшета або телефону. Веб-сервер розпізнає пристрій і перекине Вас із звичайною теми оформлення на розроблену спеціально під різні гаджети. Її адреса m.ok.ru і виглядає вона ось так:

Незважаючи на те, що в мобільній версії Однокласників всі згруповано максимально компактно з урахуванням маленьких екранів, тим не менш тут залишився весь функціонал повної версії. Вводимо логін і пароль і вперед спілкуватися з друзями та рідними, де б Ви не знаходилися!

Безкоштовний додаток «Однокласники» для планшетів і телефонів

Враховуючи все збільшується і збільшується кількість мобільних гаджетів у своїх відвідувачів, керівництво концерну Mail.Ru Group, що володіє соціальною мережею, прийняло рішення про розробку спеціального мобільного додатку. Спочатку, в 2013 році, воно було випущено для Windows Phone. Потім, у 2014 з’явилося безкоштовний додаток для Андроїд (скачати ) і iPhone & iPad (завантажити ), кожне з яких доступно в штатному магазині додатків для своєї операційної системи.

Здійснити вхід на «Моя сторінка» ок.ги з мобільного додатка простіше простого. Встановили, запустили і працюємо! Єдина можлива складність — згадати свій логін та пароль:

Після цього нас зустріне головне вікно програми з стрічкою подій. Можливості тут все ті ж самі, що і на сайті. Тільки зручніше:

Особисто мені подобається програма більше ніж мобільна версія. Тут і зручна менюшка і орієнтованість на управління пальцями, управління звуком, можливість зберігати картинки, в т.ч. і формату GIF. Та ще багато-багато всього. Поставте і самі оцініть!

Закрили доступ в Однокласники на роботі? Не біда!

На багатьох підприємствах, фірмах і в конторах останнім часом пішла мода — керівництво любить взяти і обмежити доступ до Однокласники або Вконтакте і дає відповідну вказівку системного адміністратора. Мовляв заважають соціалки працювати, продуктивність праці падає, увага розсіюється, працівникові складніше зосередитися на завданні і т. п. А сунешся — то сам керівник зайшов на свою сторінку і сидить, радіє життю. У нього є доступ. Не порядок! Чим ми гірші? Обдурити системника і зайти в «Моя сторінка» на ОК.РУ коли закритий доступ нам допоможе спеціальний онлайн-сервіс, званий Анонімайзер. який по суті є простим веб-проксі. Сенс його роботи простий: Ви заходите на сайт-анонімайзер і вже через нього потрапляєте на свою улюблену соціальну мережу. Плюси — анонімність. Системний адміністратор Вашої фірми, а значить і керівництво, ніколи не дізнаються що Ви заходили в Однокласники на «Моя сторінка». Мінуси — існує ризик, що Ваш пароль можуть відвести. Але відвести його можуть і з домашнього комп’ютера або ноутбука, так що тут треба додержувати основні вимоги комп’ютерної безпеки. Як і скрізь, втім. Наведу 4 найбільш зручних, на мій погляд, безкоштовних сервісу.

1. Anonymizer.ru

Цей анонімайзер я не даремно поставив першим у списку. Справа в тому, що він дуже швидкий і зручний, до того ж без набридливої реклами. Але це ще не всі його переваги. Ще один значний плюс — це аж ТРИ РЕЖИМИ СУМІСНОСТІ, які можна міняти прямо на ходу, у випадаючому вікні:

Тут же можна швидко змінити країну і IP-адресу через який Ви робите анонімний вхід на ок. ру Окремо зазначу, що це відносно свіжий сервіс і про нього практично не знають сисадміни, а значить і не банять.

Дуже популярний в Росії і країнах СНД веб-проксі. Як Ви можете бачити на скріншоті, він вже оптимізовано під соціальні мережі odnoklassniki.ru, vk.com і YouTube:

Тут же можна вибрати що робити основний упор — на швидкість відкриття сторінок або на максимальну сумісність. Так само є можливість придбати доступ до просунутої версії, де можна блокувати скрипти на відкритих сайтах, в тому числі і заборонити рекламні модулі. Мінус один, але значний — він добре відомий мережевикам і частенько до нього так само може бути закритий доступ, як і до ok.ru.

Безкоштовний сервіс, що надає доступ до заблокованих сайтів. Основна його спрямованість — соцмережі, тому він відмінно підходить:

Працює без показу реклами. Ворушиться навіть дуже спритно. Проблем з сумісністю я особисто не помітив. Навіть фонове зображення показує, чим може похвалитися не кожен веб-проксі. До того ж розробники запевняють високий ступінь надійності і безпеки.

4. Proxyweb.net

Це універсальний сервіс, простий і акуратний, хоч і без певної спрямованості у бік тих чи інших розважальних сервісів.

Він дозволяє при необхідності видалити зі сторінок Java, JavaScript, cookies і ActiveX. Великим плюсом є те, що він працює по протоколу https, а значить Ви можете скачувати картинки і музику собі на комп’ютер, а сисадмін в логах цього ніколи не побачить.

p.s. Думаю, що осиливши статтю повністю у Вас не буде проблем з входом в «Моя Сторінка» на ok.ru і ви зможете без проблем зробити як з домашнього стаціонарного комп’ютера, ноутбука або планшета, але на роботі чи в університеті, навіть коли закритий доступ до Однокласників хитрим сисадміном. Всім удачі!

Короткий опис статті: одноклас однокласники Три кращих способу зайти в однокласники на свою сторінку комп’ютера і планшета. Ок.ру вхід на Моя сторінка в однокласники якщо закритий доступ на ok.ru з jlyjrkfccybrb,ок. ру моя сторінка,доступ до однокласники,ok.ru вхід,однокласники вхід на сайт,закриті однокласники

Джерело: ОК.РУ — вхід на «Моя сторінка» Однокласники | Як налаштувати?

Також ви можете прочитати