OK.ru «Однокласники., офіційний сайт . Соціальні мережі

19.02.2017

OK.ru — «Однокласники», офіційний сайт

Адміністрація соціальної мережі odnoklassniki.ru вже давно заявила про те, що їх сайт доступний за коротким адресою OK.ru, але тільки сьогодні про це офіційно заявили в своїй групі.

OK.ru «Однокласники., офіційний сайт . Соціальні мережі

ВКонтакте вже давно перейшов на короткий адресу, у Фейсбуку він є з самого першого дня запуску. Розробники Однокласників вирішили не відставати від своїх конкурентів і теж офіційно розповіли про наявність короткого адреси OK.ru.

Чому саме OK.RU став адресою соціальної мережі? — Як відомо, серед користувачів російськомовного інтернету, слово «OK» дуже популярно і означає воно «все добре», «згоден» і т. д. тобто, несе в собі позитивні емоції. Також дуже легко запам’ятати, не важко набрати якщо вхід здійснюється через мобільний браузер і насправді дуже складно допустити помилку при наборі цієї адреси.

OK.ru «Однокласники., офіційний сайт . Соціальні мережі

Вже за сьогодні запис у групи розробників набрала більше 20 000 відміток «Клас!» і її обговорюють більш 21 000 чоловік залишивши майже 31 000 коментарів. Такий ажіотаж був останній раз коли розробники оновили смайли Emoji в профілях користувачів.

Чекаємо ваших коментарів з цього приводу, під цим записом! Спасибі всім, хто нас читає і підписаний на наші оновлення!

GD Star Rating

OK.ru — «Однокласники», офіційний сайт. 4.6 out of 5 based on 38 ratings Введіть адресу своєї пошти:

Короткий опис статті: ок моя сторінка Адміністрація соціальної мережі odnoklassniki.ru вже давно заявила про те, що їх сайт доступний за коротким адресою OK.ru, але тільки сьогодні про це офіційно заявили в своїй групі.

ВКонтакте вже давно перейшов на короткий адресу, у Фейсбуку він є з самого першого дня запуску. Розробники Одн

Джерело: OK.ru — «Однокласники», офіційний сайт | Соціальні мережі

Також ви можете прочитати