Огляд браузера Однокласники

06.06.2016

Огляд браузера Однокласники
Огляд браузера Однокласники

Браузер «Однокласники» — стовідсотковий клон Інтернет браузера. випущеного російською компанією mail.ru роком раніше. З усіх інновацій — додана друга стартова сторінка odnoklassniki.ru (при завантаженні браузер відкриває відразу дві вкладки — і однокласники mail.ru), а також закладка на Однокласників і іконка «Клас!», що дозволяє оцінювати матеріали в цій соціальній мережі.

Огляд браузера Однокласники

Суть всієї цієї операції — спроба заманити досить велику і малограмотну в компьютертной сфері аудиторію соціальної мережі Однокласники в свої сервіси — пошту, ігри, соцмережа Мій світ і т. п. іконками яких браузер покритий, як протухнув сир цвіллю. Перепрошую за таке порівняння, але особисто у мене ці безглузді спроби захоплення ринку компанією mail.ru, викликають почуття легкої гидливості. Це як розводити на гроші пенсіонерів, прикидаючись соціальним працівником і виманюючи у них останні заощадження. Тут, звичайно, грошей ні в кого не виманюють, але прийоми ті ж — заманити нічого не розуміють і довірливих користувачів інтернету в свої мережі нібито зручністю і назвою, насправді ж за всім цим стоїть сирої, глючний продукт, просто кишить посиланнями на всі можливі сайти творця, що, в культурних колах вважалося б моветоном, але для неписьменного піпла прокотить — схавають, куди подінуться.

Ще раз перепрошую за вираз, але, на жаль, по іншому про цей браузер не виходить. І добре б ще в багатій компанії mail.ru створили щось своє — так ні ж — клепають браузери (вже третій на їх рахунку) на готовому движку Chromium, замість того, щоб зробити один і вдосконалювати його, не завантажуючи при цьому користувача нав’язливими закладками на себе коханого. Як це зробила компанія Google з браузером Google Chrome або Яндекс зі своїм Яндекс.Браузером. Вони теж побудовані на движку Chromium, але їх автори не намагаються впаяти в них всі свої сервіси, а совершествуют функціонал і стабільність.

Втім, перейдемо до фактів. Інсталюється браузер швидко і на щастя дає можливість відмовитися від установки браузером за замовчуванням і побічної програмного барахла компанії у вигляді Guard@mail.ru*.

Огляд браузера Однокласники

Але при цьому без дозволу встановлюється в меню Пуск, панель завдань (відразу двома ярликами) і в автозавантаження, за що творцям великий, просто величезний фак (fuck), бо програми будь-якого пристойного виробника запитують на це дозвіл, а робити такі речі без дозволу — і сволотість говносервіс!

Огляд браузера Однокласники

Огляд браузера Однокласники

Огляд браузера Однокласники

до Речі, *Guard@mail.ru — це програма, яка нібито покликана забезпечувати безпеку комп’ютера, насправді толку від неї ніякого, а пам’ять їсть і процесор завантажує вона на славу. Це саме про неї анекдот: «Що може гальмувати комп’ютер? 1. Вірус 2. Антивірус».

Сівши, як вже було сказано, браузер відкриває відразу дві вкладки — Однокласників і mail.ru.

Огляд браузера Однокласники

Навіщо? Назвали ви браузер Однокласники, ось і достатньо одних однокласників при завантаженні, впарювати себе в даному випадку не скромно і не красиво. Ну припустимо.

Як відкривається сайт Однокласники в однойменному браузері? З глюками! І ось вам картинка: верхнє вікно — браузер Однокласники, нижнє — браузер Google Chrome (у мене в ньому встановлений за замовчуванням англійську мову, тому і сайт відображається на англійській):

У браузері Однокласники нижнє меню наїжджає на форму реєстрації, що є глюк і неправильне відображення розмітки. А ще це дикий нонсенс! Назвати барузер в честь сайту і навіть не спромогтися протестувати відображення цього сайту в браузері?!

до Речі, в Хромі фон Однокласників показується зі сніжком і красивою картинкою, а в Однокласниках сайт Однокласники має просто синій рівний фон. Що це взагалі таке?

В диспетчері завдань браузер Однокласники відображається як Chrome.exe — творці браузера полінувалися навіть створити для нього окрему назву, теж і у браузера Інтернет. Думав, що хоча б для цього браузера-«новинки» вони щось змінили в движку — ні, просто додали посилання на сайт Однокласники. Ось і вся робота по створенню «нового» браузера. Робота на трієчку з мінусом — більше він не заслуговує.

Кому рекомендується браузер? Та тим, на кого розрахований — нічого не розуміє в інтернеті і в житті малограмотним користувачам, яким все одно куди йти і що дивитися, які навіть не розуміють, що їм під виглядом нового продукту впарюють підробку.

Короткий опис статті: odnokl Детальний огляд браузера Однокласники однокласники, огляд браузера однокласники, опис можливостей браузера однокласники, відгуки про браузері однокласники

Джерело: Огляд браузера Однокласники

Також ви можете прочитати