Официальный сайт импортера GEELY в Украине

13.02.2016

Assistance

 • Введіть код*

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну йо го дії, на обробку, зберігання, а також використання іншим способом інформації, що представляє мої персональні дані надані вище товариству з обмеженою відповідальністю «ГЛОБАЛ АВТОГРУП» (розташованого за адресою: Україна, 08600, Київська область, р. Васильків, вул. Тракторна, 13) та іншими компаніям Групи Компаній «АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «ГЛОБАЛ АВТОГРУП» уклало/укладе відповідні договори з метою:

  ((i) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  (ii) для збору і обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «ГЛОБАЛ АВТОГРУП», мені роз’яснені мої права (ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних»), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений, що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці та передачі персональних даних.

  Надіслати заявку Закрити

  Короткий опис статті: однокласники юа

  Джерело: Офіційний сайт імпортера GEELY в Україні

 • Також ви можете прочитати