Офіс компанії «Однокласники.ру. (фото). STENA.ee

15.01.2016

Офіс компанії «Однокласники.ру» (фото)

Опубліковано: Лео 21/10/2011 || Переглядів: 2417

Коли ми вже публікували фоторепортаж про офіс соціальної мережі «Вконтакте». А сьогодні вас чекає подорож в офіс компанії “Однокласники.ру» в Ризі

Офіс компанії «Однокласники.ру. (фото). STENA.ee

1. Перша проблема, з якою стикаєшся в іншій країні — мобільний зв’язок, роумінг. У цьому плані наші колеги дуже удружили — прямо в аеропорту видали нам корпоративні айфони з місцевими сімки. На пристроях було встановлено їх офіційне додаток, в яких зареєстрували мене і Денискіна — ми були додані в друзях один до одного, а так само до ще кількох співробітників компанії — щоб ми могли спілкуватися між собою, якщо, наприклад, загубимося. Не всі знають, але «Однокласники» запустили відеодзвінки через свій сервіс, зручність яких мене навіть здивувало. Тут варто віддати належне і місцевих операторів зв’язку — 3G є скрізь, навіть на березі моря в Юрмалі

2. Офіс компанії розташований в 8 кілометрах від центру Риги – в бізнес-центрі PBLC Biznesa Centrs

3. Ми літали туди-назад на літаку, з-за чого склалося враження, ніби офіс компанії знаходиться десь у під-під-підмосков’ї. Але за великим рахунком, місце розташування офісу можна вважати передмістям, тому пішки з дому туди ніхто не добирається на громадському транспорті (в тому числі на таксі), або на своїх машинах, або, якщо сезон, ще й на велосипедах. Навколо офісу досить велика парковка, ніж часто не можуть похвалитися багато бізнес-центри

4. З іншого боку будівлі ще одна парковка. Trollmode on: з верхніх поверхів добре видно трактори тих, хто вчасно виїхав з Росії Однокласники займають в цьому будинку два поверхи (4 і 5) з шести – точний розподіл співробітників по поверхах я не запам’ятав, але ніби як внизу працюють співробітники тех-підтримки, а вгорі – розробники, дизайнери і керівництво. Хабдулин, PR-менеджер компанії.»

5. Заходимо в ліфт і через мить на ресепшені нас зустрічає усміхнена дівчина — вона-то і розповіла нам, де що. Втім, ми б і так, напевно, не загубилися — в якості екскурсовода з нами був Надир [Saratsin Перше, що нас вразило, коли ми зайшли в «робочі» приміщення – кількість людей, що працюють… майже в ідеальній тиші. Зазвичай буває так: у невідомою просторі працює багато людей, які безперешкодно спілкуються один з одним; у кожного своя музика грає, хтось розмовляє по телефону – в результаті виходить абсолютно неробоча обстановка (як, наприклад, у видавництві GameLand). Деякі компанії (ті ж Intel) вирішують це питання поділом простору на персональні осередку – так звані «кубиклы», але у випадку з «однокласниками» в них не було необхідності — стояла майже ідеальна тиша.

6. Не знаю, може бути це європейське спокій, але як би там не було, ми вирішили не порушувати спокій і весь час говорили в пів-голосу.

7. Робочі місця досить звичайні – довгі столи, розділені невеликими перегородками. У кожного співробітника – офісне крісло і 1 або 2 монітори, залежно від завдань. Кількість «маків» можна було порахувати на пальцях однієї руки — все це або «писюках», або на ноутбуках.

11. На фотографії видно, що висить на стіні телевізор — на нього в реальному часі виводиться статистика проекту.

12. В офісі працює близько 100 чоловік, приблизно 60% з яких є розробниками. Наймолодшому нещодавно виповнилося 20 років, найстаршому — рівно вдвічі більше. Кількість дівчат приємно здивувало — їх приблизно чверть або навіть третину від загального числа співробітників. Все вірно — програмісти серед них теж є!

13. Більш звичної для дівчини є професія дизайнера — є в компанії і такі. На фотографії нижче я мало не розкрив якийсь зимовий проект Якупов, колишній дизайнер ТМ.»

Короткий опис статті: однокласники фото

Джерело: Офіс компанії «Однокласники.ру» (фото) | STENA.ee

Також ви можете прочитати