Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

15.12.2015

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Facebook .RU і раніше дуже популярні серед користувачів інтернету. Люди знаходять в соціальній мережі своїх друзів, однокласників. спілкуються з ними. Все це притягує до однокласників. Все більше людей прагнуть зареєструватися на Однокласники.RU Важливий і той факт, що реєстрація в Однокласниках безкоштовна вже кілька років.

Реєстрація в Однокласниках має ряд особливостей і тонкощів. Тому я вирішив представити Вашій увазі детальну інструкцію входу на Однокласники .

Прямо зараз ви можете пройти реєстрацію на сайті Однокласники .

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Для початку нам необхідно зайти на сайт Facebook. Напевно у Вас вже відкрито якийсь сайт, наприклад в мене це сайт www.google.ru. Я наводжу курсор на рядок (стрілка з цифрою 1) і натискаю ліву клавішу миші прямо на адресу сайту. Натискаю один раз. При цьому адреса сайту виділився темно синім кольором (як на малюнку). Тепер я перевіряю, щоб клавіатура була переключена на англійську, і акуратненько, англійськими буквами пишу:

Увага. Найпростіша і зрозуміла інструкція Входу на Однокласники тут, Натискайте!

ODNOKLASSNIKI.RU

Без помилок! Написали? Натискаємо клавішу Enter на клавіатурі.

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Якщо ви зробили все правильно, у Вас відкриється сайт Odnoklassniki.RU. Тут нас цікавить зелененька кнопочка: Зареєструватися. Наводимо на неї миша та натискаємо ліву клавішу.

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Перед нами відкривається форма реєстрації однокласників. Нам необхідно заповнити цю форму. Я реєструю на Однокласниках себе, і вводжу власні дані. Ви напевно будете вводити свої. У полі «Ім’я» я клікаю лівою клавішею миші, і друкую своє ім’я. Мене звати Євген. Аналогічно для поля «Прізвище». Я друкую своє прізвище Юртаєв.

Далі йде «Дата народження». Щоб ввести «день» натискаємо на випадаючий список (стрілка номер 1) і акуратно переміщаємо курсор на свій день народження. У мене це 11. Коли навели, натискаємо лівою клавішою миші (стрілка 2). Поле «день» заповнено! Аналогічно поступаємо з полями «місяць» і «рік».

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Наступне поле «Пол». Якщо Ваш пол жіночий, поставте крапку лівою клавішою миші навпроти слова «жіноча». Наступне поле «Країна проживання». Якщо Ви живете не в Росії, то заповнення цього поля аналогічно «Дату народження». Думаю, вибір країни не викличе у Вас проблем. Наступне поле «Місто». Натисніть лівою клавішею миші в полі і почніть друкувати своє місто російськими літерами. Ви побачите як Однокласники допоможуть Вам ввести своє місто. Наступне поле «Електронна пошта». Я просто надрукував в цьому полі свій email. Обов’язково англійськими літерами! Не забудьте значок собачки — @, який є в будь-яку електронну адресу. Якщо у Вас немає електронної пошти, Ви можете зареєструвати його за допомогою інструкції, яка знаходиться тут, натискайте .

Далі йде поле «Логін». Увага! Ви повинні САМІ ПРИДУМАТИ СОБІ ЛОГІН ВХОДУ НА ОДНОКЛАСНИКИ. Я придумав собі логін Jurtaef. Обов’язково англійськими літерами. Якщо Ваш логін буде занадто простим, то Однокласники підкажуть як треба його змінити, щоб Ви могли його використовувати. Якщо логін відповідає вимогам реєстрації Однокласників. навпроти нього з’явиться зелений кружечок.

Наступне поле «Пароль». Тут реєструють у нас Однокласників є вимога. Пароль повинен бути не менше 6 символів і повинен містити англійські літери та цифри. Я для простоти зробив такий пароль: 11mar1967. Тобто дата мого народження. Оранжевий гурток означає, що пароль середньої складності. У полі «Повторіть пароль» я просто надрукував той же пароль 11mar1967 Зелений кружок просигналізував що я повторив пароль правильно. Тут потрібно сказати, що якщо вас звуть Алла Пугачова, або принаймні Максим Галкін, і Ви боїтеся злому Вашого аккаунта в Однокласниках, то придумайте собі пароль складніше. І запишіть його кудись.

Тепер, коли все заповнено, залишається натиснути зелену кнопку «Продовжити».

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Перед нами відкривається така сторінка. Тут Однокласники пропонують нам увійти на сайт з тільки що вигаданими нами Логіном і Паролем. Як Ви пам’ятаєте, на попередньому кроці, я придумав собі логін Jurtaef. Його я і друкую в поле «Логін, адресу електронної пошти або телефон». Так само я придумав пароль 11mar1967. Друкую його в клітинку «Пароль у «Однокласниках»». Якщо це Ваш комп’ютер, то галочку «запам’ятати» можна залишити. Якщо ж комп’ютер громадський чи чужий — зніміть галочку лівою клавішею миші. Натискаємо зелену кнопку увійти. Так, так, як зазвичай, лівою клавішею миші. Ми все ближче до успішної реєстрації в Однокласниках.

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Перед нами відкривається сторінка, де однокласники пропонують нам вибрати свій навчальний заклад: школу, технікум, інститут, університет і так далі. В принципі, Ви зможете зробити це і після реєстрації на Однокласниках. Для цього натисніть кнопку «Пропустити». Але я пропоную визначитися зі школою вже зараз.

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Просто натисніть лівою клавішею миші в комірці «Школа» (стрілка 1), та введіть номер своєї школи. Я просто ввів число 11, і Однокласники люб’язно вивели список шкіл, з якого я вибрав свою. Потім, вибрав роки навчання та випуску (стрілка 2). Тут все по аналогії з найпершою формою, де ми обирали дату народження. І завершуємо це натисненням на кнопку «Додати». Тим самим, ми вступаємо в співтовариство даної школи. Натискаємо на зелену кнопку «Продовжити».

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

На цьому кроці, ми вже можемо бачити тих хто навчався в наші роки. Але заводити дружбу ми поки не будемо. Натискаємо на кнопку «Пропустити» (зелена стрілка).

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

На цьому кроці нам пропонують додати свою фотографію. Давайте так і зробимо. У мене є чудова фотографія на флешці. Я підключив флешку до USB роз’єму мого комп’ютера. Ви можете так само взяти фото з флешки, або наприклад з папки «Зображення», на своєму комп’ютері або ноутбуці. Тепер натискаємо на зелену кнопку «Додати фотографію».

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

При цьому відкривається вікно, для вибору файлу (фотографії) на нашому комп’ютері. У лівій частині вікна я знаходжу свою флешку (стрілка 1), і натискаю на неї лівою кнопкою миші. При цьому, у правій частині вікна відображається вміст флешки. Я натискаю прямо на своє фото (стрілка 2), як зазвичай лівою клавішею миші. Після цього натискаємо кнопку «Відкрити» (стрілка 3).

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Через кілька секунд моя фотографія вже красується в Однокласниках. Реєстрація наша йде успішно. Натискаємо зелену кнопку «Зберегти та продовжити».

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

На сторінці, що відкрилася нам пропонують захистити свій профіль, за допомогою спеціального коду. Для цього я надрукував номер свого мобільного телефону в клітинку, і натиснув на кнопку «Отримати код». Все дуже просто. Надалі ми зможемо використовувати свій мобільний номер для входу на сайт Однокласники.RU

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Практично відразу, на мій мобільний прийшло СМС з кодом Однокласників. Я надрукував цей код в клітинку «Код з СМС повідомлення» і натиснув зелену кнопку «Підтвердити».

Як бачите, я не відправляв СМС. Воно прийшло на мій мобільний. Тому ніяких списань грошей з мого рахунку не було. Реєстрація дійсно абсолютно безкоштовна. У всякому разі, на сьогоднішній день.

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

І ось, нарешті, мені відкрилася моя сторінка в Однокласниках. Реєстрація пройшла успішно! Тепер можна шукати своїх друзів, завантажувати фотографії, ділитися новинами, публікувати посилання. Вобщем повноцінно використовувати всі ті переваги, які надає нам соціальна мережа Однокласники.RU

Отже, підіб’ємо деякі підсумки:

Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Крім того, що ми успішно зареєструвалися на Однокласниках, тепер ми зможемо на будь-якому комп’ютері, підключеному до інтернету, зайти на свою сторінку в Однокласниках. Для цього потрібно зайти на сайт

ODNOKLASSNIKI.RU

так, як ми це зробили в самому початку статті. Надрукувати свій Логін і Пароль, і натиснути кнопку увійти. В моєму випадку логін Jurtaef, пароль 11mar1967. Ви, звичайно ж, будете вводити свій логін і пароль від Однокласників.

Короткий опис статті: реєстрація однокласники Покрокова інструкція реєстрації на сайті Однокласники.RU

Джерело: Одноклассники.RU Реєстрація на Сайті Безкоштовно

Також ви можете прочитати