odnoklassniki.ru «Однокласники., соціальна мережа для знайомства і спілкування в інтернеті.. Znakomica.Ru

21.09.2015

ДЕГУСТАЦІЯ ВИН: Корисні бесіди про вини + ВЕЧІРКА
ТРЕНІНГ – Ефективний знайомство в інтернеті

ЦІНА КВИТКА: за тиждень до вечірки 500 рублів >>> до четверга = 700 руб >>> покупка квитка в ПТ. СБ. в день вечірки = 1 000 руб. Оплата можлива карткою банку з сайту; через Яндекс-гроші готівкою в «Зв’язному» і «Евросети» ; Готівковий розрахунок і/або карткою банку можливий в нашому офісі Невському проспекті 44 «Гранд Палас» / Метро: Гостинний двір / Невський ін

odnoklassniki.ru «Однокласники., соціальна мережа для знайомства і спілкування в інтернеті.. Znakomica.Ru

Віртуальні знайомства приступили до шляхи розвитку в першій половині 2000-х років. За своїми даними ресурсу відвідуваність на 2012 рік складає більше ста мільйонів користувачів, щоденна посещаемостьь якого – близько тридцяти мільйонів користувачів. Сайт має дві мови – російська та українська.

Старт мережі – 4 березня 2006. Творець – Альберт Попков, російський веб-розробник, нині живе в Лондоні. Odnoklassniki.ru — друга за значимістю соцмережа, запущена в 2006 році. Навала хвороби віртуального знайомства в Росії почалося саме в цьому році. Як і багато соціальні мережі «Однокласники» також створювалася для спілкування між однокласниками, однокурсниками, колишніми випускниками. На даний момент вік аудиторії від 14 до 55 років, але аудиторія користувачів більше в діапазоні від 30 до 55 років. Спочатку даний сайт існував як хобі творця і не ніс ніякої комерційної цінності, крім розміщення реклами. Проте темпи зростання аудиторії росли з геометричною прогресією, і вже до листопада 2006 року вона налічувала півтора мільйона користувачів.

Особливістю цього виду інтернет-спільноти була платна реєстрація. Але з 31 серпня 2010 року реєстрація стала безкоштовною. В той же час там досі присутні види платних послуг, таких як «невидимка», ця послуга при якій той, кого ви відвідували, не дізнається, хто ви. Ще однією особливістю цієї мережі є те, що при перегляді сторінок інших користувачів у них з’являється повідомлення про те, хто побував на сторінці.

Така ж функція присутня і в мережі mail.ru.

Якщо розглядати питання про показ відео на сайті, який боком позначилося на репутації Вконтакте в очах світової громадськості, то вирішенням даного питання з відеозаписами стало співробітництво мережі з порталом RuTube; а з недавніх пір з’явилася можливість перегляду відеороликів з інтернет хостингу YouTube прямо з сайту мережі. Нещодавно в мережі з’явилася верхня панель посилань на різні проекти Mail.ru, зв’язавши таким чином, «Однокласники» та «Мій Світ». Прослуховування музики залишилося таким, як люблять росіяни – безкоштовно, тобто даром. Аудіозаписи можливо самостійно завантажувати в мережу і прослуховувати записи інших користувачів.

При виході з мережі Однокласники, сайт запитує про те, що «так скоро йдеш». Оригінальне рішення. Не в однієї з перерахованих мереж такого немає. Любов, романтика і ностальгія за шкільними любовних романів – це основа в позиціонуванні проекту, не позбавлена практичності і оригінальності у формуванні своєї аудиторії, в першу чергу вдячної проекту в тому, що є реальна можливість у пошуку своєї першої любові, почуття про перше кохання, про першому побаченні, любові однокласників…

З усіх нині актуальних соціальних мереж наш проект має спільноти «ВКонтакте» і «Twetter». Щодо «Однокласників» маємо поки нейтральну позицію; адже ми пропонуємо нові знайомства та нові враження на вечірках знайомств, а ні на посиденьках однокласників. Між тим повідомляємо, що «Однокласники», «Мій світ», «Mail.ru» і «Mamba.ru» — це плоди одного куща, коли, відповідно, бази даних перетинаються в силу афилированности ресурсів.

Короткий опис статті: однокласники соціальна мережа для віртуального знайомства і спілкування, побудувати любов на «Однокласники», безкоштовна реєстрація. у пошуку своєї першої любові, почуття про перше кохання, про першому побаченні, любові однокласник, знайомство, любов, спілкування, сайт, соціальна мережа, безкоштовно, реєстрація, інтернет, статус, фото

Джерело: odnoklassniki.ru — «Однокласники» — соціальна мережа для знайомства і спілкування в інтернеті. | Znakomica.Uk

Також ви можете прочитати