• однокласникии

  Одноклассники.Ru: Наclickай удачу

  16.07.2015

  Одноклассники.Ru: Наclickай удачу

  Характеристика прокату. широкий

  Бюджет фільму $. 2000000

  Синопсис

  За словами творців фільму, це проект, який не має аналогів у світовій кіноіндустрії. Творчий альянс компанії «Однокласники.ua», режисера Павла Худякова і продюсера Федора Бондарчука займається інтерактивним кінопроектом в жанрі молодіжної романтичної комедії. Унікальність нового проекту укладена в самій ідеї прямої взаємодії з глядачем на всіх етапах створення. Будь-який користувач соціальної мережі зможе відчути себе повноправним членом знімальної команди, а також розкрити свої авторські та акторські здібності.

  як глобального інтерактивного майданчика з пошуку креативних ідей сценарію фільму і нових акторських талантів виступає популярний портал «Однокласники.ua», що займає одну з лідируючих позицій серед російських соціальних мереж і активно набирає темпи розвитку. Саме тут на початку цього літа 2010 розпочалася спільна робота користувачів мережі над фільмом. Як розповідає режисер фільму Павло Худяков: «Головний посил проекту — СТВОРИ СВІЙ ФІЛЬМ! Багато скаржаться, як їм набридло дивитися нудне кіно. Але тепер з’явився шанс зробити інше кіно — своє кіно!».

  З червня 2010 року на базі соціальної мережі «Однокласники.ua» стартував перший етап інтерактиву — конкурс на кращий сценарій до однойменної кінострічки. Кожен зареєстрований користувач сайту міг запропонувати свої ідеї на спеціальному промо-сторінці кінопроекту. Учасники конкурсу отримували міні-піктограма і особистий рейтинг. Відбір серед рейтингових сценаріїв, а також доопрацювання драматургії сюжету «Однокласники.ua» здійснювалися під керівництвом Таіра Мамедова, голови авторської групи кінопроекту.

  В результаті був вироблений наступний сюжет, на основі якого знятий фільм:

  Круто, коли є кнопка, на яку тиснеш, і все стає по-твоєму! Саме така потрапила в руки молодому креативнику і тотального невдасі Льоші. Тепер у нього високооплачувана робота, дорога машина, стильний гардероб і, звичайно, ідеальна дівчина. Достатньо одного кліка! Просто треба знати, куди жати!

  Короткий опис статті: однокласникии Фільм Одноклассники.Ru: Наclickай удачу — Романтична комедія, режисер Павло Худяков, актори, кадри зі знімального майданчика, фотогалерея, ролик. фільм Одноклассники.Ru: Наclickай удачу, режисер Павло Худяков, зйомки фільму Одноклассники.Ru: Наclickай удачу, кадри з фільму Одноклассники.Ru: Наclickай удачу, актори фільму Одноклассники.Ru: Наclickай удачу, музика і пісні з фільму Одноклассники.Ru: Наclickай удачу

  Джерело: Одноклассники.Ru: Наclickай удачу

  Також ви можете прочитати