• www.однокласники

  Одноклассники.ги

  07.10.2015

  Однокласники.ru
  Матеріал з Seo Wiki — Пошукова Оптимізація і Програмування

  Однокла?ссники.ru — це одна з найбільш популярних у Російському сегменті мережі Інтернет соціальних мереж. Її основним призначенням є пошук своїх однокурсників та однокласників для подальшого спілкування з ними. Проект був запущений 4 березня 2006 року. Автор даної соціальної мережі є Альберт Попков.

  Проект «Однокласники » є одним з найбільш відвідуваних ресурсів російськомовного Інтернету, займаючи, за достовірним даними за липень 2009 року, лідируюче місце за щомісячним охопленням аудиторії російських користувачів мережі інтернет у віці від 14 до 55 років, серед сайтів, які ніяк не відносяться до пошукових систем.

  За даними, взятими з власної статистики, на весь липень 2009 року було створено близько 40 мільйонів облікових записів. Відвідуваність цього проекту становила близько 8 млн. відвідувачів на добу.

  Проект «Однокласники » — це російський аналог популярного на заході сайту Classmates.com, який також створювався для пошуку і листування зі своїми колишніми однокласниками, однокурсниками, колегами, знайомими і просто колегами.

  Критика Однокласники.ру

  Обмеження на зовнішні посилання

  На сайті проекту «Однокласники.ru » заборонені всі посилання, які стосуються його прямого конкурента — проекту «В Контакті». Будь-які посилання на цей проект, вважаються неприпустимими словами або виразами». Відзначимо той факт, що соціальна мережа Вконтакте.ру не обмежує ніякі посилання на сайти своїх конкурентів.

  Різні платні сервіси і монетизація реєстрації

  З початку жовтня 2008 року завести обліковий запис на проекті безкоштовно можна, але функціонал облікового запису є обмеженим:

  1) Немає можливості писати повідомлення;

  2) Оцінювати чужі і завантажувати свої фотографії;

  3) Залишати коментарі;

  4) Відвідувати сторінки з анкетами інших користувачів;

  Для того щоб отримати повний функціонал проекту, необхідно відправити одне платне смс-повідомлення. Крім усього іншого, проект почав надавати для користувачів цілий ряд різних платних послуг:

  1) Місце для розміщення додаткових фотографій;

  2) Видалення невподобаних оцінок своїх фотографій;

  3) Відключення оповіщення про те, що користувач знаходиться в мережі;

  4) Надання великого асортименту «смайлів».

  З-за подібної ступеня комерціалізації велике число користувачів почали активно видаляти свої анкети на «Однокласниках».

  Приватність у проекті

  Будь-який користувач може побачити імена та дії людей, які заходили на його сторінку. Всі ці події відображаються в спеціальній Стрічці активності». Нещодавно почала діяти нова платна послуга під назвою «Невидимка». Користувач, який активує її, може знаходиться на проекті і ніхто не дізнається про те, чим він там займався і які сторінки переглядав.

  Спам на проекті

  Багато користувачі відзначають часті спам повідомлення, які приходять щодня. Такі повідомлення відправляються різними шахраями і зловмисниками за допомогою шкідливих програм. Така ж проблема характерна і для прямого конкурента Однокласників – ВКонтакте.

  Інтерфейс проекту

  Як відзначають багато користувачів, інтерфейс сайту є дуже незручним і має деякі обмеження.

  Засмічена база даних

  Реєстрація будь-якого користувача починається з вибору його населеного пункту. В базі проекту є безліч дублікатів, наприклад:

  1) Кучино

  2) селище Кучино (Домодедовский район)

  3) селище Кучино

  Це робить процес користування ще більш незручним.

  Короткий опис статті: www.однокласники Однокласники.ru

  Джерело: Однокласники.uk

  Також ви можете прочитати