Одноклассники.ги реєстрація

11.02.2016

І так, що стосується самої реєстрації в соціальній мережі — Однокласники.ru .

Сам процес реєстрації займає не більше 10 хвилин. Найголовніше, що б у Вас був мобільний телефон, а точніше номер.

Перше, що необхідно зробити, це зайти на сайт » Однокласники.ru «.

В лівій частині сторінки, ви побачите » реєстрація безкоштовна » дивіться фото :

Натискаємо на дану посилання. і перед Вашими очима відкриється наступне діалогове вікно, в якому вам буде потрібно ввести свою особисту інформацію, а точніше дивіться на фото :

І так, після того, як ви ввели свої дані (бажано звичайно вводити свої реальні дані) але все може залежати тільки від Вас. Якщо ви введете не свої дані, тобто ім’я, вік, прізвище тощо, людині, яка може шукати Вас, буде важко знайти!

І так, ми ввели свої дані, далі тиснемо кнопку «Продовжити «.

Перед нашими очима, відкривається наступне діалогове вікно в якому необхідно ввести освіта (Вища, Середня/спеціальна), дивіться фото :

Як тільки ввели освіта, знову тиснемо кнопку «Продовжити «. Або, якщо не хочете вводити дані, тиснете кнопку «Пропустити «.

Після, відкриває наступне діалогове вікно, в ньому Ви вже можете почати пошук друзів, однокласників, одногрупників, тат, мам і тощо

Дивіться фото :

Знайшли когось не знайшли, це не велика втрата, ви можете пошукати і після реєстрації, знову ж тиснемо кнопку «Продовжити або пропустити «.

Наступне вікно, яке з’явиться, запропонує Вам завантажити свою особисту фотографію ( завантаження не своїх фото, а точніше фото тварин, знаменитостей, тощо, будуть заблоковані), необхідно завантажувати своє реальне фото.

Дивіться фото :

Після того як ви завантажили, або ж не завантажили фото, все залежить від Вас. А точніше від того, на скільки простіше буде Вас знайти вашим знайомим. Тиснете «Зберегти і продовжити «, або «Пропустити «.

І ось він, останній крок реєстрації, після якого Ви станете повноцінним користувачем соціальної мережі Однокласники.ru. Вас попросять ввести свій особистий номер телефону в якості того, що б у будь-який момент якщо Вас зламають чи Ви забудете свої дані, ви з легкістю змогли відновити їх з допомогою номера мобільного телефону. Якщо ж ви пропустіть цей крок реєстрації, то практично кожна функція сайту, а точніше пошук друзів, ігор, груп і т. п, для Вас будуть не доступні. Дивіться фото :

І ось настав той самий кінець, якщо Ви все зробили по інструкції, Ви стали повноцінним користувачем настільки чудовою соціальної мережі — Однокласники.ru.

Дивіться фото.

Так само Вам зобов’язана прийти лист, автоматично згенероване від адміністрації соціальної мережі, яке буде містити наступний текст :

Ім’я, яке зазначено при реєстрації, ласкаво просимо на Однокласники. У цьому вікні ви можете писати повідомлення вашим друзям і читати послання від них. Це зручний і швидкий спосіб спілкування: повідомлення, відправлені друзям на Однокласниках, доставляються миттєво.

І на цей радійте, плескайте в долоні, Ви стали повноцінним користувачем Однокласників. спілкуйтеся, дружите, знаходите свою другу половинку і багато інших можливостей перед вами відкривають Однокласники.ru .

Короткий опис статті: реєстрація однокласники І так, що стосується самої реєстрації в соціальній мережі — Однокласники.ru. Сам процес реєстрації займає не більше 10 хвилин. Найголовніше, що б у Вас був мобільний телефон, а точніше але дані, реєстрації, Одноклассникиги, точніше, кнопку, Дивіться, яке, можете, таке, дивіться, ввести, після, необхідно, Продовжити, ввели, буде, діалогове, соціальної, користувачем, повноцінним

Джерело: Одноклассники.ru — реєстрація

Також ви можете прочитати