Одноклассники.ги Пошук однокласників, однокурсників, колишніх випускників та старих друзів

08.06.2015

Однокласники.ru
Одноклассники.ги — це, безумовно, одна з найбільших соціальних мереж в Рунеті. Сайт компанії першим з російських інтернет-спільнот досяг рубежу в 10 000 000 користувачів і міцно зайняв свою нішу у трійці найпопулярніших ресурсів Рунета, обігнавши за рейтингом багатьох довгожителів інтернет-простору. У даний момент користувачів на сайті вже понад 20 000 000.

Поява сайту Однокласники.ру в Рунеті стало революцією: для кожного користувача сайт став унікальним майданчиком спілкування, яка дозволила йому розширити своє коло знайомств, налагодити давно загублені зв’язку, влаштуватися на роботу, знайти несподівані можливості для ділового співробітництва та професійного зростання. Деякі з сьогоднішніх активних користувачів мережі прийшли в Інтернет, дізнавшись саме про Однокласники.ру. Більше того, даний проект змінив певні стереотипи сприйняття Інтернету як такого — люди стали приходити в мережу не тільки в його пошуках інформації, але і пошуках віртуального спілкування, часто переходить у цілком реальне.

Але самий яскравий результат, якого досягли Одноклассники.ги за короткий період, — це кількість зареєстрованих користувачів, число яких продовжує стрімко зростати. За результатами дослідження, спрямованого на вимірювання аудиторії сайтів Інтернету, аудиторія Одноклассники.ги попри зустрічаються скептичні прогнози, стабільно зростає.

Проект був запущений на початку березня 2006 року і розрахований на найширшу російськомовну аудиторію як у Росії, так і за її межами. Популярність проекту регулярно відзначають російські та зарубіжні ЗМІ — радіо, телебачення, друкована та мережна преса.

На сайті Odnoklassniki.ru Ви можете:

— шукати однокласників

— знайти друзів

— листуватися з ними

— дивитися їх фотографії

— організовувати зустрічі

— і багато іншого.

Перейти odnoklassniki.ru

Короткий опис статті: однокласникии odnoklassniki.ru — Пошук однокласників, однокурсників, колишніх випускників та старих друзів

Джерело: Одноклассники.ru — Пошук однокласників, однокурсників, колишніх випускників та старих друзів

Також ви можете прочитати