Одноклассники.ги моя сторінка, вхід

24.09.2015

Одноклассники.ru моя сторінка, вхід

Одна з найбільш затребуваних і популярних російськомовних соціальних мереж, існуючих у Всесвітній павутині — це «Однокласники ». Тут абсолютно безперешкодно можна онлайн зв’язатися зі своїми друзями, поспілкуватися з родичами, знайти колишніх однокласників і однокурсників, обзавестися новими знайомствами.

Проект «Однокласники» був розроблений Альбертом Попковим і почав своє славне хід в Інтернеті 4 березня 2006 року. Простий інтерфейс, нескладна система реєстрації і проста можливість постійного наповнення своєї сторінки, маса цікавої інформації від друзів і знайомих, яку можна подивитися і щось викласти своє, все це приваблює велику кількість інтернет-користувачів, віковий діапазон яких коливається між 14 і 60 роками.

Щорічно аудиторія, регистрирующаяся в соціальній мережі «Однокласники», неухильно зростає. У 2011 році в ній було зареєстровано трохи більше ста мільйонів користувачів, а на 1 січня 2013 року це число збільшилося більш ніж у два рази і кількість зареєстрованих користувачів перевалила вже за 205 мільйонів. Прогрес очевидний. Причому щодня цю мережу відвідують понад 40 мільйонів чоловік, що також говорить сама за себе.

Ігри, музика, хобі та захоплення — «Однокласники» об’єднують різних людей, нехай навіть роз’єднаних державними кордонами, спільністю поглядів і інтересів. Тут кожен може знайти своїх однодумців, засудити цікаві теми, гарячі новини, актуальні події, поділитися радою і дізнатися щось нове та цікаве. «Однокласники» — це ціла країна, де мільйони людей можуть вільно та безперешкодно спілкуватися.

Кожен день користувачі з задоволенням заходять в соціальну мережу «Однокласники», де можуть розслабитися і відволіктися від щоденних турбот і нудною проблемної буденності.

Вхід на сайт «Однокласники» здійснюється на цій сторінці — увійти в odnoklassniki.ru куди ви вводите свій логін і пароль і переходьте на сторінку з вашим профілем. Звичайно для того, щоб вхід на сайт був відкритий необхідно мати свою сторінку, а для цього необхідно зареєструватися в однокласниках, ввівши свої дані.

Далі переходимо на сторінку входу на сайт, або головну сторінку однокласників і вводимо там логін і пароль.

Одноклассники.ru моя сторінка, вхід. www.odnoklassniki.ru

Коментарів: 559

Короткий опис статті: www.однокласники.ру

Джерело: Одноклассники.ru моя сторінка, вхід

Також ви можете прочитати