Однокласники, завантажити на Андроїд. Ru-Android.com

24.06.2015

Однокласники — соціальна мережа об’єднує людей

Одна з найпопулярніших соціальних мереж в країнах СНД і не тільки. Однокласники об’єднують людей по всьому світу. І якщо у вас є Андроїд пристрій, то у вас є можливість залишатися на зв’язку з друзями скрізь, де б ви не опинилися.

Про програму

Додаток являє собою зручний збірник всіх функцій, які доступні в комп’ютерній версії. ви як і раніше можете надсилати повідомлення своїм друзям, дивитися хто був у вас в гостях, ставить оцінки фотографіям, слухати музику і навіть грати в ігри!

Розробники постаралися створити максимально зручний додаток, щоб сучасний користувач міг повноцінно користуватися додатком за допомогою смартфона або планшета.

Керування програмою здійснюється в один дотик за потрібною іконці. Для того, щоб почати працювати з програмою, вам необхідно зареєструватися або зайти на вже існуючий профіль. Якщо ви тільки починаєте працювати з соціальною мережею і створюєте сторінку з нуля, після реєстрації вам потрібно буде ввести особисту інформацію, завантажити фото і т.д.

У додатку використовується аналогічне комп’ютерної версії оформлення, при цьому додані свої корисні моменти, щоб користувачеві було легше орієнтуватися в роботі. Діалоги виконані у звичному стилі, при цьому ви можете використовувати свої улюблені смайли абсолютно без проблем. Ви так само зможете переглядати нові повідомлення і гостей, які відвідали вашу сторінки, спеціальні значки над віконцем дають вам можливість визначити це.

Особливості

    Зручний у використанні Можливість швидкого завантаження декількох фото Улюблена музика та відео під рукою Конференції з друзями Миттєвий обмін смс Стрічка новин Можливість ділитися посилання через вбудований в додаток браузер

Короткий опис статті: соціальна мережа однокласники Скачати гру Однокласники на Андроїд безкоштовно. Пряме посилання на apk-файл. Опис, скріншоти і відео ігрового процесу. Однокласники — соціальна мережа об’єднує людей.

Джерело: Однокласники — завантажити на Андроїд | Ru-Android.com

Також ви можете прочитати