«Однокласники. запустять мобільний онлайн-кінотеатр. Однокласники

19.10.2015

«Однокласники» запустять мобільний онлайн-кінотеатр

Ідея об’єднання функціоналу онлайн-кінотеатру і соціальної мережі досить плодотворна і перспективна. Адже дивитися фільми і серіали набагато цікавіше, маючи можливість тут же обговорювати їх сюжет зі знайомими і друзями.

Онлайн-кінотеатр соціальної мережі « Однокласники » буде доступний і користувачам офіційних мобільних додатків « ОК ». З цією метою розробляється і незабаром буде доступний для скачування додаток для найбільш поширених мобільних операційних систем iOS і Android .

«Однокласники. запустять мобільний онлайн-кінотеатр. Однокласники

Про нововведення розповів журналістам Антон Федчин. керівник популярної російської соціальної мережі. Новий додаток, крім можливості перегляду серіалів і фільмів, буде ще і повідомляти користувача про появу нових серій або сезонів.

«Однокласники», за словами Федчина. також ведуть переговори про можливості програвання музичних творів у програмі «Однокласників» для операційної системи iOS .

Традиційно, компанія Apple. ведуча достатньо строгу політику в галузі медійного контенту, пропонує в таких випадках використання свого сервісу iTune s. Але росіян така ситуація безумовно не влаштовує, про що красномовно свідчить статистика.

Правила віртуального магазину музики iTunes занадто сильно розходяться з звичками користувачів Рунета. Парламентери шукають взаємоприйнятне рішення. Основну роботу з правовласниками «Однокласники» в даний момент делегували спеціалізованому підприємству Pladform .

Антон Федчин стверджує, що такий варіант співпраці російської соціальної мережі вигідний, так як дає можливість зосередитися на своїх основних обов’язків, тобто на розробці і впровадженні технологій і продуктів.

На сьогоднішній день в рамках соціальної мережі « Однокласники » немає можливості для автоматичного видалення піратського контенту. Керівництво популярного ресурсу обіцяє компенсувати відсутність технології «цифрових відбитків » Content Id оперативною реакцією на скарги та претензії правовласників.

Варто нагадати, що Антон Федчин став керівником соціальної мережі «Однокласники» минулої осені. Він змінив на цьому посту Іллю Широкова. працював генеральним директором популярного російського ресурсу протягом чотирьох років.

Короткий опис статті: однокласники Вже скоро онлайн-кінотеатр соціальної мережі «Однокласники» стане доступний користувачам, заходящим в свої акаунти з планшетів і смартфонів соціальні мережі однокласники мобільний кінотеатр

Джерело: «Однокласники» запустять мобільний онлайн-кінотеатр | Однокласники

Також ви можете прочитати