• однокласникии

  Однокласники. Є бізнес в однокласниках. Блог Людмили Мельник

  12.09.2015

  Однокласники. Є бізнес в однокласниках

  Здрастуйте, шановні читачі блогу lyudmilamelnik.ru

  Довгий час я обходила стороною соціальну мережу facebook. Склався стереотип. що ця соціальна мережа створена тільки для розваг, довела до того, що я майже рік не заходила в свій аккаунт.

  Дякуємо вам передплатники, за ваші запитання.

  Не приховую, потрапити на свою сторінку в однокласниках мені вдалося не відразу. Довелося відновлювати доступ. Благо я прив’язала свій телефон до сторінки, інакше я втратила б її назавжди.

  Звичайно через рік я подивилася на цю соціальну мережу трохи іншими очима бізнес групи. магазини. Все грамотно налаштований. Постійна підживлення контентом, якісні зображення, тематичні пости, відео. Все як у інших, як мені здавалося, бізнес мережах.

  Але найбільше мене вразила статистика запитів .

  порівняння я взяла 3 найпопулярніші соціальні мережі на російськомовному просторі — вконтакте, мій світ і facebook . Чесне слово,аналіз велика штука. Дивіться самі!

  Отже, по наростаючій->Мій Світ, Вконтакте, Однокласники. При цьому запитів по однокласниках чи не вдвічі більше, ніж Вконтакті!

  Вражаючі результати.

  Для себе я зробила певні висновки.

  У найближчий час для вас, дорогі читачі, я підготую серію статей з соціальної мережі Однокласники. Не пропустіть, тільки саме корисне і цікаве.

  Підпишіться на оновлення блогу

  Короткий опис статті: однокласникии Звичайно через рік я подивилася на цю соціальну мережу трохи іншими очима — бізнес групи, магазини. Все грамотно налаштований. Постійна підживлення.. Однокласники,бізнес в однокласниках,послуги в однокласниках,Бізнес в Однокласниках,Послуги в Однокласниках

  Джерело: Однокласники. Є бізнес в однокласниках | Блог Людмили Мельник

  Також ви можете прочитати