Однокласники відповіді

21.12.2015

Однокласники відповіді

Про сайт Однокласники не чули тільки люди, не знайомі з інтернетом. Ті ж, хто чув, але ще не зареєстрований на ньому, задаються питанням: що роблять на Однокласниках. Ця соціальна мережа виконує не тільки розважальні функції. Суть Однокласників в тому, щоб відшукати і об’єднати в коло друзів старих знайомих: однокласників, однокурсників, колег і колег. Чим більшу кількість знайомих ви зустрінете на сайті, тим змістовніше буде спілкування не тільки через листування, а й через стрічку активності, яка заповниться фотографіями, нотатками, відео і музикою, якими діляться друзі.

Як потрапити в Однокласники. Для цього спочатку потрібно зареєструватися на сайті, заповнивши анкетні дані. Трапляється, що з неуважності користувач вказує ці дані неправильно, наприклад, неправильно набрані букви імені або прізвища. Як змінити ім’я в Однокласниках? Натисніть на своє ім’я поруч з головним фото, пройдіть по посиланню «Редагувати особисті дані». Тут же ви знайдете відповідь на питання, як змінити анкету в Однокласниках. Після внесення змін натисніть кнопку «Зберегти».

Після заповнення анкети та реєстрації ви потрапите на створену особисту сторінку. звану профілем або профайлом. Тут можна відразу почати пошук потрібних людей по імені та прізвища, які потрібно ввести в поле для пошуку (воно знаходиться в самому верху сторінки у вигляді білої рамки з написом «пошук») і натиснути кнопочку із зображенням лупи. Але тут ви виявите, що список фотографій з однаковими іменами та прізвищами просто неозорий. Як знаходити людей в Однокласниках швидко? Над списком знайдених фотографій людей ви побачите посилання «розширений пошук». Пройшовши по ній, ви потрапите на сторінку, де в лівій колонці потрібно вказати всі відомі вам дані про розшукуваного людині: приблизний вік, місце проживання. Це значно полегшить пошук. Якщо ви знайшли схожу людину, але не впевнені, як переглянути сторінку в Однокласниках? Натискаємо на фотографію і потрапляємо на особисту сторінку користувача, де можна побачити фотоальбоми, дізнатися дані про сім’ю, місцях навчання, служби, роботи, якщо вони були зазначені власником профайла.

Саме для полегшення пошуку потрібно обов’язково заповнити власний профайл достовірними даними. Як оформити сторінку в Однокласниках? Насамперед, завантажте основну фотографію, звану ще «аватаром». Як завантажувати фотографії в Однокласниках? Для цього в порожній рамці в лівому верхньому куті натисніть на посилання «додати фотографію». Відкриється вікно перегляду файлів на вашому комп’ютері, де потрібно вибрати фото і натиснути кнопку «Зберегти». Під основний фотографією ви побачите посилання «додати особисті фото». Таким же чином завантажте кілька фото, які будуть зберігатися в альбомі «Особисті фотографії». Переглянути їх можна, натиснувши на посилання «Фото» у верхньому ряду праворуч від аватарки. Тут ви побачите посилання «Фотоальбоми», пройшовши по якій можна створити тематичний фотоальбом. Навівши вказівник миші на будь-яку фотографію з фотоальбому, побачите список можливих дій: змінити налаштування, відзначити друзів, змінити опис, видалити, зробити головною. Як змінити головну фотографію в Однокласниках? Аватарки може бути тільки фото, завантажене в альбом «Особисті фотографії». Навівши курсор на обране фото, натисніть «зробити головною». Як прикрасити сторінку в Однокласниках за власним смаком? Відшукавши в правому верхньому кутку маленький кружечок, розфарбований у всі кольори спектру, натисніть на нього і виберіть в списку потрібну тему для оформлення.

Як заповнити профіль в Однокласниках? У правому верхньому куті ви побачите посилання, пройшовши по яким заповніть всі необхідні дані. Обов’язково вкажіть номер телефону та адресу поштової скриньки, якщо він у вас є. Це захистить сторінку від злому. Крім того, без телефону ви не отримаєте доступу до профайлам інших користувачів, так як наявність мобільного підтверджує те, що ви — реальна людина. У розділі «розкажіть де ви вчилися» вкажіть школу, коледж, ВНЗ, військову частину або організацію. Введіть дані у відповідне поле і натисніть кнопку «Приєднатися». Таким чином, ви приєднаєтеся до спільноти своєї установи. Як відшукати знайомих в Однокласниках? Просто натисніть на посилання своєї школи або будь-якої іншої установи, яка з’явиться на вашій сторінці після заповнення профайла. Побачите список всіх, хто вказав такі ж дані.

Отже, ви відшукали на сайті друзів і знайомих. Щоб постійно бути на зв’язку, потрібно додати в список друзів. Як додати друга в Однокласниках? Зайшовши на його сторінку, натисніть кнопку «Додати в друзі» під головною фотографією. Там же ви побачите кнопку «написати повідомлення». Як писати повідомлення в Однокласниках? У вікні повідомлень бачимо поле з миготливим курсором. Набираємо текст на клавіатурі і натискаємо кнопку праворуч — «Відправити». Таке повідомлення буде написано стандартно і сухо. Як красиво написати в Однокласниках? Потрібно виділити текст і натиснути на кнопку з зображенням олівця — редагування тексту. Тут можна вибрати колір тексту і фону, розмір і стиль шрифту, зробити його жирним, курсивним або підкресленим.

Додати повідомленням настрій можна за допомогою смайликів. Як додати смайл в Однокласссниках? Поруч з кнопкою редагування натисніть на кнопку зі смайликом, в списку, що відкрився, виберіть з них відповідний. Він вставится в те місце тексту, де розташований курсор. В цьому ж вікні повідомлень, натиснувши на відповідну кнопку, можна здійснити безкоштовний дзвінок. сеанс відеозв’язку або записати і надіслати відеоповідомлення при наявності відеокамери.

Як видалити повідомлення в Однокласниках. Наведіть на нього вказівник миші, в правому кутку побачите кнопку видалення — хрестик. Як видалити листування в Однокласниках? Відкривши вікно листування з користувачем, у самому верху натисніть кнопку «Видалити всю переписку». Якщо листування з ким-то стала вам неприємна, то як заблокувати користувача в Однокласниках? Вгорі вікна з повідомленнями знайдіть кнопку з перекресленим кружечком, натиснувши на неї, ви занесете неприємного вам людини в чорний список, і більше не будете отримувати повідомлення від нього. Як видалити зі списку друзів в Однокласниках? Праворуч від фото натисніть на посилання «Друзі», в списку друзів наведіть вказівник миші на фотографію і виберіть у меню «Припинити дружбу». Людей, які відвідали вашу сторінку, ви побачите, натиснувши кнопку «Гості» в самому верху сторінки. #Як заблокувати гостей в Однокласниках? Наведіть вказівник миші на фотографію користувача і виберіть у меню «заблокувати».

Якщо ж ви взагалі не хочете, щоб вашу сторінку відвідували інші користувачі, крім доданих до списку друзів, потрібно заплатити за цю послугу. Як закрити профіль в Однокласниках? Під основний фотографією натисніть кнопку «», у випадаючому меню виберіть «змінити налаштування», пройдіть по посиланню «Закрити профіль». Після оплати послуга буде підключена. Як змінити налаштування сторінки в Однокласниках? Тут же ви побачите ряд посилань, де зможете змінити налаштування публічності, стрічки активності, повідомлень на поштову скриньку. Як поміняти логін та пароль в однокласниках? У меню кнопки «» під головним фото натиснути «змінити налаштування», пройти по посиланню «Логін» чи «Пароль», ввести і зберегти нові дані.

Що робити, якщо забув пароль або логін в Однокласниках? Іноді, доручивши браузеру запам’ятати пароль і логін, користувач начисто про нього забуває. І одного разу виявляє, що сайт Однокласники не відкривається. Або приходить повідомлення про те, що сторінка в Однокласниках заблокована з підозрою на злом. Потрібно натиснути на посилання «Забули пароль або логін» поруч з кнопкою входу на сайт. Вас попросять ввести у відповідне поле номер телефону або поштовий ящик на іншому сайті, вказаний при реєстрації, а так само код підтвердження (букви і цифри на показаної малюнку), після чого на телефон або ящик буде висланий пароль для відновлення. Якщо це не допомогло, там же пройдіть за посиланням «Звернутися в службу підтримки», де знайдете відповіді на всі питання.

Під головним фото, ви побачите ще одну кнопку, яка стане в нагоді вам, якщо необхідно, щоб інші користувачі не знали про ваше відвідування сторінок. Як включити невидимку в Однокласниках? Вибравши в меню кнопки «» пункт «Включити невидимку», ви побачите пропозицію оплатити послугу, після чого вона буде підключена. Оплата здійснюється у валюті сайту — ОКах. Як отримати ОКи в Однокласниках? Під основний фотографією натисніть кнопку «Поповнити рахунок», де вам запропонують кілька варіантів оплати: через банківську карту, електронні гроші. мобільний телефон. Поповнити ОКи можна через термінали, встановлені у великих банках або супермаркетах вашого міста.

За ОКи можна купити подарунок. Це невеликий значок або святкова картинка, яка прикрашає фотографію і видима всім користувачам сайту протягом тижня. Ця картинка залишається в списку подарунків профілю назавжди. Як зробити собі подарунок в Однокласниках? Під головною фотографією натиснути кнопку «Прикріпити піктограму», вибрати значок в списку і оплатити послугу. Як зробити подарунок другові в Однокласниках? Зайти в список за посиланням «Друзі» праворуч від вашого фото, вибрати одного, навести курсор миші на фото, натиснути в меню «Зробити подарунок», вибрати та оплатити подарунок в списку. Як зробити подарунок знайомому в Однокласниках, якщо він не у вас в друзях? Зайти на його сторінку і натиснути кнопку «Зробити подарунок» під основний фотографією.

Як відправити листівку в Однокласниках? Копіювання і вставка анімаційних листівок можлива тільки після підключення послуги «Платні смайлики». Як підключити платні смайли в Однокласниках? У вікні повідомлень зліва від поля для введення тексту натискаємо на другий смайл (при наведенні на нього покажчика миші з’являється напис «Додаткові смайли»). У списку, що відкрився, натискаємо на будь-смайл і отримуємо пропозицію оплатити послугу. Підключення цієї послуги дає право користувачу протягом 45 днів копіювати і вставляти будь-які анімовані листівки листування, коментарі, форуми.

Як знайти листівку для Однокласників? Найкраще приєднатися до групи, де користувачі викладають в темах такі листівки. Як приєднатися до групи в Однокласниках? Можна попросити друга, який вже знаходиться в цій групі, вислати вам запрошення. Кнопка запрошення друзів знаходиться під основним фото групи. Або праворуч від свого основного фото натиснути посилання «Групи» і ввести запит в рядок пошуку. У нашому випадку цей рядок потрібно ввести слово «привітання » і після отримання результатів пошуку натиснути на посилання обраної групи. Натиснувши кнопку «Приєднатися» під основним фото групи, ви отримаєте можливість переглянути теми. Якщо група закрита, то вам потрібно буде дочекатися схвалення її адміністрації. Пройшовши по посиланню «Теми» у групі, знайдіть листівки. Як відправити безкоштовну листівку в Однокласниках? Якщо намальовані листівки безкоштовними смайлами, потрібно виділити текст, скопіювати, перейти в листування або на форум і вставити у вікно повідомлення. Анімовані листівки копіюються так само, але вставити їх можуть тільки користувачі з підключеною послугою «Додаткові смайлики».

Якщо інтерес до сайту у вас з якоїсь причини пропав, виникає бажання піти з Однокласників. Як видалити профіль в Однокласниках? В самому низу сторінки в останній колонці знаходимо посилання «Регламент», пройшовши по якій внизу ліцензійної угоди знаходимо і переходимо по посиланню «Відмовитися від послуг». Ввівши пароль, натискаємо кнопку «Видалити назавжди». Профіль віддалиться, але номер телефону, вказаний при реєстрації ви ще три місяці не зможете використовувати для створення іншої сторінки. Як відновити профіль в Однокласниках? Якщо він був вилучений або заблокований адміністрацією за порушення правил, то це неможливо.

Можливо, ви не знайшли в цій статті відповіді на своє питання. Більш детальну інформацію можна отримати за посиланнями в карті нашого сайту.

Короткий опис статті: однокласники Однокласники питання і відповіді, відповіді на загадки, сканворди, кросворди в Однокласниках — список відповідей на нашому сайті Zhurnal-ok.ua…

Джерело: Однокласники відповіді

Також ви можете прочитати