Однокласники відео

06.10.2015

Однокласники відео

www.youtube.com/, а потім поділитися з друзями на Ютуб відео Однокласники. Для цього потрібно зробити всього декілька кроків:

  • Скопіювати посилання в адресному рядку браузера на сторінці з відеороликом;
  • Зайти на свою сторінку в «Однокласниках», поставити курсор в полі статусу (зелена рамка праворуч від головної фотографії);
  • Натиснути зелену кнопку у вигляді олівця «вставити текст або посилання», прибрати галочку в квадратику «поставити замітку в статус»;
  • Вставити скопійоване посилання в поле і натиснути кнопку «поділитися».

Відео з Ютуб додасться в вашу стрічку активності у вигляді міні-плеєра, де його побачать всі друзі, зможуть оцінити і прокоментувати. З сайтів, не підтримують відео Однокласники, в стрічку додасться лише посилання на відео, але не плеєр. Подивитися, як виглядає доданий відео в стрічці активності, можна натиснувши кнопку «поділився» у верхньому ряду основних посилань. Тут же можна видалити відео з Однокласників. При наведенні покажчика миші на посилання у правому верхньому куті з’явиться значок видалення — хрестик.

www.youtube.com/, можуть таким же чином викласти своє відео в Однокласссники. відзняте власноруч. Але для цього спочатку потрібно завантажити ролик на сторінку користувача Ютуб і отримати там посилання на відео, яку потім поділитися з друзями. Відеоповідомлення в Однокласниках можна записати зі своєї відеокамери, вивантажити в Ютуб і відіслати одержувачу у вигляді посилання на відео. Можливості прямо вставити відео в листування на » Однокласниках поки не передбачено.

На нашому сайті ви завжди зможете знайти і переглянути найновіші популярні відеоролики, а при бажанні поділитися відео з друзями в Однокласниках, щоб розважитися і добре провести час. Для зручності всі відео відсортовано за розділами, щоб кожен зміг знайти ролики на цікаву тему. Найбільш популярні Однокласники відео приколи. які гарантовано піднімуть настрій і подарують хвилини сміху. Одна з улюблених тем, яка прямо відповідає призначенню однією з найпопулярніших соціальних мереж країни, це зустріч однокласників відео. Ми постаралися помістити різноманітні відеоматеріали, щоб кожен зміг знайти ролики по своєму смаку і настрою. Бажаємо всім відвідувачам сайту приємного перегляду і змістовного спілкування.

Короткий опис статті: відео однокласники Однокласники відео

Джерело: Однокласники відео

Також ви можете прочитати