Однокласники: вхід (пароль і логін)

17.05.2015

Вхід в Однокласники по логіну і паролю

Соціальна мережа Однокласники — вхід і особливості безпеки.

Соціальна мережа «Однокласники» є, мабуть, другий за популярністю соціальною мережею в Росії після мережі «ВКонтакте».

Профіль на Однокласниках має кожен другий громадянин Росії і СНД.

Однокласники: вхід (пароль і логін)
Увійти в Однокласники можна за допомогою e-mail або телефону, на які зареєстрована сторінка.

На сторінці входу є функція «Запам’ятати», яка дозволяє навіть при відсутності в браузері запам’ятовування паролів не вводити пароль при наступному відвідуванні.

Якщо Ви забули пароль, то можете натиснути посилання «Забув пароль» та отримати пароль для входу собі на телефон. Тоді Вам буде запропоновано поміняти пароль, щоб забезпечити безпеку Вашої сторінки.

Примітно, що соцмережа «Однокласники» веде облік місць, з яких Ви відвідували Вашу сторінку. Це дозволяє відразу побачити підозрілу активність, а найбільш віддалені місця відразу позначені знаком оклику.

Соціальна мережа Однокласники надає подвійний спосіб реєстрації – по e-mail або телефону. І тому саме на e-mail або телефон буде приходити повідомлення з забутим паролем або технічні розсилки від Однокласників.

Якщо Ви знаходитесь в публічному місці, потрібно обов’язково натискати на посилання «Вихід» у правій верхній частині екрана. Тільки так можна убезпечити себе від того, що хтось скористається Вашою записом.

На даний момент мережа Однокласники є власністю компанії DST – яка, в свою чергу, є одним і тим же з фірмою Mail.Ru Group. Інтерфейс соцмережі нагадує інтерфейс інших проектів Mail.Ru. Всі поліпшення, які є в Пошті і Моєму Світі, перекочовують і Однокласники. Саме тому є сенс говорити про те, що Однокласники дуже багато виграли від злиття з Mail.Ru.

В тому числі і поліпшення входу Mail.Ru також доступні на Однокласниках.

Вхід в Однокласники за логіном і паролем: odnoklassniki.ru

Короткий опис статті: вхід в однокласники

Джерело: Однокласники: вхід (пароль і логін)

Також ви можете прочитати