Однокласники вхід на мою сторінку

01.10.2015

Однокласники вхід на мою сторінку
Однокласники — головна сторінка

ok.ru/. Перейшовши по посиланню не увійшли, просять відправки смс, або встановлення додаткового додатка — у вас вірус. Він блокує офіційну сторінку, замінюючи її фальшивою. Перегляньте статтю моя сторінка заблокована. У статті процедура лікування, завантаження утиліти.

Завантажується чужа сторінка при вході

Авторизовані сторінка родичів, друзів, знайомих. Просто вийдіть із профілю. Для цього натискаємо в правому верхньому куті вихід .

Однокласники вхід на мою сторінку

Хочете щоб було запущено два аккаунта, заходьте на сторінки через різні браузери.

Віруси заблокували доступ

Входите в соц. мережа, дизайном схожий, вам пишуть, сторінку заблокували, вимагають відправити смс на вказаний номер, перевести грошей, встановити додатковий додаток, щоб розблокувати профіль. Твій комп’ютер зазнав інфекції, з допомогою зараження вас переадресували на ліву сторінку. Необхідно провести перевірку системи антивірусною програмою dr. web cure it або Касперски virus removal tools. Обидві програми безкоштовні, не вимагають установки. Керівництво користування dr.web cure it на тему як розморозити сторінку та опис Касперски virus removal tools. на тему неможливо зайти аккаунт. Що вам подобається, то й обираємо. Я віддав би перевагу kaspersky. Обидві статті допоможуть вам у вирішенні питань, пов’язаних з блокуванням в соціальній мережі. В інструкціях прямі лінки для скачування антивірусних утиліт.

Вхід в соціальну мережу через пошук

Набрали в пошуку однокласники, вибрали заголовок однокласники — вхід на сайт. Перейшли, вводите логін і пароль, пишете номер телефону для перевірки того, що ви реальна людина. Найімовірніше (99%) що ви знаходитесь на зовсім іншій сторінці-підробку. У шахраїв веб-сайт схожий або взагалі інший. Будьте пильні, звертайте увагу не тільки на заголовок. А краще всього заходити одразу за адресою ok.ru, зробити собі закладку в браузері, щоб не стати жертвою інтернет-злодіїв. Потрапили на шахраїв, терміново змініть код-пароль на сторінці.

Заблокували сторінку на роботі

Якщо бос вирішив, що соціальні мережі під час роботи не повинні працювати, а вам ну дуже терміново потрібно увійти на сторінку, то придумали штуку як анонімайзер.

Анонімайзер для однокласників

Такі веб-адреси ще називають анонімайзери. Використання таких методів може принести деякі неприємні наслідки — втрата доступу, розсилка спаму і навіть зараження вірусом. Звісно, є хороші, не представляють собою жодних загроз. Дізнавайтеся у друзів, дивіться відгуки, тому що ніхто в описі не вкаже, що цей сервіс краде дані, що розсилає спам, заражає комп’ютер. Звертайте увагу на попередження та блокування їх антивірусами. Чорний список таких сервісів постійно оновлюється в базі антивірусів, і так ви зможете уникнути неприємностей.

Короткий опис статті: однокласникии

Джерело: Однокласники вхід на мою сторінку

Також ви можете прочитати