Однокласники вхід на чужу сторінку.

21.01.2016

Однокласники вхід на чужу сторінку

Січень 31st, 2014

Сьогодні ми поговоримо про те, як на сайті однокласники увійти на чужу сторінку.

Звичайно, я не маю на увазі, захоплення або злом чужої сторінки. А просто зайти подивитися сторінку людини, який нас цікавить.

Перш за все, хочу відзначити, що свій вхід на чужу сторінку можна приховати. Це означає, що господар сторінки не буде знати, що ним цікавилися саме ви.

Це називається режим «Невидимка».

Щоб його включити, увійдіть в свій аккаунт на сайті Однокласники, і під вашою фотографією профілю (зліва), в меню виберіть «», потім в меню, що відкриється, виберіть «включити невидимку» (див. картинку).

Однокласники вхід на чужу сторінку.

Після цього, коли ви будете відвідувати сторінки ваших друзів (чи ворогів), вони не буде знати, що саме ви заходили на сторінку. Вони просто будуть бачити, що хтось анонімний заходив, дивився і тому подібне.

Тепер трохи розповім на чиї сторінки ви можете зайти.

Ви можете увійти на чужу сторінку, якщо вона належить одному з ваших друзів.

Або ви можете увійти на сторінку абсолютно сторонньої людини, якщо він не закрив доступ до неї.

Щоб зайти на сторінку одного з своїх друзів, натисніть на меню «Друзі» у меню на вашій сторінці, яке знаходиться під вашим ім’ям.

Та виберіть зі списку друзів того, на чию сторінку ви хочете увійти.

В залежності від налаштувань конфіденційності, ви можете побачити або всю інформацію, яку опублікував ваш друг, або тільки частина її.

Щоб увійти на сторінку чужого зовсім сторонню людину, вам треба просто знати його ім’я.

Введіть ім’я в полі пошуку — вгорі своєї сторінки на «однокласниках», і виберіть потрібний обліковий запис зі списку знайдених. І якщо людина не закрив свою сторінку — ви можете вільно її подивитися.

Ще дещо. Якщо ви хочете подивитися сторінку якоїсь відомої людини, будьте уважні — дуже багато сторінок-підробок. Ця сторінка відомої людини тільки та, яка зазначена синім значком.

Удачі! І пишіть питання, якщо будуть, в коментарях до статті.

Короткий опис статті: однокласники вхід свій вхід на чужу сторінку можна приховати. Це означає, що господар сторінки не буде знати, що ним цікавилися саме ви. Однокласники

Джерело: Однокласники вхід на чужу сторінку |

Також ви можете прочитати