Однокласники в мобільному телефоні

13.05.2015

Однокласники в мобільному телефоні

Однокласники в мобільному телефоні
Мільйони користувачів щодня «зависають» у вітчизняних ресурсах Однокласники і ВКонтакте або в зарубіжних – Facebook і Twitter. Спілкування стало частиною життя людей. Чому б не розширити ці можливості? Тепер, ви знаходитесь поза домом, у відпустці або на прогулянці, можна буде продовжувати спілкування. Для цього потрібен лише мобільний телефон з доступом в Інтернет (наприклад, смартфон HTC Wildfire s white ). Більше всіх популярністю користується соціальний ресурс однокласники в мобільному телефоні. Необхідно лише в стільниковому телефоні зберегти адресу m.odnoklassniki.

Однокласники в мобільному телефоні: можливість комунікації в будь-який час

Мобільне спілкування в Однокласниках надає можливість регулярно листуватися з друзями, в будь-який зручний час спілкуватися на форумах або в групах, знаходити нові контакти на сайті, а також набувати нових друзів, відслідковувати всі події, наприклад, дії друзів і гостей, дні народження, відправляти запрошення дружити і ін. Через мобільний телефон можна буде встановлювати і коментувати статуси, а також переглядати, оцінювати та коментувати фотографії.

Доступність соціальних мереж Однокласники і ВКонтакте в мобільних телефонах ще більше активізували користувачів. Хоча і мобільні рахунки за використання GPRS-зв’язку стали значними. Існує ряд способів, що допомагають значно скоротити витрати, при цьому абоненти не повинні будуть обмежувати себе у мобільному спілкуванні.

Перш за все, необхідно використовувати мобільну версію Мережі. Тим більше в даний час створені полегшені версії для мобільних апаратів Однокласників. Наприклад, для завантаження головної сторінки сайту з використанням Opera mini буде потрібно 13 Кб, а в wap-версії всього 2 Кб.

Однокласники є найбільшою соціальною мережею. Саме тому вона і одна з перших стала використовувати мобільну версію, яка базується на просту wap-оболонку. Звичайно, це викликає деякі обмеження в роботі і використанні інтерфейсу. Деякі навіть зазначають, що однокласники в мобільному телефоні мають трохи аскетичний дизайн. Через мобільний телефон надається можливість відправки повідомлення та їх отримання, перегляду і оцінки фотографії інших користувачів.

Не варто розривати з’єднання GPRS, використовуючи однокласники в мобільному телефоні

до Речі, використовуючи GPRS-з’єднання в мобільному телефоні краще не розривати його без необхідності. Тому що при підрахунку трафіку оператор округлює його показники, як показує практика не на користь абонентів. Займаючись текстової листуванням, краще відключити відео та графіки в браузері. Такий нехитрий спосіб теж допоможе трохи заощадити. Для відвідування сайту Однокласники краще використовувати смартфон, оснащений QWERTY-клавіатурою. Спілкування буде комфортним, а тексти можна буде набирати максимально швидко.

Короткий опис статті: однокласники мобільна версія Для постійного спілкування з друзями потрібен лише мобільний телефон з доступом в Інтернет. Більше всіх популярністю користується соціальний ресурс однокласники в мобільному телефоні. Однокласники в мобільному телефоні

Джерело: Однокласники в мобільному телефоні

Також ви можете прочитати