Однокласники соціальна мережа, однокласники ru моя сторінка

19.09.2015

однокласники ru моя сторінка
Серед користувачів російського інтернету за даними опитування однокласники соціальна мережа займає лідируючі позиції

В опитуванні брали участь тисячі користувачів різних категорій. Крім основного питання — якою соціальною мережею Ви найчастіше користуєтеся були задані і додатковий. Таким чином на питання що саме Вам подобається в «однокласниках» були отримані наступні відповіді. На першому місці виявився відповідь — простота використання сайту. Сюди можна віднести зручну процедуру реєстрації в однокласниках, зручний інтерфейс моя сторінка і зручну форму для додавання і редагування фотографій.

На другому місці йде відповідь — функціональність сайту однокласники. У функціональність входять різні модулі для додавання на сайт фоток, відео, аудіо контенту. Так само це простий пошук друзів. Організація груп за інтересами, можливість користуватися масою додатків та ігор для однокласників. Загалом, функнионал і визначає популярність сайту однокласники як соціальну мережу, а не сайт тільки для листування або тільки для ознайомлення.

На третє місце, як не дивно слідують статуси в однокласниках. Це можливість розповісти всім яке у Вас зараз настрій, про що Ви зараз думаєте або як спосіб поділитися цікавою посиланням із друзями.

Як бачите однокласники соціальна мережа популярна серед користувачів завдяки багатьом факторам, таким як простота і в той же час багата функціональність, можливість розміщувати фотографії і відео, грати і спілкуватися, ділитися статусами і посиланнями.

Короткий опис статті: однокласники соціальна мережа однокласники ru моя сторінка соціальна мережа для розваг і спілкування однокласники ru моя сторінка, однокласники, однокласники моя сторінка, jl однокласники ru моя сторінка, однокласники соціальна мережа, однокласники ру, однокласники ru, однокласники соціальна мережа моя сторінка, однокласники мобільна версія, однокласники вхід на сайт, однокласники вхід

Джерело: соціальна мережа Однокласники — однокласники ru моя сторінка

Також ви можете прочитати