Однокласники скачати

08.06.2016

Однокласники завантажити

На сайті «Odnoklassniki.ru » відвідувачі мають можливість завантажити на свій комп’ютер вподобані фотографії. музику. відео.

Пропонують Однокласники завантажити і браузер. створений спеціально для користувачів, які активно спілкуються в соціальних мережах. У ньому є вбудовані закладки всіх найпопулярніших проектів, таких як ігри, знайомства, новини.

Як завантажити фотографії в Однокласниках?

Клацанням по потрібної фотографії відкрити її в повному розмірі, натиснути на зображенні правою кнопкою миші, в контекстному меню вибрати «Зберегти зображення» (в різних браузерах по-різному. тобто може відрізнятися), у вікні, вибрати папку, куди буде збережено фотографія, дати ім’я файлу і натиснути кнопку «Зберегти».

Як скачати музику в Однокласниках?

Відкрийте вкладку «Музика» в самому верху сторінки, введіть в поле для пошуку, виберіть потрібну пісню серед отриманих результатів. Наведіть покажчик миші на назву музичної композиції, при цьому праворуч з’явиться зелена кнопка із зображенням стрілки, зазначенням ваги файлу в мегабайтах і бітрейту в кілобітах в секунду. Натисніть цю зелену кнопку, відкриється нова вкладка з вікном завантаження. Натисніть кнопку «Зберегти» і у вікні огляду вкажіть папку для збереження на своєму комп’ютері. Натисніть «Зберегти».

Як скачати відео в Однокласниках?

Вгорі сторінки відкрийте вкладку «Відео». Введіть в рядок пошуку або виберіть ролик з топа відео. Переглядаючи ролик, побачите в лівому нижньому куті кнопку «Завантажити». При натисканні на неї вгорі плеєра з’являться пропоновані для скачування формати відео: FLV і MP4, а при натисканні кнопки «» додадуться формати WebM і 3GP. Цифри поруч з форматом — це дозвіл відео. Виберіть формат, в залежності від того, на якому пристрої ви збираєтеся переглядати ролик. В характеристиках пристроїв зазначається, які формати відео вони підтримують. Натисніть на потрібний формат, відкриється вікно завантаження, натисніть «Зберегти» і вкажіть у вікні огляду папку для збереження на вашому пристрої або комп’ютері. Вподобане відео можна завантажити з стрічки активності друзів. Там кнопка «Завантажити» Знаходиться праворуч під плеєром.

Короткий опис статті: однокласники скачати однокласники Однокласники завантажити на комп’ютер, завантажити, скачати програми для Однокласників безкоштовно з нашого сайту Zhurnal-ok.ua…

Джерело: Однокласники завантажити

Також ви можете прочитати