• www.однокласники.ру

  Однокласники ру

  17.05.2015

  Однокласники ру
  Однокласники деградують!

  Пам’ятаю як ще 3 роки тому www однокласники ru були в перших рядах інтернет рейтингу, воно і зрозуміло. Адже, можна знайти першу любов ще зі школи, у тому числі і улюблених вчителів, повернути втрачені зв’язки і знайомства, подивитися, як змінилися багато людей, змужніли, обзавелися сім’єю. І найголовніше, оцінити вподобані фотографії. Я днями пропадала на сайті www однокласники ru, все було так цікаво і свіжо, зустріла багато людей зі своєї школи та університету.

  Але з часом я зовсім охолола до цього сайту, він навіть почав сильно дратувати: мою сторінку кілька разів ламали, запрошували в дурні, не потрібні групи, розсилали нескінченний і безмежний спам. І, зрештою, мене не з моєї волі взагалі заблокували. Я писала адміністрації декілька разів протягом місяця: ніякої реакції. Навіть інтернет браузер почав працювати з гальмуванням, коли заходила саме на www однокласники ru, така ж біда була у багатьох моїх знайомих, більшість з цієї причини відмовилися від сайту на користь контакту.

  останнім часом сторінка гальмує і повільно завантажується, миттєвого переходу з рубрики в рубрику не виходить, аккаунт висне, що дуже сильно дратує та нервує. Невже нічого не можна поліпшити і виправити? Адже сьогодні комп’ютерний вік! Це майже головна причина відходу з однокласників, багато хто вважає і по праву, що перше місце в соціальних мережах займає «В контакті». Тут реально більше переваг: слухай музику, дивитися відео, грати онлайн в ігри, чим не може похвалитися сайт www однокласники ru.

  Треба розкручуватися, покращувати сайт для залучення більшої кількості людей, а не рубати фінанси на безглуздих і смішних платних послугах, 30 рублів за тупий смайлик! Адже, коли-небудь багатьом набридне і приїсться безглуздо ставити оцінки і коментарі до фото, всі вже давно можуть зробити це і в інших мережах: твітер, фейсбук та інше, вже більш розвинених і швидких і розкручених, ніж www однокласники ru. Робіть висновки, панове!

  Короткий опис статті: www.однокласники.ру Я писала адміністрації декілька разів протягом місяця: ніякої реакції. відгуки, предмет відкликання, товар, послуги, однокласники ру, спілкування, інтернет, сайти

  Джерело: Однокласники ру

  Також ви можете прочитати