Однокласники.ру (www.odnoklassniki.ru), Статті, коментарі, відгуки. Top-co.RU

28.01.2016

Однокласники.ру (www.odnoklassniki.ru) — Статті, коментарі, відгуки

Однокласники.ру (www.odnoklassniki.ru), Статті, коментарі, відгуки. Top-co.RU

Кожному відомо, що «Одноклассники.ги» – це знаменитий сайт, буквально «революція» у сфері російських Інтернет-спільнот. Незважаючи на те, що сайт був запущений навесні, на початку березня 2006 року, соціальна мережа швидко досягла колосального кількості користувачів — понад 10 мільйонів. Таким чином, «однокласники» опинилися в трійці найбільш відомих і відвідуваних ресурсів Рунета. Не потрібно замислюватися, що б зрозуміти, чому ж проект має такий успіх. Кожному, зареєструвався на сайті випадає унікальна можливість відновити свої старі знайомства і зв’язки, знайти своїх колишніх однокласників, старих інститутських друзів і звичайно, просто завести нові знайомства.

Є сенс розповісти трохи про засновника і співвласника сайту «Однокласники». Ним став Альберт Попков, який народився в 1972 році в Южно-Сахалінську. Вже у віці п’ятнадцяти років Альберт навчався у вечірній школі і паралельно працював програмістом в НИИСчетМаш (Москва), створюючи системні, навчальні програми для школи і дому. У дев’яностих роках він присвятив себе створенню web-додатків для досить великих компаній, таких як «Simon & Schuster Publishing», «Canon». До 2000 року Альберт взяв участь у творах і розробках довідкових служб (у тому числі «Пассадо»). Саме у 2000 році Альберт Попков почав розробку відомого і популярного проекту. І це не залишилося на рівні ідеї. Так, до 2006 року, на радість користувачам мережі з’явився сайт однокласники.ру

Зараз кількість користувачів проекту становить близько 25 мільйонів чоловік, причому приріст щодня складає близько п’ятдесяти тисяч нових користувачів.

Не варто приховувати, що найбільш інтригуюче питання зараз – чи зроблять сайт однокласники платним? Вже введена платна активація облікового запису. Вона не поширюється на зареєстрованих раніше користувачів. Проте, реєстрація на сайті «Одноклассники.ги» для новачків стала можливою після заповнення обов’язкових полів та надсилання повідомлення для активації облікового запису.

Незважаючи на те, що без оплати так само можна користуватися сайтом, гостей засмучує значне відсутність цікавих функцій – можливість коментувати, переглядати сторінки інших користувачів, відправляти повідомлення і ставити оцінку фотографіями. Так, нещодавно з’явився платний сервіс «Невидимка», завдяки якому після перегляду чий-небудь сторінки залишиться не поміченим. На думку творців, подібне ноу-хау призведе до шуканого «порядку», предотвращающему автоматичну розсилку спаму.

URL: www.odnoklassniki.ru

Короткий опис статті: увійти в однокласники

Джерело: Однокласники.ру (www.odnoklassniki.ru) — Статті, коментарі, відгуки | Top-co.UK

Також ви можете прочитати