Однокласники ру вхід на сайт моя сторінка, логин і пароль

04.03.2016

Моя сторінка Однокласники ру і вхід на сайт

Добрий день, шановний Читачу! У минулих статтях ми познайомили вас з тим, як проходить реєстрація на Однокласники ру, а також розповіли що таке мобільна версія однокласники. Настав час розповісти, як здійснити вхід на сайт за допомогою логіна і пароля — авторизація, а також потрапити на сторінку — моя сторінка.

Авторизація, тобто вхід на сайт Однокласники ру моя сторінка здійснюється за допомогою логіна і пароля, які ви отримали при реєстрації. Зайшовши на головну сторінку сайту www.odnoklassniki.ru ви побачите велику форму для введення даних. Після введення таких ви відразу ж здійсните вхід на сторінку — моя сторінка і зможете бачити своє фото, стрічку новин, були й інші можливості.

Щоб авторизуватися і потрапити на сторінку, у форму на головній ви повинні ввести пароль, а також одне з кількох даних:

Вводити можете те, що вам зручніше — ніяких відмінностей немає.

Якщо логін і пароль введені коректно, то здійснюється вхід на сайт Однокласники ру моя сторінка .

Як ми вже писали, щоб це зробити, потрібно заздалегідь зареєструватися там. Без реєстрації вхід здійснити неможливо.

до Речі, якщо ви часто користуєтеся даною соціальною мережею, то можна значно спростити вхід на моя сторінка. Для цього потрібно зайти на сайт Однокласники з логіном і паролем, і в налаштуваннях браузера зберегти ці дані. Тоді наступного разу нічого вводити не потрібно, а вхід на сайт відбудеться автоматично.

Якщо ви відчуваєте труднощі з тим, щоб потрапити на моя сторінка сайту Однокласники або авторизація не дає увійти на сайт — опишіть докладно проблему в коментарях. Ми обов’язково постараємося допомогти.

Короткий опис статті: вхід в однокласники Моя сторінка Однокласники ру і вхід на сайт Добрий день, шановний Читачу! У минулих

Джерело: Однокласники ру вхід на сайт моя сторінка, логие і пароль

Також ви можете прочитати