Однокласники ру, нові перспективи знайомств і спілкування, пошук однокласників, однокласники

20.06.2015

SEO, реклама, гроші, маркетинг — блог

останнім часом соціальні сервіси перетерплюють серйозні зміни. Якщо раніше люди знайомилися на сайтах знайомств, то зараз з’являються сервіси, які майже повністю замінили класичні сайти знайомств — однокласники і блогосфера. Користувачам вже мало простих і звичних сервісів, які пропонують класичні сайти знайомств. Юзери починають серйозно цікавитися веденням мережевих щоденників (блогів), активно користуються сервісами пошуку однокласників і товаришів по службі.

У цій статті хотів би поміркувати про перспективи розвитку соціальних сервісів однаклассников.

Однакласники — принципово нове явище в рунеті. На початку березня 2006 року був запущений перший проект однокласників — www odnoklassniki ru. який не мав аналогів в рунеті. До божевілля проста ідея отримала вкрай широкий резонанс серед користувачів і миттєво стала затребуваною — однакласники стали таким же популярним місцем спілкування як і сайти знайомств. Однаклассники запропонували користувачеві велику кількість інструментів, які були спрямовані не тільки на пошук однокласників, але й ведення власного блогу, можливість пошуку людей по ключовим факторам та ін. По суті був створений проект, який в майбутньому замінить класичний сайт знайомств. Вже чимала кількість моїх знайомих майже перестала відвідувати звичайні знайомства, повністю перейшовши на www однокласники ру.

Рунет повторює історію зарубіжного Інтернету. На заході користуються шаленою популярністю сервіси youtube, myspace і інші соціальні сервіси. У нас же ці сервіси тільки-тільки починають освоюватися користувачами рунета. Однокласники стали свого роду першим поворотом юзерів до соціальних сервісів. Цю тенденцію миттю помітили найбільші рунетовские портали: яндекс створив проект «мій коло», у найстаршої системи статистики та пошуковика km.ru також в арсеналі з’явився проект однокласників, розвивається в цьому напрямку mail.ru, li.ru та інші портали. Не за горами поява великих російських сервісів на зразок youtube і myspace. Користувачі хочуть не тільки знайомитися і спілкуватися на сайтах знайомств. Вони хочуть вести мережевий щоденник, викладати свої відеоролики, здійснювати on-line відеодзвінки і багато іншого. Ті, хто зараз зробить ставку і вкладе гроші в подібні сервіси, в кінцевому підсумку запрацює величезні гроші.

www однокласники ру і йому подібні сервіси — лише перша ластівка у зміні вектора розвитку соціальних сервісів в рунеті. Пошук однаклассников, відеочат, блоги. Що буде затребуване завтра?

З цікавістю спостерігаю і чекаю. Однокласники ру, нові перспективи знайомств і спілкування, пошук однокласників, однокласники

Короткий опис статті: однокласники знайомства

Джерело: Однокласники ру — нові перспективи знайомств і спілкування, пошук однокласників, однокласники

Також ви можете прочитати