Однокласники ру Моя сторінка, Вхід . Корисна та актуальна інформація

09.02.2016

Однокласники ру Моя сторінка — Вхід
Одноклассники.ги — соціальна мережа, один з конкурентів соціальних мереж таких як: Вконтакте, FaceBook. Соціальна мережа Однокласники була створена Альбертом Попковим і заробила 4 березня 2006 року. На відміну від інших соціальних мереж, одноклассники.ги зосереджені на вік від 14 до 55 років, і досить велика кількість людей зареєстровані старшого покоління. Якщо взяти Російську соціальну мережу «Вконтакте», то в ній зареєстровано майже все молоде покоління. Однокласники і створювалася за великим рахунком для однокласників, тобто людей, які вже закінчили школу або Вуз.

Офіційний сайт соціальної мережі Одноклассники odnoklassniki.ru

найцікавіше, що Однокласники були створені в Англії, в Лондоні. Творець мережі Однокласники — Альберт Попков, який працював в англійській компанії. На той момент він готував аналог соціальної мережі, а саме телефонний довідник. Сам домен odnoklassniki.ru був зареєстрований Албертом в 2002 році. З 4 березня аж до зими, соціальна мережа однокласники не рекламувалася і обговорювалася середу близьких друзів і колег, як сайт з розміщенням реклами. Найцікавіше, що кількість користувачів досягла високий значень, як тоді здавалося Альберту, і Алберт прийняв рішення зареєструвати нове юридичні особа odnoklassniki.ru.

Ще одна важлива особливість соціальної мережі Одноклассники.ги те, що категорично заборонені посилання на одного з головних російськомовного конкурента соціальної мережі Вконтакте. Просто напросто повідомлення з посиланнями «vkonakte», просто не відправляються, і користувач отримує попередження. Крім посилань, текст «vkontakte» замінюється на якусь подобу слова «vkonyakte». У соціальній мережі Вконтакте подібних обмежень не спостерігається.

З жовтня 2008 року зареєструвати стало можна тільки обліковий запити. В ній не можна додавати фотографії, відправляти повідомлення і багато іншого. Для отримання повних можливостей соціальної мережі Однокласники, необхідно було відправити платне SMS-повідомлення. Більш того, соціальна мережа Однокласники надає платні послуги такі як: платне місце для ще однієї фотографії, рейтинг, видалення поганих оцінок за фотографії і оплата додаткових оцінок за свої фотографій.

З 23 січня 2009 року стала можлива ще одна платна послуга, а саме закрити свою сторінку і зробити її доступною тільки для друзів, а також видаляти перегляди гостей.

З квітня 2010 року стали можливо ігри, в яких також пропонувалося поліпшити свої ігрові показники за платні SMS повідомлення.

Більш того, кожен зареєстрований користувач в соціальній мережі Однокласники має можливість переглядати хто дивився його анкету, знаходиться ця функція в «Стрічці активності». Хочу зауважити, що дана функція користується найбільшою популярністю серед інших додатків і функцій в соціальній мережі Одноклассники. Порівняно недавно у користувачів з’явилася можливість зробити статус «Невидимка», який дозволяє заходити на інше сторінки так. щоб це не бачив інший користувач. Природно така послуга теж платна і потрібно відправити платне SMS-повідомлення. Ще один спосіб — це видалення свого облікового запису в соціальній мережі Однокласники, після якого користувач перестає відображатися ваша активність.

Досить часто відбувається «злом» акаунтів, багато користувачів скаржаться на спам, який надходить від їхніх друзів, хоча вони ці повідомлення, як з’ясовується потім, не відправляли. У таких повідомлення просять перейти на який-небудь сайт або проголосувати на якому-небудь сайті, відправивши SMS повідомлення. Можна сказати спостерігається вимагання грошей. Все відбувається це із-за того. що потрапляє на комп’ютер користувача «вірус-хробак», який надсилає повідомлення без відома користувача. З такою ж проблемою зіткнулася і соціальна мережа Вконтакте.

Короткий опис статті: однокласники вхід Однокласники ру Моя сторінка. Одноклассники.ги — соціальна мережа, один з конкурентів vkontakte.ru,вконтакте,однокласники,однокласники.ру,соціальна мережа

Джерело: Однокласники ру Моя сторінка — Вхід | Корисна та актуальна інформація

Також ви можете прочитати