Однокласники ru, моя сторінка на сайті Однокласники

30.07.2015

Однокласники ru — моя сторінка

Однокласники ru, моя сторінка на сайті Однокласники

У популярній мережі «Однокласники» (odnoklassniki.ru) переваг набагато більше, ніж у інших проектів такого типу. Профіль користувача сайту «Однокласники моя сторінка «, особиста сторінка, по суті являють собою персональний сайт або блог, адже вона володіє всіма функціями, якими і повинні володіти міні-сайти. Для того, що б вам було цікаво читати і розуміти, я розберу кожну можливість ресурсу.

Моя сторінка в Однокласниках та її розділи

Що б вам було все зрозуміло, здійсніть вхід в однокласники і перейдіть у нижню частину сайту, так як там і знаходиться основне меню керування всіма доступними функціями.

Однокласники ru, моя сторінка на сайті Однокласники

1) Мої друзі. Даний розділ відповідає за друзів і знайомих користувача. Додати в цей список ще однієї людини досить просто. Потрібно лише натиснути на певну іконку в його профілі. На сайті існує обмеження кількості друзів, але воно вельми лояльне — цілий п’ятсот осіб можна додати в список. А привілейовані користувачі, які мають зірку, володіють розширеним списком друзів (до десяти тисяч), хоча раніше подібний ліміт і зовсім був відсутній. В даний час «Однокласники» так само дає можливість створювати групи фаворитів, що володіють додатковими можливостями на сторінці користувача, наприклад, вони можуть переглядати приховані фотографії.

2) Сервіс «Друзі друзів». Ця функція дозволяє користувачеві знати про коло спілкування своїх друзів. Таким чином можна шукати давніх знайомих, контакт з якими з якихось причин був загублений. Ця функція є однією з найважливіших в плані спілкування і знайомств.

3) Сервіс «Мої гості». Ця функція, що дозволяє бачити всіх відвідувачів сторінки, є однією з найулюбленіших для відвідувачів ресурсу. Вона дає можливість миттєво дізнаватися інформацію про всіх нових переглядів: хто дивився сторінку, що саме дивилися на сторінці, коли це було. Є шанс обчислити свого таємного прихильника або ревно налаштованого друга, який регулярно вивчає всі оновлення. Тільки є сервіс, який заперечує функцію «Мої гості». Він називається «невидимка» і дозволяє переглядати будь-які сторінки, залишаючись при цьому анонімом. Але цей сервіс платний і тому не користується великою популярністю, так що розділ «Мої гості» дозволяє обчислити всіх читачів.

4) Сервіс «Нагадування». Ця функція завжди вчасно нагадує про святах і урочистостях друзів, намічених на ту чи іншу дату. Найчастіше приходять повідомлення, що нагадують про день народження друга, але функція дає можливість додавати і інші свята, особисті або святкування великою кількістю людей. Все залежить тільки від самого користувача і його друзів, які відзначають потрібні їм свята.

5) «Мої групи». У цьому розділі можна знайти все спільноти та групи, в які вступив користувач. Так само можна дізнатися всі оновлення груп і знайти новини всіх улюблених спільнот.

6) «Статуси». Завдяки цій функції розміщуються статуси в стрічці подій користувача в певний момент його дій. Про всі зміни статусу у новинах друзів з’являються відповідні нотатки, які дозволяють їм бути в курсі діяльності користувача. Писати статуси можна не тільки новини, але і будь-які цікаві фрази, жарти і різні замітки.

7) «Стрічка активності друзів». Ця стрічка новин користувача, що стосується його друзів. В ній відображаються всі зміни їх сторінок, статуси і прийдешні події. За допомогою стрічки можна з легкістю прокоментувати будь статус або новину, розпочавши таким чином його обговорення і залучаючи до нього інших людей.

8) «Мій форум «. Така функція не зустрінеться навіть в особистих блогах або на міні-сайтах. Адміністрація «Однокласників» дозволяє користувачам заводити свої особисті форуми для обговорення з друзями вакансій тем.

9) «Мобільна версія «. Завдяки цій функції, популярність якої зростає в усьому світі, сайтом можна користуватися і за допомогою мобільних пристроїв (тобто можна переглядати «Однокласники» з допомогою режиму WAP). Ця функція рятує тих людей, яким треба терміново написати будь-яке повідомлення, але можливості вийти в інтернет з комп’ютера для цього немає.

10) І останній, але один з найбільш важливих розділів — «Допомога «. В ньому можна знайти відповіді на різні питання, що виникли в процесі використання сайту. Якщо дана стаття не дала відповідей на всі питання, то потрібний розділ обов’язково виправить це непорозуміння.

Сподіваюся вам більш або менш сталі зрозумілі функції «моєї сторінки», якщо з якихось причин у вас досі немає своєї сторінки в однокласниках, то можете без проблем зареєструватися в однокласниках. <- прочитавши дану пам'ятку.

Короткий опис статті: однокласникии У популярній мережі «Однокласники» (odnoklassniki.ru) переваг набагато більше, ніж у інших проектів такого типу. Профіль користувача сайту «Однокласники Однокласники моя сторінка,Однокласники,Огляди

Джерело: Однокласники ru — моя сторінка на сайті «Однокласники»

Також ви можете прочитати