Однокласники ru моя сторінка

18.02.2016

Однокласники моя сторінка розділи

Примітка. Основне меню управління вашою сторінкою розташоване в нижній частині сайту .

Однокласники ru моя сторінка

1. Мої друзі. Цей пункт відповідає за ваших друзів і знайомих. Додати в цей список нового користувача дуже легко досить натиснути на відповідну іконку, на його профілі. Обмеження за кількістю друзів на сайті вельми лояльне, цілих п’ятсот друзів. До речі користувачі, які мають зірку, тобто привілейовані — можуть додавати до десяти тисяч друзів. Хоча раніше у них взагалі не було ліміту на цю кількість. Так само сервіс дозволяє вам створювати власний список фаворитів. У них будуть додаткові можливості на вашій сторінці. Наприклад, переглядати певні фото, які не видно іншим користувачам або щось інше в цьому стилі.

2. Сервіс «Друзі друзів». Він дозволяє вам бути в курсі того, з ким спілкуються ваші друзі. Так само з цієї допомогою можна шукати спільних знайомих, того кого ви забули додати або втратили. Загалом, безліч різних функцій.

3. Сервіс «Мої гості». Цей пункт дозволяє вам бачити відвідувачів вашого профілю. Тобто ви легко зможете дізнатися, хто і коли відвідав вашу сторінку, що переглядав і так далі. Можливо, дізнаєтеся свого потенційного прихильника. Правда сервіс «невидимка» дозволяє сховатися від такого нагляду. Але він платний, і мало затребуваний. Так що в пункті «Мої гості» ви зможете побачити практично всіх відвідувачів.

4. Сервіс «Нагадування». Ця система вчасно підкаже вам, коли у ваших друзів намічається, то чи інша подія. Зазвичай це Дні Народження. Але є можливість внести туди і інші свята, особистого або загального масштабу. Все залежить від того, які дні у ваших друзів відзначені як святкові.

5.«Мої групи». В цій категорії ви побачите всі групи і спільноти, членом яких є. З допомогою нього ви легко знайдете улюблені групи, дізнаєтеся про події в спільнотах, форумах, поповнення та додатках.

6. «Статуси». Це ваш статус на певний момент дії, що розміщується у вашій стрічці подій. Зміна статусу відображається в новинах всіх ваших друзів, і вони будуть в курсі подій вашого життя. Правда, писати туди можна не тільки новини, а взагалі що душі завгодно. Гумор, цікаві факти і так далі.

7. «Стрічка активності ваших друзів ». Це ваші новини. На ній відображені всі зміни в житті ваших друзів, їх новини та події. Ви легко зможете коментувати будь-новий статус, таким чином влаштовуючи його обговорення.

8. «Мій форум ». Таке ви навряд чи де побачите. Адміністрація сайту дає вам можливість завести свій власний форум, на якому ви зможете обговорювати з друзями особисті теми.

9. «Мобільна версія ». В цьому розділі у вас є можливість використовувати соціальну мережу Однокласники через режим WAP. Дуже зручно якщо під рукою немає комп’ютера, що б потрапити на улюблений сайт з мобільного телефону.

10. Ну і нарешті, розділ «Допомога ». Саме тут ви легко знайдете відповідь на будь-яке питання, який може виникнути у вас за вашим профілем. Якщо вам щось незрозуміло з цієї статті, то пункт «Допомогу», виправить цей недогляд.

Короткий опис статті: www.однокласники.ру Моя сторінка в соціальній мережі одноклассники. Опис можливостей профілю на сайті однокласники ru. друзів, ваших, легко, Однокласники, зможете, дозволяє, вашої, Сервіс, &laquoМои, пункт, вашого сайті, можливість, профілю, новини, будуть, друзі, коли, подій, знайдете

Джерело: Однокласники ru моя сторінка

Також ви можете прочитати