Однокласники.ру . Час новин, Time-News.net

05.08.2015

Опитування

Однокласники.ру . Час новин, Time-News.net
Одноклассники.ги – це соц. мережа, створена для пошуку однокласників, однокурсників, і родичів, а так само для простого спілкування між людьми. З’явився цей проект в 2006 р. а його засновником став Альберт Попков.

Ґрунтуючись на дані різноманітних досліджень, проект Однокласники за літо 2009 р. посів перше місце за охопленням російської цільової користувацької аудиторії від 14 років і до 55. І це лише серед російськомовних ресурсів, які є системами пошуку. Якщо вірити статистичним даним самого проекту, то вже в липні 2011 р. зареєстрованих користувачів налічувалося понад 100 000 000, а в березні ця цифра збільшилася до 148 000 000. Середня відвідуваність Однокласників – понад 31 000 000 користувачів на добу.

Як все починалося…

Офіційно проект Однокласники стартував у березні 2006 р. Розробив і вдихнув у нього життя Альберт Михайлович Попков. Такий проект був для Попкова далеко не першим, так як він вже брав участь у розробці аналогічних сервісів в європейських країнах. Сайт odnoklassiki.ru планувався як платформа, призначена переважно для розміщення реклами. Однак зареєстрованих користувачів ресурсу, у листопаді 2006 р. вже було понад 1.5 млн. а в липні 2007 даний кількісний показник збільшився до 4 млн. Тоді і було вирішено питання про створення окремої юридичної особи для сайту.

2009 рік порадував «батьків» сайту п’ятим місцем у рейтингу російськомовних ресурсів за охопленням цільової аудиторії від 14 років до 55.

У 2010 році «однокласників» налічувалося понад 45 000 000. Тоді ж на сайті почали з’являтися перші бета-тести іграшок від компанії i-Jet. У серпні того ж року зареєструватися на odnoklassiki.ru можна було вже безкоштовно. А кінець року подарував користувачам бета-версію відеочату.

Початок 2011 року презентувало учасникам проекту Однокласники новий розділ: «кліпи». У квітні розробники додали таку корисну функцію, як можливість поділяти друзів на групи. Пізніше, в травні, з’явилася можливість єдиної авторизації для всіх проектів мережі. У липні ввели новий розділ «музика», а так само можливість прив’язки до 3 платіжних карток облікового запису. У вересні користувачів порадували новою панеллю вгорі сторінки з розташованими на ній посиланнями на всі проекти Mail.Ru Group. Так само Однокласники почали індексувати відео з YouTube.

135 000 000 зареєстрованих користувачів подарував Однокласникам квітень 2012 р. Травень запам’ятався всім запровадженням нової послуги, за допомогою якої користувачі «Однокласники» при нульовому балансі навіть могли скористатися платними послугами в кредит. Сума за їх використання знімалася з рахунку при першому поповненні. Завантажувати вподобані композиції безпосередньо з сайту стало можливим в червні цього ж року. Восени, а точніше 30го жовтня 2012 р. на сайт додали інтернет-радіо і можливість особисто міняти дизайн сторінок на свій розсуд.

В 2013 році Mail.Ru Group презентувала новітню платформу для відео-додатків в Однокласниках. Таке нововведення отримало найвищі оцінки як користувачів сервісу «Однокласники», так і експертів в області маркетологии. Кнопку «відео» розробники перенесли у верхній тулбар сторінки, а під сам сервіс «відео» виділили окреме вікно.

Сервіс складається з декількох категорій «моє відео», «топ тижня», «мені сподобалось». При виборі будь-якого з розділів користувачеві відкривається оновлена стрічка відео, причому з можливістю прокручування.

Так само стала доступна можливість завантаження власних відео з відеовітрини. Так само можна під час переходів по вітрині дивитися ролики і користуватися іншими сервісами сайту.

Чому користувачам подобається соціальна мережа «Однокласники»

Однокласники.ру . Час новин, Time-News.net

Прихильність користувачів Інтернету дозволила в найкоротші терміни мережі «Однокласники» вибитися в Топи за всіма показниками. Мало того, «Однокласники» роки на проліт позицій не втрачають. Причини подібної поведінки користувачів експерти порталу «Time News – Час новин » схильним пояснювати так:

1. «Однокласники» — мережа, одна з перших з’явилася в Рунеті.

2. Зручний інтерфейс «Однокласників».

3. Кількість зареєстрованих користувачів.

4. Простота пошуку людей.

5. Доступність.

6. Хороша робота техпідтримки.

7. Регулярно обновлювані функції, модернізація «Однокласників».

8. Інші.

Недоліки «Однокласників»

Крім значного ряду переваг, соціальна мережа «Однокласники» так само має свої недоліки. Користувачі «Однокласників», інших сервісів звернули увагу не такі «недоробки» проекту:

• У 2008 році зареєструватися в «Однокласниках» на безкоштовній основі можна було лише обмежену в правах обліковий запис.

• Листування між користувачами мережі була неможлива.

• Розміщувати і оцінювати фотографії була не доступна.

• Не було можливим поділитися коментарем на форумі і переглядати сторінки інших користувачів.

незабаром кількість платних послуг і додатків сервісу різко почав рости. Тепер доводилося оплачувати навіть виставлення оцінок та їх видалення. Що б скористатися диннимі функціями, потрібно було оплатити їх за допомогою sms-повідомлення.

Початок 2009 року порадувало користувачів новою корисною функцією: видалення зі сторінки не потрібних Вам гостей. Єдине, що відверто мало тішило — те, що функція була платною.

Почувши критику з боку різних блогерів і користувачів, керівництво проекту «»Однокласники скасував плату за такі функції: оцінка фото, видалення гостей, реєстрація в мережі.

Про приватності в «Однокласниках»

за Причиною численних суперечок і протиріч серед користувачів мережі є те, що в певному розділі відображаються дані користувачів відвідували Вашу сторінку. А всі їх дії афішуються в «стрічці активності», де переглянути цю інформацію може кожен бажаючий. Що б змінити ситуацію розробники ввели додаткову платну функцію, що дозволяє Вам непомітно відвідувати сторінки інших користувачів.

Приватність легко забезпечується, якщо Ви віртуальні. Стрічка активності тепер може похвалитися лише загальними записами без уточнення даних користувача, що залишив їх. Є й інший спосіб залишитися не поміченим – видалити обліковий запис.

Для більшої безпеки аккаунта була виконана прив’язка мобільного телефону користувача до його облікового запису. Тепер змінити адресу електронної пошти неможливо без доступного номера телефону.

Правила реєстрації на сайті: odnoklassiki.ru

Процедура реєстрації облікового запису на Однокласниках до неподобства проста.

Що б обзавестися власною сторінкою в мережі Вам потрібно всього лише зайти на сайт і заповнити просту реєстраційну форму. Тут потрібно буде вказати прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, географічне адресу проживання. Ну і звичайно придумати собі логін і пароль. При реєстрації можна вибрати контрольний питання, відповідь на який знадобиться у разі відновлення облікового запису. Ця умова не обов’язково до виконання. Проте якщо ж проігнорувати дану опцію, якщо Ви забудете пароль, відновити його вже не вийде.

Звичайно ж, соціальна мережа «Однокласники» відрізняється від інших інтернет-порталів своїми індивідуальними онлайн-можливостями:

• Ви можете створювати користувачу Однокласників свій особистий профіль, вказавши реальні дані: Ф. В. О. місце навчання, дата народження, інтереси, фото, т.д.

• Ви додавати і додавати в друзі знайомим і не знайомим учасникам проекту, однокласникам, співробітникам, одногрупникам, використовую для цього пошук інтелектуальний пошук за різними параметрами. Наприклад, за місцем навчання, за яким або професійним інтересам, хобі, за місцем проживання, віком і багато чого ін

• Вам доступна можливість конфіденційно спілкуватися з будь-яким користувачем мережі, обмінюватися з ним різноманітною інформацією і т. п.

• Ви можете завести в Однокласниках свій особистий блог. До речі, його індексація пошуковими системами Google, Mail.Ru, Yahoo і Rambler проходить на «ура».

• Крім усього іншого Однокласники – популярна платформа для знайомств з різною метою: створення сім’ї, романтичне спілкування і т. д.

Так само в мережі є сторінки відомих людей. І Ви можете особисто поставити їм свої запитання та отримати на них відповіді з перших вуст. Наприклад, на Однокласниках є акаунти таких відомих політичних діячів як: Олега Тягнибока, Петра Симоненка, Віталія Кличка, Володимира Литвина, Юлії Тимошенко, Миколи Азарова, Володимира Путіна, Віктора Януковича, Президента США Обами; зірок естради та шоу-бізнесу: Ані Лорак, Олени Свиридової, Філіпа Кіркорова, Альони Водонаєвої, Миколи Баскова, Ксенії Собчак; громадських діячів сучасності: Гульнари Кариевой, а так само представників російської політичної опозиції: Михайла Прохорова, Бориса Нємцова. Олексія Навального та інших політиків.

• Соціальна мережа «Однокласники» — це двері в світ культурного і політичного бомонду будь-якої держави світу для середньостатистичної людини. Це можливість стерти грань між депутатами, міністрами, суддями, мерами міст, представниками ЗМІ, зірками шоу-бізнесу та ін. відомими особистостями з усім іншим населенням.

• «Однокласники» так само є одним з важливих інструментів PR. Тут можна не докладаючи особливих зусиль моментально надати популярності будь-якої події або людини. Прикладом може виступити представник російської опозиції Олексій Навальний, який отримав свою популярність в основному завдяки соціальним мережам.

• Мережа «Однокласники» так само виступають серйозним інструментом у веденні бізнесу. Безліч компаній і фізичних осіб рекламують свою продукцію або послуги за допомогою цього інтернет-порталу.

Велику роль «Однокласники» роблять і на тренди популярності політичної еліти Росії, діячів шоу-бізнесу, фільмів і онлайн ігор, так як з легкістю можна спостерігати тенденції зниження або підвищення чисельності користувачів в конкретному співтоваристві. Такий аналіз періодично проводиться різними ретинговыми організаціями.

Безпека особистих даних і захист в «Однокласниках. ру»

Однокласники.ру . Час новин, Time-News.net

Першим правилом, дотримуючись яке Ви захистите свій обліковий запис – це складні комбінації букв і цифр в паролі. Складним паролем називають такий, в якому не менше 6 цифр і букв, причому в різному регістрі. Приклад: s71K0b Q31Dy7. Пароль такого виду забезпечить достатню захист облікового запису в «Однокласниках». Так само утримайтеся від використання одного пароля на різних ресурсах. Особливу увагу приділіть пароля від поштової скриньки. Він повинен бути максимально складним і унікальним. Ну, і звертайте увагу безпосередньо на активні посилання, за яким збираєтеся зробити перехід з сервісу odnoklassiki.ru. Зловмисники дуже часто використовують сайти-анонімайзери для отримання паролів від сторінок користувачів соц. мереж. Будьте напоготові.

Існують і такі види злому сторінок, які ґрунтуються на неправильному виході користувача з свого аккаунта. Тому завжди при виході з «Однокласників» робіть це за допомогою кнопки «ВИХІД».

Не останню роль у безпеці Вашого аккаунта грають антивірусні програми. Періодичні перевірки комп’ютера на предмет шкідливих програм, а так само систематичне оновлення антивірусних баз сигнатур значно зменшує шанси зловмисників отримати пароль від однокласників.

Численна і досвідчена команда професіоналів, яка щодня працює над удосконаленням порталу «Однокласники» намагається зробити його як можна цікавіше, а головне практичніше і зручніше. Для цього розробники беруть до уваги всі відгуки і побажання користувачів, а так само дані спеціальних програм.

Рейтинги порталу «Однокласники»

«Time News – Час новин » склав рейтинг соціальних мереж для ознайомлення продюсерів і рекламодавців. Причому соціальна мережа odnoklassiki.ru займає почесне 1-е місце в цьому списку:

Однокласники.ру . Час новин, Time-News.net

Разом з пошуковим запитом «Однокласники» користувачі також шукають:

однокласники

128 810 298

однокласники +моя сторінка

Короткий опис статті: однокласники фото Однокласники.ru – це соц. мережа, створена для пошуку однокласників, однокурсників, і родичів, а так само для простого спілкування між людьмиОдноклассники.ги – це соц. мережа, ство однокласники, користувачів, «Однокласники», однокласниках, відповіді, можливість, можна, знайди, сторінки, Однокласники, онлайн, соціальна, дані, дивитися, odnoklassiki, проекту, «Однокласників», аккаунта, Однокласниках, зареєстрованих

Джерело: Однокласники.ру » Час новин — Time-News.net

Також ви можете прочитати