Однокласники.ру

06.10.2015

Всі ми вчилися в школі, після випускного розбіглися хто куди. Але рано чи пізно всім нам хочеться зустрітися зі своїми однокласниками, друзями і т. д. Саме для цього і придуманий ресурс «однокласники». Про популярність ресурсу можна судити з того, що там зараз зареєстровано вже 8 мільйонів чоловік. Щодня люди реєструються на цьому сайті, щоб знайти своїх однокласників, товаришів по службі, колег по роботі, друзів, знайомих і рідних. Потрібно віддати належне творцеві цього корисного ресурсу. Ідея створення такого сайту сама по собі дуже проста – всі ми люди і ніщо людське нам не чуже. Всім нам цікаво подивитися на даний ресурс відразу ж після його згадки. Ресурс не вимагає від вас ніяких матеріальних витрат. Все абсолютно безкоштовно, що, безсумнівно, не може не радувати. Зараз про це ресурсі не говорять хіба що ліниві. А ще не давно, пам’ятаю, даний сайт не дуже рекламувався. Та й не навіщо йому це. Тут працює найпотужніша реклама, тобто сайт розкручує сам себе. Люди відвідавши сайт одного разу, рекомендують його своїм друзям і знайомим. Таким чином популярність сайту зростає в геометричній прогресії. А це найбільш ефективна і потужна розкрутка сайту.

Тепер поговоримо трохи про те, як зареєструватися на сайті www. odnoklassniki. ru. і про те, що які можливості надає нам даний ресурс.

Відкриваємо браузер і в адресному рядку набираємо www.odnoklassniki.ru. Поки ви не зареєструвалися на сайті, ви можете вибирати міста, райони, селища і школи. Але після того, як ви дійдете до своєї школи – ви побачите тільки кількість вже зареєстрованих там учнів. Для того, щоб подивитися імена, прізвища та іншу інформацію про вже зареєстрованих користувачів вам потрібно зареєструватися. На головній сторінці сайті немає посилання реєстрації. Таким чином, щоб зареєструватися на сайті і отримати доступ до всіх його можливостей вам спочатку необхідно вибрати регіон, в якому ви навчалися. Після цього, в залежності від того, де ви вчилися, вам буде запропоновано вибрати населений пункт в якому пройшли кращі шкільні роки. Ну і нарешті вибираємо свою улюблену школу. Тепер буде завантажена сторінка на якій розташовується інформація про вже зареєстрованих однокласників у школі. І відразу ж на цій сторінці з’являється форма для реєстрації на сайті.

В заповненні реєстраційної форми немає нічого складного. Після того, як ви заповните усі поля і натиснете на кнопку Зареєструватися – вам на вказану під час реєстрації електронну адресу буде надіслан лист з кодом. Цей код, ви повинні будете ввести в останньому кроці реєстрації. Думаю, що проблем з цим не повинно виникнути.

Після реєстрації на сайті вам відкриваються всі можливості даного ресурсу. Нарешті-то ви можете побачити своїх однокласників, зареєстрованих на цьому сайті. Крім цього ви можете проводити пошук своїх друзів, що живуть в інших містах. Якщо через пошук ви не знайшли того, кого шукали, ви можете залишити загальне повідомлення. Воно буде доступне всім користувачам, які шукали людину з подібним прізвищем та ім’ям. Також на сайті можна переглядати фотографії учасників. А це значить, ви зможете не тільки листуватися зі своїми друзями та однокласниками, але ще і бачити їх фотографії. Ще завдяки даного ресурсу можна організувати вечір зустрічі випускників і інших, не менш цікавих, зустрічей. На сайті є ще багато інших корисних речей, але я не буду розповідати про них, тому що краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Моя думка:

Даний ресурс буде корисний всім без винятку користувачам глобальної мережі Інтернет. Моя оцінка ресурсу www.odnoklassniki.ru 5 балів. Приємних вам знайомств і зустрічей!

Короткий опис статті: www.однокласники.ру

Джерело: Однокласники.ру

Також ви можете прочитати