Однокласники Реєстрація

02.01.2016

Однокласники — Реєстрація

Ми допоможемо тобі зареєструватися в Однокласниках. Реєстрація в цій соціальній мережі абсолютно безкоштовна. Успішно пройшовши її, ти отримуєш свою сторінку. Трохи пізніше ми з тобою відкриємо Однокласники в окремому вікні, а ця стаття залишиться в попередній вкладці (або в окремому вікні), і ти зможеш на неї переключитися в будь-який момент, щоб отримати допомогу. Спочатку перевіримо, чи все готово!

Що потрібно підготувати для реєстрації?

Тобі потрібно мати:

 • Мобільний телефон, номер якого ти знаєш і з яким не збираєшся розлучатися. Можливо, в майбутньому він знадобиться тобі, щоб відновити доступ.
 • Бажано, але не обов’язково — адреса електронної пошти, куди в тебе є доступ.

Крім того, потрібно:

 • Придумати пароль (кодове слово від 6 до 12 символів, можна використовувати великі та маленькі літери, цифри, символи: .!#$%^&*()_-+ ). Найголовніше, пароль потрібно завжди пам’ятати, але ніхто, крім тебе, не повинен його знати! Іншими словами, пароль повинен бути досить складний, щоб його не можна було підібрати, і в той же час його можна було запам’ятати. В паролі розрізняються великі та маленькі літери. Наприклад, якщо твій пароль починається з маленької літери, потім йде велика, а потім знову маленькі, то саме так завжди і потрібно вводити. І ще важливо, якою мовою ти вводиш його. Якщо ти поставиш пароль на англійській розкладці, а потім будеш вводити на російській, сайт тебе не зрозуміє.

Починаємо реєструватися!

Отже, відкриваємо сайт Однокласників. Натисни на це посилання. і Однокласники відкриється в новій вкладці або вікні. Потім перемкнутися сюди (назад).

Увага: якщо, відкривши Однокласники, ти побачиш сторінку іншої людини або свою стару сторінку, яка більше не потрібна, натисни «Вихід» у правому верхньому куті. Тільки тоді ти зможеш зареєструвати нову сторінку.

перше, що ти побачиш — це запрошення увійти на сайт або зареєструватися. Увійти ми поки не можемо, оскільки у нас поки що немає ні реєстрації, ні пароля. Зате ми бачимо посилання «Зареєструватися». Просто натискай на неї в тому вікні, яке відкрилося:

Однокласники Реєстрація

Або ось така картинка може бути:

Однокласники Реєстрація

Заповнення особистих даних

Тепер треба вказати основні відомості про себе. Це потрібно, по-перше, для того, щоб зареєструвати твою сторінку, і тоді, зайшовши на неї, можна буде побачити твоє ім’я і впевнено сказати, що це — саме твоя сторінка. А по-друге, для того, щоб твої друзі і однокласники могли знайти тебе на сайті:

Однокласники Реєстрація

Приступимо. Потрібно вказати:

 • Ім’я. Як тебе звати?
 • Прізвище (прекрасна стать, має дівоче прізвище, може вказати її в круглих дужках, тобто спочатку написати діючу прізвище, потім відкрити дужку клавішами Shift-9, написати дівоче прізвище і закрити дужку клавішами Shift-0).
 • Дату народження — день, місяць і рік. Кожне число або місяць потрібно вибрати із списку: наприклад, натиснути на «рік», знайти в списку свій рік народження, потім натиснути на нього.
 • Країну проживання — швидше за все, там вже обрана твоя країна, наприклад, Росія. Але якщо треба вказати іншу, це можна зробити. Вибирається зі списку — так само, як і рік народження.
 • Місто — сюди впиши місто або населений пункт, де ти живеш. Коли ти набираєш перші літери, Однокласники підказують міста, щоб не набирати до кінця. Можна просто вибрати з варіантів, які починаються з цих букв.
 • Електронну пошту або логін: — тут потрібно вказати одне з двох —твій адреса електронної пошти (наприклад, petr.ivanov@mail.ru ) або придуманий тобою логін (наприклад, petr.ivanov ). Ще раз зверни увагу, що якщо ти вказуєш адресу пошти, то це робиться не просто так! У тебе повинен бути доступ до цієї поштою. Якщо ж ти не хочеш зв’язуватися з поштою і вказуєш логін, то він повинен бути не коротше 6 знаків. І якщо такий логін вже хтось взяв, то доведеться винайти який-небудь ще. Нарешті, свій логін потрібно пам’ятати. Так само, як і пароль.
 • Пароль: тут все зрозуміло, введи той пароль, який ти придумав. Пароль треба пам’ятати, адже саме знання пароля дозволяє увійти на сайт.

Коли всі введено, натискай кнопку «Зареєструватися». Якщо щось не так, сайт Однокласників вкаже на помилку (виділить її червоним кольором і напише причину). Якщо ж все в порядку, ти перейдеш до своєї нової сторінці. Ура!

Активація сторінки

Тепер важливо зробити ще один крок: вказати свій номер мобільного телефону. Це потрібно, щоб активувати сторінку та отримати повний доступ до сайту. Активація безкоштовна, після неї твоя сторінка ніби прив’язується до твого телефону. Якщо потрібно відновити доступ і ти замовиш код відновлення по СМС, то він прийде на твій номер.

Подивися, де знаходиться посилання «Вкажіть номер телефону», і вкажи його:

Однокласники Реєстрація

Тепер на твій номер прийде СМС з кодом, який потрібно ввести на сайті. Все, тепер твоя сторінка в Однокласниках активована. Можна користуватися всіма функціями сайту. Радимо зробити наступне:

 • Завантажити свою фотографію з комп’ютера.
 • Вказати навчальний заклад (чи кілька закладів), де ти вчився.
 • Пошукати друзів і однокласників.

Якщо тобі потрібно змінити якісь дані про себе, то це можна зробити на своїй сторінці в будь-який момент — просто натисни на своє ім’я, яке написано великим шрифтом. Там можна буде вказати свої інтереси, а на посилання «Редагувати особисті дані» — поміняти ім’я, прізвище, стать, дату народження, місто проживання. Крім того, ти зможеш вказати своє рідне місто.

Підтвердження адреси електронної пошти

Не забудь ще один момент: якщо ти вказав при реєстрації адресу електронної пошти, то зараз саме час зайти в пошту і подивитися нові листи. Тобі має прийти лист типу такого:

Однокласники Реєстрація

Відкрий його — всередині посилання. Натискай на неї, і ти підтвердиш свою адресу електронної пошти. Це стане тобі у пригоді в подальшому. І краще зробити це відразу, щоб термін дії посилання не минув.

Швидкий вхід в Однокласники

Успіхів! Для швидкого входу в Однокласники користуйся нашої стартовою сторінкою VHOD.cc на ній ти завжди будеш бачити, не писав чи тобі хто-небудь і не заходив в гості подивитися твою сторінку. А може бути, поставив оцінку твоїй фотці! Ти побачиш це ще до входу на сайт.

Якщо при реєстрації виникли ще якісь незрозумілі моменти, подивися розділ допомоги на Однокласниках — швидше за все, там знайдеться відповідь на хвилююче питання.

Тепер можеш подивитися і інші цікаві статті про соціальної мережі Однокласники:

Короткий опис статті: реєстрація однокласники

Джерело: Однокласники — Реєстрація

Також ви можете прочитати