«#Однокласники.: реєстрація, вхід на свою сторінку, мобільна версія, відновлення пароля : Мережевий журнал

28.10.2015

«#Однокласники»: реєстрація, вхід на свою сторінку, мобільна версія, відновлення пароля

«Однокласники» — російська соціальна мережа, якоюсь мірою конкурент проекту «Вконтакте». Проте порівнювати їх було б неправильно: аж надто різняться аудиторії у цих двох сайтів, присвячених одній ідеї — зв’язувати людей на відстані і надавати їм можливість спілкуватися з друзями і знайомими, де б вони не знаходилися.

Що робити, якщо ви не можете зайти до себе на сторінку

Якщо у вас немає доступу до соціальної мережі «Однокласники», це може бути викликано цілим рядом причин. Одна з найпоширеніших — блокування сайту на роботі/навчанні/в будинку з загальним Wi-Fi і т. д. В такому випадку вам допоможе один з десятків веб-анонімайзерів (які знаходяться через форму інтернет-пошуку Google праворуч зверху) типу «ДайДоступ». «Хамелеон». «Hide Me» та інших. Якщо ж проблема у вашому комп’ютері, тоді потрібно скоріше всього перевірити систему на вірус. який підміняє сторінку входу на схожу або блокує доступ, вимагаючи відправки СМС або поповнення рахунку. У будь-якому випадку соцмережа безкоштовна, тому не варто поповнювати кишені шахраїв, а рішення проблеми завжди носить чисто технічний характер.

На даний момент «ОК» мають хорошу базу користувачів категорії 30+ — більш молоді користувачі майже поголовно використовують «ВК» в якості основного способу комунікації. Однак добова відвідуваність у двох ресурсів цілком порівнянна:

За даними власної статистики сайту, на липень 2011 року зареєстровано понад 100 мільйонів користувачів, а на березень 2012 року понад 148 млн користувачів. Відвідуваність сайту — більше 30 млн відвідувачів на добу.

також сприяє досить пристойне додаток для мобільних пристроїв — «Однокласники 2.0». Скачать Android-версію можна тут — Google Play. а Apple-версію для iOS тут — App Store .

Популярність і дохід сайту також приносять онлайн-ігри і мережеві додатки, статистику яких компанія призводить офіційно:

В грі 25 000 000 чоловік

За даними на 30 серпня 2012 року, в ігри на Однокласниках регулярно грають вже понад 25 000 000 користувачів

Також ви можете прочитати